Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Въпросът е от снощи и днес ще мога да дам отговор - така,че можем да се потренитаме :)
      Ще оправят ли утре камиона,за да се прибере?
      Кралица жезли, 3 пентакли, Асо жезли

Камионът снощи е издърпан до сервиз на Мерцедес и днес ще го оправят.
      Според мен ще го оправят. 3 пентакли е ок - реализация, работа в екип, сътрудничество, а и заземява жезлите. Кралицата малко не я разбирам тук, но в темата за техники с картите Мона е писала,че можем да я заменим с 10 жезли :) т.е. тя е желанието да успеят да го оправят, но и труда/усилието това да се случи.
      Довечера ще кажа какво е станало :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Въпросът е от снощи и днес ще мога да дам отговор - така,че можем да се потренитаме :)

Според мен ще го оправят. 3 пентакли е ок - реализация, работа в екип, сътрудничество, а и заземява жезлите. Кралицата малко не я разбирам тук, но в темата за техники с картите Мона е писала,че можем да я заменим с 10 жезли :) т.е. тя е желанието да успеят да го оправят, но и труда/усилието това да се случи.
      По мои скромни опити, завършва ли конструкцията с Асо... пиши го бЕгало!
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid написа:

Ceca написа:

Въпросът е от снощи и днес ще мога да дам отговор - така,че можем да се потренитаме :)

По мои скромни опити, завършва ли конструкцията с Асо... пиши го бЕгало!
      Оправили са го. Проблема е бил в електрониката. Та тука Асото е просто точка на изречението т.е. няма как да не стане.
    • Как ще се разреши конфликта с Г. До края на месеца - 8 пентакли, Рицар меча, Слънцето. То е ясно, че има конфликт и е започнал от скоро по рицаря и 8 пентакли, но Слънцето тук не го разбирам - дали всичко ще се 'изпари" или тепърва ще се нажежят мечовете.
    • Kalika написа:

Как ще се разреши конфликта с Г. До края на месеца - 8 пентакли, Рицар меча, Слънцето. То е ясно, че има конфликт и е започнал от скоро по рицаря и 8 пентакли, но Слънцето тук не го разбирам - дали всичко ще се 'изпари" или тепърва ще се нажежят мечовете.
      Мисля, че всичко ще се уталожи и изясни, конфликта е бил спонтанен, необмислен, едно избухване, но до там. Но има засегнато его тук, някой е обиден, по точно това е Г. според мен. Но не мисля, че ще продължат със скандалните, това е било, едно избухване.
    • Човек ме попита ще има ли още деца. (Не пиша в Таро и бременност, защото е мъж.)

Об. 4 чаши - Кралица Пентакли - Магът

Категорично бих казала да, а дори и че след дълъг период на застой в личен план вероятно е срещнал и жената.

Отделно, за същия човек ми излизат (при негов въпрос за отношения) :

5 меча - Об. Крал Жезли - Об. Магът

Сякаш сам си слага бариери, а може да получи, каквото поиска... Има травма от стари отношения (брак), бил е предаден, което той ми потвърди. При отсъствие на калциран Голям Аркан отпред съдя обаче, че нещата са поправими.

Какво мислите, момичета ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Roxelane ().

• Малко нетипичен въпрос - има ли вода в кладенеца - Крал пентакли, 3 чаши, 6 чаши.
      Има ли вода в радиус от 1 метър от дюлята, както твърди дядото - 3 чаши, 4 пентакли, Рицар меча.

По първата комбинация мисля, че има - от земята избликва вода (чаши след пентакли ). Може да е пресушен сега в горещините, да има нужда да се копае (Крал пентакли го свързвам с Императора - калциране), но мисля, че вода има.

По вторите карти - също би трябвало да има вода около дървото, но 4 пентакли и Рицар меча - видях го като вид блокаж, съпротивление. Скали ли има отдолу, не знам, вероятно мястото ще е трудно за сондаж.
    • Kalika написа:

Малко нетипичен въпрос - има ли вода в кладенеца - Крал пентакли, 3 чаши, 6 чаши.
      Има ли вода в радиус от 1 метър от дюлята, както твърди дядото - 3 чаши, 4 пентакли, Рицар меча.

По първата комбинация мисля, че има - от земята избликва вода (чаши след пентакли ). Може да е пресушен сега в горещините, да има нужда да се копае (Крал пентакли го свързвам с Императора - калциране), но мисля, че вода има.

По вторите карти - също би трябвало да има вода около дървото, но 4 пентакли и Рицар меча - видях го като вид блокаж, съпротивление. Скали ли има отдолу, не знам, вероятно мястото ще е трудно за сондаж.
      В кладенеца има вода - по първите карти :) . Като видях проблясъка на вода долу, все едно открих злато - така се зарадвах :) . Вярно, че е затлачен и трябва да се почисти, но щом в тези горещини има вода - значи не е пресъхнал.
    • Малко шантав въпрос :rolleyes:
      Скоро забелязах, че една тв водеща е бременна та питам:
      Какъв пол ще е детето ѝ?
      Страшния съд, Крал жезли, Рицар меч

Според мен ще е момче, но картите говорят и за други неща. Нямам идея в каква връзка е с бащата, но май доста време е отлагала забременяването, а бащата май не е много доволен.
      Ще се опитам да разбера какво е положението
      Вие какво мислите?

Мнението бе променено 1 път, последно от Ceca ().

• Обмисля ли ХХ да се свърже с мен? Крал меча, 5 меча , паж жезли

Трябва да уточня, че комбинацията е отпреди повече от седмица.

