Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• По-скоро в смисъл, че 9 пентакли е необичайна карта и АКО е взел пръстена може да го е взел с цел да му бае :D
      Като знам какъв е откачафелник не бих се учудила. А може и да си фантазирам, вече толкова карти хвърлихме, че нищо не разбирам :D

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • И аз изтеглих карти, преди да видя поста на Улфи. Ерик ли е бил - Рицар пентакли, Кралица чаши, Светът. Ха сега, де. От една страна - да - рицарят до кралицата, а после Светът - пръстенът е изчезнал безследно. От друга - не ми прилича на комбинация за кражба, този човек има наистина романтични чувства към теб и не мога да си представя, той да е крадеца.
      Кой е откраднал пръстена - Паж чаши, Жрецът, 9 жезли. Някой друг да е присъствал, когато си се видяла с Ерик? Хрумва ми и друго - детето да го е забутало някъде?

Много интересен казус, а картите ме затрудняват.
    • wolf написа:

По-скоро в смисъл, че 9 пентакли е необичайна карта и АКО е взел пръстена може да го е взел с цел да му бае :D
      Като знам какъв е откачафелник не бих се учудила. А може и да си фантазирам, вече толкова карти хвърлихме, че нищо не разбирам :D
      Ахахахаха ти ме уби :D :D 8o ; той е мноооого добър манипулатор, може само с думи да постигне каквото иска - лично съм го виждала в действие, ама понеже при мен не се получи, като нищо може да е решил да му бае 8o .... ахахахаха... нали разправя че е от цигански произход, верно е голям откачафелник... е, халал да му е пръстена от мама , нека му бае...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • И аз предположих за детето, даже и за това фърлихме карти:
      Детето ли е било? об 10 пентакли - Рицар пентакли – Обесен

Ако предположим, че Ерик е Рицарят, и през това време детето нещо е играело и е бутнало пръстена... Ебаси.
      Об 10 пентакли ми е и малко като разтури семейство, рицар пентакли към намерения за обесен и обвързване, попринцип Обесен се пада някой като иска да "върже друг".

Total brain aneurysm.

Редакция: АХАХХАХАХАХАХАХХАХАХ, циганин бил, бах маа му. Остава само да питам днес Таро "Ерик бае ли на пръстена на Роксито?"

• Kalika написа:

И аз изтеглих карти, преди да видя поста на Улфи. Ерик ли е бил - Рицар пентакли, Кралица чаши, Светът. Ха сега, де. От една страна - да - рицарят до кралицата, а после Светът - пръстенът е изчезнал безследно. От друга - не ми прилича на комбинация за кражба, този човек има наистина романтични чувства към теб и не мога да си представя, той да е крадеца.
      Кой е откраднал пръстена - Паж чаши, Жрецът, 9 жезли. Някой друг да е присъствал, когато си се видяла с Ерик? Хрумва ми и друго - детето да го е забутало някъде?

Много интересен казус, а картите ме затрудняват.

Много интересен казус наистина и ти благодаря безкрайно за включването !! Наистина с толкова много карти съвсем се забъркахме... В най-първоначалните комбинации на Улфи се повтори обаче Кула и Рицар Жезли два пъти. Иначе, не, никой друг нямаше, когато Ерик беше у дома, а ако знаех как ще се развият нещата, нямаше да го каня...
      За детето, и ние се чудехме - но малкият е в период на "услужливост" сега и само ми носи я цигарите, я телефона, и вика "Мамо, дръж."Да ми го е "поднесъл" по такъв начин, пък аз да съм дремела, и да се е забутал някъде около кревата ? Ама търсих около леглото и нощния шкаф.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • На мен също ми стана интересно и теглих ,съвсем да се замаже положението. :D

Какво се е случило с пръстена? Дяволът, 7 пентакли, 2 жезли

Аз мисля,че е откраднат. Нещо имам чувството,че се предава от ръка на ръка. Няма постоянно местоположение някъде. Който го е откраднал, не го е оставил за себе си според мен.

Камелия ли го е откраднала? Кралица чаши, Колесницата, 10 пентакли

Хм... на мен ми се стори малко съмнителна още като четях поста на Рокси. Според мен тази жена има спешна нужда от пари, финансова и материална сигурност, че и е малко нестабилна, сладкодумна. Не мога да съм на 100% категорична дали е била тя, но комбинацията ми прилича на една бърза печалба за Кралицата чаши.

