Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Не намерих по-подходяща тема, затова пускам тук една интересна комбинация на въпрос, около който е имало много спекулации през годините:

Била ли е убита Мерилин Монро?

3 меча - Слънцето - Императрицата

Много се е писало, че самоубийството й е инсценирано, но по картите се вижда, че го е направила сама. Била е в тежка депресия с начални 3 меча, но не го е планирала и даже не е искала наистина да умре, просто е било в момент на слабост и на умопомрачение по Слънцето. Интересна тук е завършвата карта Императрицата, която е индикация за още нещо свързано с онзи момент и потвърждава един от слуховете около Мерилин, но тъй като не се бях сетила за него сама няма да го напиша, оставям на който пожелае да потренира с комбинацията :)
    • Meerjungfrau написа:

Не намерих по-подходяща тема, затова пускам тук една интересна комбинация на въпрос, около който е имало много спекулации през годините:

Била ли е убита Мерилин Монро?

3 меча - Слънцето - Императрицата

Много се е писало, че самоубийството й е инсценирано, но по картите се вижда, че го е направила сама. Била е в тежка депресия с начални 3 меча, но не го е планирала и даже не е искала наистина да умре, просто е било в момент на слабост и на умопомрачение по Слънцето. Интересна тук е завършвата карта Императрицата, която е индикация за още нещо свързано с онзи момент и потвърждава един от слуховете около Мерилин, но тъй като не се бях сетила за него сама няма да го напиша, оставям на който пожелае да потренира с комбинацията :
      да не е била бременна?
    • Много ще се радвам, ако ми помогнете в тълкуването! Питам, от какъв пол е човек, който е на около 40 г?

Асо меч Светът 2 Пентакли

Въобразявам ли си, или тук картите показват следното: Пред хората човекът е представен, като представител от мъжкия пол асо меч+ светът, но в действителност е от женски- 2 пентакли.
    • Armid написа:

ти знаеш какъв пол е, но питаш за сексуалната ориентация или не знаеш наистина какъв пол е?
      Питам за пола, но подозирам, че е от женски. Не знам какъв е, наистина.
    • Mona написа:

alissa написа:

крал меч- колелото- 7 чаши
      Въпроса е маловажен- Ще се случи ли нещо след 3 дни? Задавам го, защото ми е добра тренировка- всякакво развитие е възможно и ще имам обратна връзка скоро. Краля е карта на действието,колелото на средна, четох, че означава "сега", ако не беше 7 чаши последна, бих казала да, ще се случи, но при тази ситуация, по- скоро казвам, има шанс, но нищо не е сигурно, защото има повече от една възможности за развитие на ситуацията. Ще се радвам някой да коментира.
      Ако е маловажен, защо се пада Крал меча на първа позиция?

alissa написа:

Mona написа:

alissa написа:

крал меч- колелото- 7 чаши
      Въпроса е маловажен- Ще се случи ли нещо след 3 дни? Задавам го, защото ми е добра тренировка- всякакво развитие е възможно и ще имам обратна връзка скоро. Краля е карта на действието,колелото на средна, четох, че означава "сега", ако не беше 7 чаши последна, бих казала да, ще се случи, но при тази ситуация, по- скоро казвам, има шанс, но нищо не е сигурно, защото има повече от една възможности за развитие на ситуацията. Ще се радвам някой да коментира.
      Ако е маловажен, защо се пада Крал меча на първа позиция?
      Въпроса е ще се осъществи ли пътуване до Бургас, през седмица ходя, но за тази още не е планирано.
      Случи се, без никакви спънки.
    • Така озовах се в голяма интрига, в смисъл целта е да ми навредят. Една, която го играе уж моя приятека, а я знам каква интригантка е и колко говори зад гърба ми и ми прави мизерии, последно време ми звъни често и се опитва да ме настройва, срещу един много специален човек за мен. Приказвах с човека, едно че беше в недоумение, друго отрече всичко. Ако бях реагирала първосигнално, както бях почти на ръба да загубя контрол, щях да разваля и може би по лошо отношенията си с моя приятел. Въпросът ми е:

Искрен ли беше човекът с мен, истината ли ми каза?

Императрица -Крал Мечове - 5 Мечове

Като видях комбинацията, казах аааа 5 Мечове този човек ме излъга. И се ококорих. Но изведнъж, нещо ме накара да се спра, погледнах картите отново, очите ми се забиха в Крал Мечове и се запитах, как така след Крал Мечове, който разрешава и оправя проблеми, той е решението на заплетената ситуация след нея да следва, оплитане отново 5 Мечове.

Поправете ме, ако греша, преди време на тази комбинация съм сигурна щях да кажа -"ооо този ме лъжи, тая ми е казала истината", но не и сега.

