Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ceca написа:

Kiara написа:

В момента той се дърпа. ?( :S
      Здравей :) Я питай примерно: Какви са намеренията му към теб или Какво е неговото мнение за теб
      Намерения-Императрицата,8 жезли и пак 7 Пентакли,нищичко не ми идва на ум ... :whistling:
    • Kiara написа:

Здравейте .Нова съм и все още много боса в Таро,моля за помощ за тълкуването на картите.На въпроса как мъж се отнася към мен изтеглих 7 пентакли,4 мечове и 5 чаши.Според мен му е писнало да ме чака вече и се старае да ме преодолее.А на въпроса как ще продължат отношенията ни -Асо Пентакли,2 пентакли,Рицар Мечове-изпадна Кралица Пентакли-всичко хубаво преминава в гняв и скандали.А тази Кралица си нямам напредстава как да я тълкувам‍♀️
      още тука с тая Кралица пентакли е ясно как те възприема, но отговора не е много приятен. Смята, че си егоцентрична и разглезена, настояваш винаги да става на твоето.
      Желанието му за теб се е преобърнало/ и търпението е на ръба. Все си казва "ще издържа още малко", но фазата на рицар меча е близо.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Kiara написа:

Ceca написа:

Kiara написа:

В момента той се дърпа. ?( :S
      Здравей :) Я питай примерно: Какви са намеренията му към теб или Какво е неговото мнение за теб
      Намерения-Императрицата,8 жезли и пак 7 Пентакли,нищичко не ми идва на ум ... :whistling:
      Ами променил си е намеренията, решил е да изчака, да се дръпне малко и да види. Това е човек, който умее да изчаква. В предишната ти комбинация е на първа - т.е. отнасял се е доста търпеливо към теб, сега просто се е скрил така да се каже, разочарован е и просто отказва повече да се бори, да търпи и т.н.
      По Кралица пентакли - мисля, че ти имаш вина за това, че той се е отдръпнал ;)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ще се срещна ли с един човек в петък?
      Крал Жезли- 6 меча-8 жезли
      Обещавам feedback
      Според мен- да, краля е активен, а 8-те жезли показват нетърпението за срещата, която ще мине ок (6 меча)
    • alissa написа:

Ще се срещна ли с един човек в петък?
      Обещавам feedback
      Според мен- да, краля е активен, а 8-те жезли показват нетърпението за срещата, която ще мине ок (6 меча)
      не бих била толкова сигурна. 8 жезли е неустойчива и до петък много неща могат да се случат!
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid написа:

alissa написа:

Обещавам feedback
      не бих била толкова сигурна. 8 жезли е неустойчива и до петък много неща могат да се случат!
      Ще пиша в събота какво е станало
    • Пускам две комбинация, за близки въпроси, интересното е, че се припокриват:

10 жезли, Колесницата, 7 пентакли
      Колесницата, 7 пентакли, Дяволът

Въпросите са 2:
      - действие до какво би довело
      - човекът, който задава първия въпрос, може ли да помогне на онзи, за когото пита
    • Mona написа:

Пускам две комбинация, за близки въпроси, интересното е, че се припокриват:

Въпросите са 2:
      - човекът, който задава първия въпрос, може ли да помогне на онзи, за когото пита
      Ще се пробвам,пък ако пиша глупости ще го изтриеш. По първата комбинация- Човекът иска да помогне,да поеме някаква отговорност,нагърбва се с товар.Колесницата със 7 пентакли,може да означава ,че даже и да опита да се намеси и хвърли усилия,те могат да бъдат напразни или да не доведат до резултат ,такъв какъвто е искал да постигне .По втората комбинация- мисля че от него нищо не зависи , а този Дявол - все още няма изход от неблагоприятната ситуация.
    • alissa написа:

Armid написа:

alissa написа:

Обещавам feedback
      Ще пиша в събота какво е станало
      Е случиха се и всичко се отложи. :thumbsup: за Армид
    • Mona написа:

Kрал пентакли, Рицар жезли, 9 пентакли
      Дали лицето X и лицето Y са един и същи човек, това е въпросът.

Какво мислите?
      Според мен картите са много буквални и ти казват Не, различни са - единият е крал, другия рицар, независими са един от друг - 9-те Пентакъла.
    • Roxelane написа:

Дами, пиша за консултация... Смятате ли, че следната конструкция е обърната ? На въпрос дали нещо ще се случи (по принцип, изобщо някога, без да давам срок...)

Об. 2 жезли - Об. Отшелникът - 7 Пентакли

За чакането е ясно, че ще се чака...
      Смятам, че още не си готова, ти или ситуацията не е развита до там, че да се случи, но в по-далечно бъдеще би трябвало да има материализиране, макар и бавно.
      Първите две говорят, че има да се върши още вътрешна работа, преди да се изяви в материалния свят.
    • Mona написа:

Пускам две комбинация, за близки въпроси, интересното е, че се припокриват:

Въпросите са 2:
      Първата ми говори за задвижване на ситуация, влагане на още повече усилия и ентусиазъм, тъй като е важно за този човек. Да тръгне.

Втората... този човек вече действа, но като да е твърде обвързан със собствените си резултати и не съм сигурна дали би споделил опита си.

Мнение на Mona ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Една комбинация
      8чаши-2пентакли-7жезли
      На въпрос - как ме възприема определен човек? Тук ми е странно, защото става дума за ново запознанство.тези 8 чаши не зная как да тълкувам. 2 пентакли е преминаването от 8 чаши към 7 жезлите, но този човек не ме познава. 7 жезли според мен означава, че вижда увереност, коректност във мое лице.Но дали е само това? Защото усещам едно благоразположение, лично отношение от този човек или се заблуждавам? Затова хвърлих карти. Вие какво тълкувате?
    • donika написа:

Една комбинация
      8чаши-2пентакли-7жезли
      На въпрос - как ме възприема определен човек? Тук ми е странно, защото става дума за ново запознанство.тези 8 чаши не зная как да тълкувам. 2 пентакли е преминаването от 8 чаши към 7 жезлите, но този човек не ме познава. 7 жезли според мен означава, че вижда увереност, коректност във мое лице.Но дали е само това? Защото усещам едно благоразположение, лично отношение от този човек или се заблуждавам? Затова хвърлих карти. Вие какво тълкувате?