Ще се намери ли изгубеният пръстен? ас меч, Крал жезли, Крал пентакли
      С двата краля ми стана интересно. Между другото не е изключено да се появи. Има ли някъде твои инициали, някаква дата или друг белег?
    • wolf написа:

И аз предположих за детето, даже и за това фърлихме карти:
      Детето ли е било? об 10 пентакли - Рицар пентакли – Обесен

Ако предположим, че Ерик е Рицарят, и през това време детето нещо е играело и е бутнало пръстена... Ебаси.
      Об 10 пентакли ми е и малко като разтури семейство, рицар пентакли към намерения за обесен и обвързване, попринцип Обесен се пада някой като иска да "върже друг".

Total brain aneurysm.

Редакция: АХАХХАХАХАХАХАХХАХАХ, циганин бил, бах маа му. Остава само да питам днес Таро "Ерик бае ли на пръстена на Роксито?"

Ахахахахаха, не не мога... Да бе циганин бил, разправя, даже прави някакви диагностики с ръце, усеща вибрации и прочие... и на карти гледа... Доктор по психология, преподава в университета, книга издаде... :D
      Апропо, детето спеше в стаята си... Сори ако сме оспамили, ама толкова искам да си намеря пръстена...
    • Moon написа:

На мен също ми стана интересно и теглих ,съвсем да се замаже положението. :D

Какво се е случило с пръстена? Дяволът, 7 пентакли, 2 жезли

Аз мисля,че е откраднат. Нещо имам чувството,че се предава от ръка на ръка. Няма постоянно местоположение някъде. Който го е откраднал, не го е оставил за себе си според мен.

Камелия ли го е откраднала? Кралица чаши, Колесницата, 10 пентакли

Хм... на мен ми се стори малко съмнителна още като четях поста на Рокси. Според мен тази жена има спешна нужда от пари, финансова и материална сигурност, че и е малко нестабилна, сладкодумна. Не мога да съм на 100% категорична дали е била тя, но комбинацията ми прилича на една бърза печалба за Кралицата чаши.

Ще се намери ли изгубеният пръстен? ас меч, Крал жезли, Крал пентакли
      С двата краля ми стана интересно. Между другото не е изключено да се появи. Има ли някъде твои инициали, някаква дата или друг белег?

Муун, май няма никакъв отпечатък ! Благодаря и на теб за тегленето. Аз също имах чувството, по последните комбинации на Уулфи, сега и твоите, че е дадено, подарено, или покрива дълг...
      Камелия наистина е съмнителна по тази комбинация !! Но аз с какъв акъл може да съм си свалила пръстена от ръката ? Той ми е по мярка, не се изхлузва...
    • В архива имаше една тема "Изгубени вещи", ако на някой му се занимава може да премести коментарите.

Иначе на Муун картите са АДСКИ точни по мое усещане, но вече толкова съм изпушила, че утре ще се опитам да напиша нещо по тях.
      Но Дяволът се повтаря, имаше го и някъде по нашите карти...
      Иначе тая Камелия да не е бременна, ако хипотетично предположим че е тя тогава комбинацията от Дявол и 7 пентакли може и за нещо такова да намеква.

Колкото повече копая, толкова по-далеч съм от истината, ама отдавна не ми е било така забавно :D

П.С. буахахаххахаха, вибрациии, :D :D :D а твоите вибрации усети ли, аа не мога...

• Kalika написа:

Стана почти като роман на Агата Кристи :D . Дали не е гувернантката - повтарящия се Паж чаши с Жреца - някой, който се грижи за дете от семейството?

Уххх. Всички съмнения май към нея отиват, така погледнато... и с Уулфи се чудехме защо излизат тия Пажове. Верно като роман на Агата Кристи :D
    • Kalika написа:

Стана почти като роман на Агата Кристи :D . Дали не е гувернантката - повтарящия се Паж чаши с Жреца - някой, който се грижи за дете от семейството?
      Точно това си помислих и аз Кали :D
      Накрая пръстена ще се замери в някой сутюен и тия карти направо ще ни се изсмеят в лицето.

• wolf написа:

В архива имаше една тема "Изгубени вещи", ако на някой му се занимава може да премести коментарите.

Иначе на Муун картите са АДСКИ точни по мое усещане, но вече толкова съм изпушила, че утре ще се опитам да напиша нещо по тях.
      Но Дяволът се повтаря, имаше го и някъде по нашите карти...
      Иначе тая Камелия да не е бременна, ако хипотетично предположим че е тя тогава комбинацията от Дявол и 7 пентакли може и за нещо такова да намеква.

Колкото повече копая, толкова по-далеч съм от истината, ама отдавна не ми е било така забавно :D

П.С. буахахаххахаха, вибрациии, :D :D :D а твоите вибрации усети ли, аа не мога...