Значи имаме интрига тук и то стабилна и много опасна, имаме много злоба , яд и мръсни игри, удари под кръста и на слаби места - 5 Мечове.
      С Императрица на първа, съдя това, едно че това е обмисляно и кроено от по- дълъг период, това си е така - да.
      Но тази жена, се опитва от доста време да ми вкара мухата в главата, като ми показва, приятелска уж загриженост и женска солидарност, и това че е майка, а аз бременна и видиш ли е уж много загрижена за мен -но по Императрица + 5 Мечове виждам, че е подла женска игра. Но вече започна да действа и по открито и настоятелно - Крал Мечове и 5 Мечове, решително си действа и иска да ме нарани и обиди, както и да ме озлоби и то към точно конкретен човек( човекът, за който питам, дали е бил искрен). Тук на този "пласт" на комбинацията аз виждам това, самата интрига.
      По друга лайсна ( пласт) - отговорът на въпроса - най- ми е силна и приемам като отговор е Крал Мечове, или отговорът, звучи така - човекът е бил искрен с мен, разрешаване на проблема, без шикалкавене. Разговорът протече наистина изчерпателен и ясен, без излишни обяснения.
      Тук Императрицата с 5 Мечове е завъртяната интрига от женска страна, а защо е Императрица, според мен, защото описва и времето, че не от скоро е планувано, изчаквано е да се улучи момента, след подготовката от определено време да ме "настроят" както приятелски към нея си, така и срещу човека се задейства. Време трябва все пак.
      Мисля, че човекът е бил искрен с мен , въпреки 5 Мечове на трета, според мен тя показва интригата, а краля - разрешаването на проблема, разговора с човека.
      Опитах се възможно по кратко да пиша. Както и да не описвам ситуацията с картите, защото те описват положението много точно, но исках да се придържам към картите.
      Може да греша, как виждате вие картите - Човекът лъже ли ме или е бил искрен с мен?

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Каква е причината да я избягва?

Рицар жезли Крал меч Асо чаши

Сякаш изпитва много яд, гняв, нещо го потиска по рицар жезли и крал меч. Опитва се да ги подтисне по асо чаши и може би затова е тази дистанция.

Как бихте ги тълкували вие?
    • Кралица Пентакли - Магът- асо жезли. Въпросът е дали ще се състои важно за мен събитие до три месеца.
      Ми ще се състои, според мен, даже много по-скоро, Магът+ Асото, ще ускоря нещата- Кралица Пентакли. Дано не бъркам, не знам дали не тълкувам картите както ми изнася, защото много ми се иска да стане, както съм го решила :)
    • LaVerite написа:

Каква е причината да я избягва?

Сякаш изпитва много яд, гняв, нещо го потиска по рицар жезли и крал меч. Опитва се да ги подтисне по асо чаши и може би затова е тази дистанция.

Не я избягва, а отлага. Предполагам често пътува този младеж. Има по-важни неща в глава :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

LaVerite написа:

Не я избягва, а отлага. Предполагам често пътува този младеж. Има по-важни неща в глава :)
      благодаря ти за коментара!

Не пътува въпросният човек, но си мисля че чака жената да замине за да поиска услуга.
    • LaVerite написа:

Ceca написа:

LaVerite написа:

благодаря ти за коментара!
      Не пътува въпросният човек, но си мисля че чака жената да замине за да поиска услуга.
      Това по картите ли го видя?

Според мен, човекът си има проблеми за решаване и не прави нищо лично към въпросната жена, в случая да я избягва нарочно.
      Просто е зает с негови дела, които явно не се е отнесъл отговорно преди към тях и сега му се стоварили да ги решава.
    • Момичета, въпросът е за мен.

Ще получа ли жилище във Фрайбург до 3 месеца?

Слънце - 9 Жезли - Папата
      5 Мечове - 9 Пентакли - Справедливост

Охххх, а сега де :D
      Първата комбинация, първа Слънце, както знаем дава негативен резултат в повечето случаи, но в комбинация с Папата, сякаш се преобръщат нещата в нещо хубаво и позитивно, колкото и да съм изпълнена със съмнения, умора, загуба на надежда, но все още бореща и държаща се - 9 Жезли, комбинацията Слънце с Папата, ми харесва, вдъхва ми едно хубаво усещане.

Допълнителните карти показват, в колко трудно положение съм била и как са ми "мътиили водата" недоброжелатели и колко яд, мъка ми причиниха, колко ми усложниха живота, заради омразата, злобата и яда им към мен. Но тук идва и 9 Пентакли със Справедливост, ще става това, което трябва да се случи и няма мърдане, 9 Пентакли е с мечове и то в комбинация със Справедливост, чувствам я като силна комбинация,сякаш е гюлотина- отсечени, това е, няма мърдане. Като че ли, тези от 5 Мечове биват наказани, като че ли се възвръща баланса, - пито -платено, безкомпромисно и безпристрастно.

Единствено ме успокоява, че изтеглените карти Слънце - 9 Жезли - Папата ми показват, поне аз така ги тълкувам - хубав развой и затова.
      Според мен ще получа жилище в поставения срок( а и ще съм родила до 3 месеца)
      Много ме измъчиха момичета... Дано вече се уредят нещата, поне най важните...