Струва ми се, че теб те няма в тези карти. Човекът сякаш "прохожда"след труден период, иска да се довери, учи се да се доверява отново на себе си и на околните, и да функционира нормално.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • А по какъв начин мога да разбера за отношението на даден човек към мен или към някой друг(не става дума само за този въпрос). Трябва да присъства дворцова карта ли, за да се отнесе към мен конкретно? Искам да се ориентирам кога показва нечие състояние и кога отношение лично? Бях теглила друга комбинация 3меча-7пентакли-4меча по друг подобен въпрос за друг човек.беше ми странно с тези 3 меча, защото показват любовно разочарование, 4 меча оттегляне, даже болест се зачудих? (а въпросът не беше любовен). Явно е състояние?
    • Ще се преместим ли в ново жилище до 6 месеца?
      10 меча/ Отшелник/ Кралица меча
      Чудя им се на тея карти. Първо си мисля, че са супер мрачни. Като видя отшелник и все ме депресира. В периода когато имах много проблеми все ми излизаше. Тая кралица съм си я приела за моята карта и като ми излезе все я свързвам със себе си. И тези 10 меча.... после обаче си помислих дали тези карти не ми показват самостоятелността на кралица мечове и че след проблемите в крайна сметка ще се преместим самостоятелно, а по отшелника просто да ми говорят че ще отнеме дълго време?
    • Здравейте! Комбинацията на Мона с Луната и Колесницата ( в Таро и любовта) ме подсети за една моя такава, върху която все още разсъждавам.

Ще получа ли съобщението тази седмица?

Луната, Колесницата, 6 пентакли

Пояснявам отсега, че не го получих през седмицата.

Още като видях картите, разбрах, че тази седмица няма да стане. На пръв поглед комбинацията не предполага случване на конкретно нещо в указан срок, активна дворцова липсва, няма и мечове. На второ четене се забелязват и други нюанси.

Луната на първа показва доста красноречиво състоянието на лутане, неяснота и объркване. Общо взето една огромна тлъста мъгла, именно това е Луната за мен. Като преходна карта Колесницата сгъстява времето и потенциално може да доведе до напускане на това объркано състояние по Луната, което продължава от доста време, разместване на пластовете. 6 пентакли като трета карта при мен е била резултатна, но ако средната карта е активна дворцова или висок регистър мечове.

Цялостното ми впечатление е, че не става въпрос конкретно за това съобщение, а за едно по-мащабно състояние на нещата. Натрупването на 2 ГА един до друг говори за огромната нужда от промяна, а и нетърпение- по Колесницата.
      Тук включвам и един скорошен цитат на Мона, който ме подтикна към това заключение :

Mona написа:

Два Големи Аркани един до друг говорят за голямо натрупване на една поредица отлагания във времето за решаването на някакъв проблем, който вече е станал с размерите на планина.

Мисля, че иде реч за промяна наистина, Колесницата+6 пентакли виждам като нещо сравнително неочаквано, но позитивно, ако ще и приятна изненада да е, която ще ми извади главата от тъмния шкаф на Луната.

Тъй като обаче трета карта е боя пентакли, трябва и малко търпение, не може веднага. Затова тълкувам, че трябва да се почака.

Какво мислите? :)
    • Moon написа:

Здравейте! Комбинацията на Мона с Луната и Колесницата ( в Таро и любовта) ме подсети за една моя такава, върху която все още разсъждавам.

Ще получа ли съобщението тази седмица?

Луната, Колесницата, 6 пентакли

Пояснявам отсега, че не го получих през седмицата.

Още като видях картите, разбрах, че тази седмица няма да стане. На пръв поглед комбинацията не предполага случване на конкретно нещо в указан срок, активна дворцова липсва, няма и мечове. На второ четене се забелязват и други нюанси.

Луната на първа показва доста красноречиво състоянието на лутане, неяснота и объркване. Общо взето една огромна тлъста мъгла, именно това е Луната за мен. Като преходна карта Колесницата сгъстява времето и потенциално може да доведе до напускане на това объркано състояние по Луната, което продължава от доста време, разместване на пластовете. 6 пентакли като трета карта при мен е била резултатна, но ако средната карта е активна дворцова или висок регистър мечове.

Цялостното ми впечатление е, че не става въпрос конкретно за това съобщение, а за едно по-мащабно състояние на нещата. Натрупването на 2 ГА един до друг говори за огромната нужда от промяна, а и нетърпение- по Колесницата.
      Тук включвам и един скорошен цитат на Мона, който ме подтикна към това заключение :

Mona написа:

Два Големи Аркани един до друг говорят за голямо натрупване на една поредица отлагания във времето за решаването на някакъв проблем, който вече е станал с размерите на планина.
      Мисля, че иде реч за промяна наистина, Колесницата+6 пентакли виждам като нещо сравнително неочаквано, но позитивно, ако ще и приятна изненада да е, която ще ми извади главата от тъмния шкаф на Луната.

Тъй като обаче трета карта е боя пентакли, трябва и малко търпение, не може веднага. Затова тълкувам, че трябва да се почака.

Какво мислите? :)
      Нямаш активна карта. 6 пентакли е атрибуция, но не се знае на какво е.
      Няма инструмент, който да я задвижи.