Не е бременна, тя е на сто години, хубава жена иначе. Беше ми правил той няква диагностика, да, ама като се запознахме. Ся не бих го оставила да ме пипа :D
    • Сега ще напиша нещо, граничещо с фантастиката - детето кръщавано ли е, има ли си кръстник / кръстница? Понеже Паж чаши с Жрецът ми заприлича и на това - кръщене / някой, свързан с това.
    • Kalika написа:

Сега ще напиша нещо, граничещо с фантастиката - детето кръщавано ли е, има ли си кръстник / кръстница? Понеже Паж чаши с Жрецът ми заприлича и на това - кръщене / някой, свързан с това.
      Дааа. Кръстникът на детето му е и чичо, и имам връзка с него... той никога никога не би ми откраднал каквото и да е. Кръстницата е майката на кръстника, но с нея не говоря от месеци, прекъснали сме абсолютно всякаква връзка. Няма как да е някой от тях..
    • Момичета, имам нужда от помощ / обективно мнение по един казус. Тази вечер синът ми се върна разстроен и каза, че се скарали с някакво момче и майката на въпросното дете е започнала да обижда сина ми. Не ме интересува разправията между децата, но ако е вярно другото, на тази ще й оскубя косата. Защото нещата, които е наговорила са брутални.

Питах - истината ли ми казва сина ми за ситуацията - 6 чаши, Смъртта, Магът. Мисля, че драматизира в някаква степен по Смъртта, а Магът си е трикстер, така че ако трябва да съм обективна - може и да е поукрасил историята.

Какво е било поведението на въпросната жена към сина ми в конкретната ситуация - 5 меча, Дяволът, Глупакът. Ами по тези карти си мисля, че е било агресивно поведението й - 5 меча с Дяволът е страшна злоба, направо ярост. Не мога да разбера Глупака накрая - освен да го тълкувам буквално - направила го е на глупак с обидите си.
      До няколко дни ще я издиря, за да изясня случая и ще пиша, какво е станало.
    • Kalika написа:

Момичета, имам нужда от помощ / обективно мнение по един казус. Тази вечер синът ми се върна разстроен и каза, че се скарали с някакво момче и майката на въпросното дете е започнала да обижда сина ми. Не ме интересува разправията между децата, но ако е вярно другото, на тази ще й оскубя косата. Защото нещата, които е наговорила са брутални.

Питах - истината ли ми казва сина ми за ситуацията - 6 чаши, Смъртта, Магът. Мисля, че драматизира в някаква степен по Смъртта, а Магът си е трикстер, така че ако трябва да съм обективна - може и да е поукрасил историята.

Какво е било поведението на въпросната жена към сина ми в конкретната ситуация - 5 меча, Дяволът, Глупакът. Ами по тези карти си мисля, че е било агресивно поведението й - 5 меча с Дяволът е страшна злоба, направо ярост. Не мога да разбера Глупака накрая - освен да го тълкувам буквално - направила го е на глупак с обидите си.
      Oх, Калика, детето може да е украсило малко, обаче тази е била доста злобна според мен. 5меча+ Дявол ми говори за унижение и то абсолютно нарочно. Нормално, очаквала е, че детето няма да се защити..че нали е дете! По 6 чаши се замислям дали не се е случвало и преди подобно нещо и да е премълчавано по Смъртта.

Това от душа го ненавиждам. Лошото е,че такива родители създават социопати и насилници, дават чуден пример на своите деца.Оскуби й перушината с чиста съвест.
    • Moon написа:

Kalika написа:

Момичета, имам нужда от помощ / обективно мнение по един казус. Тази вечер синът ми се върна разстроен и каза, че се скарали с някакво момче и майката на въпросното дете е започнала да обижда сина ми. Не ме интересува разправията между децата, но ако е вярно другото, на тази ще й оскубя косата. Защото нещата, които е наговорила са брутални.

Oх, Калика, детето може да е украсило малко, обаче тази е била доста злобна според мен. 5меча+ Дявол ми говори за унижение и то абсолютно нарочно. Нормално, очаквала е, че детето няма да се защити..че нали е дете! По 6 чаши се замислям дали не се е случвало и преди подобно нещо и да е премълчавано по Смъртта.
      Това от душа го ненавиждам. Лошото е,че такива родители създават социопати и насилници, дават чуден пример на своите деца.Оскуби й перушината с чиста съвест.
      Точно, Moon, точно го е унижила - "виж се, на какво приличаш" е бил най-ласкавия епитет. И понеже работи в детския център, където са били децата - унижението да ги каже тия неща пред всички, публично, е било голямо. Но аз няма да оставя нещата така, ще я издиря да чуя и нейната версия по въпроса.
    • Ina написа:

Нека споделя и аз, че в последните два месеца животът ми се преобърна с главата надолу. Движа се стремглаво и всеки ден има някакво развитие в определена сфера от моя живот. Имам чувството, че е дошло време за разплата.
      Едни комбинации от днес. Става дума за едни лекции, които искам да водя в един университет, за които съм представила конспекта си на професорката, която завежда катедрата. Първоначално всичко тръгна добре, но ето че, сега някои от преподавателите имат претенции към тях и искат още преди да са ги обсъдили на катедра, да отпадне една цяла глава от тях, при положение, че тази част е свързана с основни научни приноси на дисертацията ми. Приноси, които са признати от научното жури в деня на защитаването ми на докторска степен.
      Та ето и комбинациите. Рядко съм в състояние да мисля, когато става дума за самата мен.
      Първи въпрос: Ще отпадне ли тази глава от лекциите ми?
      2 мечове, 9 мечове, 4 пентакли
      Следват няколко комбинации, които изтеглих, защото виждах, че Таро дава нещата в развитие на части.
      1. Кралица Жезли, 10 чаши, 3 пентакли
      2. Отшелникът, 7 пентакли, Жрецът
      3. 6 мечове, Маг, Рицар Пентакли - като тук имах въпрос, дали ще успея да запазя целостта на конспекта ми с лекции.
      Аз мисля, че въпреки първоначалното отрицание и остра реакция на някои от преподавателите ще получа съвет и ще има някакъв консенсус, възможно е да се наложи да уча допълнително, да дообогатявам и развивам, да променя заглавия и определени посоки в тях.
      Това по 3 пентакли, Жрецът и по Рицар Пентакли, вероятно ще се наложи да представям сама съдържанието, т.е. да присъствам лично и да убеждавам по Магът и Рицар Пентакли пак. Отпорът беше голям и докато бях докторант и сега, когато съм вече доктор. НАрушавам статуквото сериозно. НЕщо извън плановете на катедрата. Ще се радвам на мнения на хора от форума.

Ina написа:

curi0us написа:

Лично говорихме, но ето, пиша и тук - главата ще си остане. Съдя само по първата комбинация, като винаги най-точна за всяко задаване на въпрос.
      4 пентакли на финал ти е достатъчна. Всичко ще си остане цялото.

Че се нервираш премного се вижда също, по 9те меча.

Всичко ще е наред.
      И да, възможно е да поизчакаш... за цялото това нещо.
      Позволих си да питам картите за преподаването ти изобщо, падна се:

Дявол, Ас жезли, Колелото

И се вижда, че зависиш и от други хора. Но това е едно предупреждение към теб, което ти го отправям и без карти - ПО-СПОКОЙНО и с по-малко емоции и истеризиране.
      Всичко ще е както трябва, просто трябва ТЪРПЕНИЕ!
      Здравейте пак, по комбинацията на curious, която тя ми разтълкува с дявола, защото аз много не я схващам тази карта. Има развитие, написах един имейл, който е препратен към всички преподаватели в специалността и ще има официално обсъждане по моя въпрос на 6 февруари. Точно дяволът, дискусия с много хора. Предизвиках катедрата към някаква прозрачност, да има публичност, въпреки, че за сега аз няма да присъствам. Естествено не можах да се сдържа и теглих карти, какво ще реши катедрата за моите лекции на 6 февруари и Таро постоянства с отговорите си - Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли. Отново 4 пентакли. Направо съм без коментар. Може и по-рано или по-бързо да се реши, заради колесницата. Знам ли.
      Здравейте, по моя казус днес има развитие на нещата. На дълго и на широко днес са ме нищили и разнищвали и накря катедрата е стигнала до извода, че няма нужда от повече теоретични лекции. Точно това очаквах, след като им поставих ребром нещата. Искаха подмолно и в неформални разговори чрез натиск да се откажа от основните си приноси, защото застрашавам компентенцията на други преподаватели, като всеизвестния Любомир Стойков, който ми заяви в очите, че не можело да му взимам хляба. И тъй като не се съгласих на варианта да ми осакатят лекциите, са решили изцяло да ги няма. Хах, ами това е. Да не би случайно да им взема ноу хауто. Това е безумно. Но всъщност точно това очаквах от тях. Никога няма да им лазя и да им се умилквам. Ако някой има желание, може да хвърли карти, аз лично се чувствам абсолютно срината и то от хора, които нямат и капка добронамереност и здрав разум. Не съм безопасна, това е.
    • А, на всичкото отгоре ми предлагат да подготвя еднократна лекция за всички студенти, които те да режисират и определят като параметри. Да бъде изцяло по техните разбирания и концепции. Безплатно, ако искам.