Имате ли мнение по картите...
    • kolevaani1 написа:

Момичета, въпросът е за мен.

Първата комбинация, първа Слънце, както знаем дава негативен резултат в повечето случаи, но в комбинация с Папата, сякаш се преобръщат нещата в нещо хубаво и позитивно, колкото и да съм изпълнена със съмнения, умора, загуба на надежда, но все още бореща и държаща се - 9 Жезли, комбинацията Слънце с Папата, ми харесва, вдъхва ми едно хубаво усещане.

Допълнителните карти показват, в колко трудно положение съм била и как са ми "мътиили водата" недоброжелатели и колко яд, мъка ми причиниха, колко ми усложниха живота, заради омразата, злобата и яда им към мен. Но тук идва и 9 Пентакли със Справедливост, ще става това, което трябва да се случи и няма мърдане, 9 Пентакли е с мечове и то в комбинация със Справедливост, чувствам я като силна комбинация,сякаш е гюлотина- отсечени, това е, няма мърдане. Като че ли, тези от 5 Мечове биват наказани, като че ли се възвръща баланса, - пито -платено, безкомпромисно и безпристрастно.

Единствено ме успокоява, че изтеглените карти Слънце - 9 Жезли - Папата ми показват, поне аз така ги тълкувам - хубав развой и затова.

Ани, и аз мисля, че ще получиш жилище, по Папата на трета и по 9 Пентакли+Справедливост. Но и друго има в тези карти според мен - Слънце + 9 жезли показват сякаш колко много си се затворила в твоята обида и огорчение, което не е добре нито за теб, нито за детето. Твърде много ги мислиш, дай ги на Дявола и гледай само напред. <3
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ceca написа:

LaVerite написа:

Аз също не виждам гняв и яд тук. Много скоро ще има промяна за него, очаква я и работи за нея, но жената тук даже не съществува, сори.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Roxelane написа:

kolevaani1 написа:

Момичета, въпросът е за мен.

Ани, и аз мисля, че ще получиш жилище, по Папата на трета и по 9 Пентакли+Справедливост. Но и друго има в тези карти според мен - Слънце + 9 жезли показват сякаш колко много си се затворила в твоята обида и огорчение, което не е добре нито за теб, нито за детето. Твърде много ги мислиш, дай ги на Дявола и гледай само напред. <3
      Да Рокси, наистина съм вече обидена, сърдита, обезсърчена от системата и положението, от хората... Знам, че не е добре за беба и мен, но просто много трудности бяхме и сме подложени, беба ще е много нервно човече :D ако наистина имат влияние върху нея моите неволи и стрес, нерви :S
    • Ух, как те разбирам. И аз много плаках и се мъчих през бременноста, че и после. Малкият е хиперактивен, много труден, но пък страшно интелигентен и с уникална за възрастта си памет (провеждаме когнитивни тестове в момента.) Добре че беше Мона да ме успокои, че не е аутист, както искаха да го изкарат - което ми даде сили да се боря срещу всичко и срещу всички ! Не си го слагай на сърце и не го мисли, ще се справите с беба, ти си силна жена и ще бъдеш страхотна майка, Ани !!!
      Вие двете срещу целия свят, ако трябва. Това е. Целувам те.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Имам бучка на гърдата. Честно казано, прилича на фиброаденом, не искам да се панирам предварително, имам час при гинеколог на 23и.

Об. 2 жезли - Об. Влюбените - Крал Пентали

Кралят Пентакли тук малко ме притеснява... От Ивета сме учили, че малки аркани от сорта на Ас Жезли са по-притеснителни при рак, тук не виждам кой знае каква трагедия, но ще се радвам на мнение, момичета ?
    • Здравей, Ани, предварително ще ме извиниш, защото не разполагам със свои карти, така че да не давам много акъл (това си го викам :D )...
      Просто мисля, по втората комбинация, че познат може да изиграе роля в търсенето ти на жилище.
      Слушах за Австрия преди, че искат банкова сметка и темподобни за наемане на жилище, а пък за изкарване на сметката искали съответно адрес. Предполагам не само там е така. Което го прави по-дълга и по-широка.
    • Didi написа:

Здравей, Ани, предварително ще ме извиниш, защото не разполагам със свои карти, така че да не давам много акъл (това си го викам :D )...
      Просто мисля, по втората комбинация, че познат може да изиграе роля в търсенето ти на жилище.
      Слушах за Австрия преди, че искат банкова сметка и темподобни за наемане на жилище, а пък за изкарване на сметката искали съответно адрес. Предполагам не само там е така. Което го прави по-дълга и по-широка.
      Да Диди, искат банкова сметка и още неща, но аз си имам всичко ^^ . Трябваше ми работа и нея намерих, само където договор не даваше шефа ме мотаеше, но уж утрее даде един документ, който е равносилно на договора. Но все пак ще изисквам договор и ще може да се действа за жилище.