Когато изтеглих картите, си казах, че с Крал меча на първа нещата ще се получат, човекът не просто обмисля да се свърже с мен, ами е решен да го направи ( заедно с паж жезли като завършваща). Тези 5 меча обаче хич не ми харесват. Може би са свързани с моите притеснения дали ще получа или не това обаждане.

Какво виждате вие в тези карти?
    • Moon написа:

Обмисля ли ХХ да се свърже с мен? Крал меча, 5 меча , паж жезли

Трябва да уточня, че комбинацията е отпреди повече от седмица.

Когато изтеглих картите, си казах, че с Крал меча на първа нещата ще се получат, човекът не просто обмисля да се свърже с мен, ами е решен да го направи ( заедно с паж жезли като завършваща). Тези 5 меча обаче хич не ми харесват. Може би са свързани с моите притеснения дали ще получа или не това обаждане.

Какво виждате вие в тези карти?
      Крал меч и 5 меча са ми все едно ти е обиден, решил е да не ти се обади, е така, нарочно. Един вид, да ти върне за нещо.
    • Moon написа:

Има ли причина да ти е ядосан за нещо?
      Трябва да ти се обади, налага се по-точно,но все още не знае или май не иска да го направи заради 5 меча
    • Ceca написа:

Moon написа:

Има ли причина да ти е ядосан за нещо?Трябва да ти се обади, налага се по-точно,но все още не знае или май не иска да го направи заради 5 меча
      Чак да ми е ядосан ,няма за какво. В този тон ,обаче се сетих нещо- възможно е да е засрамен или да се чувства унизен. Знам някои неща за него и семейството му, което на него доскоро не му беше известно. Може би вече е разбрал.
    • Питах дали ще се преместим в собствено "наше" жилище?
      Крал пентакли/Паж пентакли/5 пентакли
      Естествено първо ми се набива на очи, че се паднаха само пентакли, което ме кара да мисля, че дори и да се случи, няма да е скоро. После, че на 1 и 2 място са дворцови карти и все си мисля, че и кралят и пажът са конкретни хора- тоест Кралят е той, пажът съм аз. Той обмисля много, не бърза да действа, защото не е 100% сигурен, а аз залагам на чувствата и емоциите си и желанието да живеем заедно. И като гледам тая петица, си казвам: "Няма да стане!".
      Ще се радвам и на вашето мнение по картите.
    • ljubavi написа:

Питах дали ще се преместим в собствено "наше" жилище?
      Естествено първо ми се набива на очи, че се паднаха само пентакли, което ме кара да мисля, че дори и да се случи, няма да е скоро. После, че на 1 и 2 място са дворцови карти и все си мисля, че и кралят и пажът са конкретни хора- тоест Кралят е той, пажът съм аз. Той обмисля много, не бърза да действа, защото не е 100% сигурен, а аз залагам на чувствата и емоциите си и желанието да живеем заедно. И като гледам тая петица, си казвам: "Няма да стане!".
      Понеже не си задала срок, ще ти отговоря така - скоро време не виждам местене, предвид това, че има само Пентакли показва едно зацикляне и трета 5 Пентакли. Човекът не въодушевен от идеята, не му допада и си търси оправдания. Не го притискай, защото виждам, че се и заинатява, Крал Пентакли е голям инат и не търпи да му се налагат, задушаваш го така.
    • ljubavi написа:

При мен Пентаклите излизат, когато имаме реализиране на ситуацията в материята, т.е. реално случване, а не стои на някакво ниво - ментално при мечове, емоционално при чаши и т.н.

5 Пентакъла е много хубава карта, защото предполага да се излезе от рамките на четворката, от сейф зоната, т.е. ще има раздвижване, което може да не е много приятно, тъй като винаги е малко страшничко да си излезем от комфортната зона, но и двете дворцови са за физически действия, за реална работа, а не само да си мислиш да го направиш.

Освен това по Крал Пентакъл е много вероятно да разполагате с необходимите ресурси.
    • Sha написа:

ljubavi написа:

При мен Пентаклите излизат, когато имаме реализиране на ситуацията в материята, т.е. реално случване, а не стои на някакво ниво - ментално при мечове, емоционално при чаши и т.н.
      5 Пентакъла е много хубава карта, защото предполага да се излезе от рамките на четворката, от сейф зоната, т.е. ще има раздвижване, което може да не е много приятно, тъй като винаги е малко страшничко да си излезем от комфортната зона, но и двете дворцови са за физически действия, за реална работа, а не само да си мислиш да го направиш.

Освен това по Крал Пентакъл е много вероятно да разполагате с необходимите
      Sha, по твоите тълкувания до половин година ще съм бременна и в ново жилище. Дано си права. <3 :saint: <3 :saint:
    • Здравейте, имахме едно дело и десетина дни преди това питах как ще мине за нас -
      5 МЕЧА - О 8 ПЕНТАКЪЛА - О 6 МЕЧА
      Реших, че отново ще го отложат (вече има едно отлагане), тъй като нямаме развитие и работа по него заради обърнатата 8 Пентакъла, а О 6М също показва липса на комуникация и развитие.

В денят на делото също теглих, но от друга колода - О 4 ЧАШИ - ОБЕСЕН - СВЯТ
      Какво иска да ми каже Обесения - Паж Меч + 7 Пентакъла

Е, Обесеният отново е за отлагане, но предполагам Светът е за приключване.

В крайна сметка го отложихме, за Споразумение, което да се сключи в следващите десетина дни - т.е. човекът да си заплати щетите и ние да оттеглим жалбата.