Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• alissa wrote:

ljubavi wrote:

Ами...Ако някоя има желание, дано ми тегли. Ще съм много благодарна. <3
      2 пентакли-кралица жезли-паж пентакли
      Много благодаря, alissa. И твоята комбинация ми говори, че ще отида. 2 пентакли ми е новото място, паж пентакли е чакането достатъчно дълго да стане. А кралицата най-вероятно показва мен самата.
    • ljubavi wrote:

alissa wrote:

ljubavi wrote:

Ами...Ако някоя има желание, дано ми тегли. Ще съм много благодарна. <3
      2 пентакли-кралица жезли-паж пентакли
      Много благодаря, alissa. И твоята комбинация ми говори, че ще отида. 2 пентакли ми е новото място, паж пентакли е чакането достатъчно дълго да стане. А кралицата най-вероятно показва мен самата.
      Обратно връзка: Отидох. Още предния ден.
    • Какво ще изпита жена, когато разбере, че Б се мести в друг град?

4 ЖЕЗЛИ 5 ПЕНТАКЛИ ЗВЕЗДА

Мисля, че ще и стане мъчно по 5 пентакли. Ще е в едно неопределено състояние, защото все пак ще се надява на нещо- звездата.

След преместването, какви ще им бъдат взаимоотношенията в близките 4 месеца?

ЛУНА 3 ЧАШИ 9 ЖЕЗЛИ

Няма да има такива според мен, тотален край- луна+9 жезли.

Ще се радвам на мнение!
    • LaVerite wrote:

Какво ще изпита жена, когато разбере, че Б се мести в друг град?

4 ЖЕЗЛИ 5 ПЕНТАКЛИ ЗВЕЗДА

Мисля, че ще и стане мъчно по 5 пентакли. Ще е в едно неопределено състояние, защото все пак ще се надява на нещо- звездата.

След преместването, какви ще им бъдат взаимоотношенията в близките 4 месеца?

ЛУНА 3 ЧАШИ 9 ЖЕЗЛИ

Няма да има такива според мен, тотален край- луна+9 жезли.

Ще се радвам на мнение!
      Привет!

Мисля, че ще го изстрада (5 пентакли) и всичко ще изтлее (Звездата), но ще трябва доста време.

По втората комбинация - нещата ще бъдат твърде неясни (Луната) и ще липсва активно развитие ( преходни 3 чаши), което ще утежни комуникацията и даже съвсем ще липсва (9 жезли). Страхът от неизвестното и неяснотата ще преобладават.
    • Теглих си карти днес на въпрос: Какво ме очаква през 2019г.
      Споделям ги, защото за пръв път от много време мои карти, отнасящи се за мен самата, ме карат да се усмихвам. Дано не греша! ;) 6 МЕЧОВЕ/ 2 ЧАШИ/ ЗВЕЗДА
      Знам, че въпросът ми е за цяла една година и 3 карти няма как да ти кажат какво те очаква през цяла 1 година и все пак мисля, че ще ми дадат насоки. А по тези карти аз виждам по-добро бъдеще, промяна на гледни точки, любов, и си мисля, че това което съм искала ще се изпълни. Общо взето тези карти ми звучат като ОЧАКВА ТЕ ПО-ДОБРО. :rolleyes:
      :saint:
    • И аз теглих карти за 2019:

6 жезли - справедливостта - колелото на съдбата.

И не знам защо, но това колело на съдбата ме хвърли в паника. Много! Според вас? Имам ли повод да се притеснявам?
    • Rejna wrote:

6 жезли - справедливостта - колелото на съдбата.

И не знам защо, но това колело на съдбата ме хвърли в паника. Много! Според вас? Имам ли повод да се притеснявам?
      Добре, нека поразсъждаваме какво иска да ти каже Таро тук.

На първа позиция имаш боя жезли, последвани от 2 ГА. Наскоро си била вдъхновена силно от/за нещо - било то начинание, среща, любов и тнт. Тръгваш с оптимизъм. Преходна обаче е Справедливостта, последвана от Колелото. С други думи- много си ентусиазирана за нещо, но още си на етап интеграция- тази идея и вдъхновението се позиционират в битието. Колелото няма какво да те стресира и не разбирам защо- то просто показва, че сега не е моментът да се реализира това, което искаш. За да се случи това, трябва да си дадеш ясна сметка, че е време да полагаш основите. Така мисля аз.

Общо взето на мен комбинацията ми говори за силно желание и вдъхновение, но в контакт с реалността в момента, за резултат и реализация няма как да става на въпрос.

Аз също не знам как хвърляте карти за такива периоди. Най-удобно и най-смислено е да използваме колкото се може по-конкретни въпроси и срокове в Таро. Питай как ще се развие нещо-си в следващите 1,2,3 месеца например. Така ще ти е далеч по-ясно като тълкуваш.
    • Rejna wrote:

Да, приемам критиката.

Картите показват, че трябва да по(до)расна? Чудесно! Това ми стига! Благодаря ти, Moon! Най-сърдечно :)
      :)

Просто основата е на питането е слаба- боя жезли. За да се проявят жезлите в реалността, трябва яко заземяване, както неведнъж е казвала Мона. Картите просто показват вдъхновението ти според мен. Но за да имаш 6 жезли в материалния свят, трябва бачкане и да има мечове и пентакли.
    • За мен вдъхновението е много важно, Moon. То е, един вид, мотивиращата, движещата сила за бачкането, за постигането, за развитието и материализирането на идеите. Щом има/се дава време за това, всичко е наред. В моята неопитност с Таро, за момент допуснах нещо друго, което ме уплаши.
    • Здравейте и честита нова година!
      Първото ми гледане беше за жена,която е важна част от живота ми.Преди три/четири месеца бях пуснала една комбинация са наследство и до сега единственото,което се случи е свързването с хората от чужбина.Реших,че е добра идея да хвърля три карти да видим какво ще стане до 4 месеца.
      А. ще си получи ли наследството до 4 месеца?
      1.Рицар Жезли 2.9 Пентакли 3.Кралица Мечове

Рицар жезли ми говори за пътуването до държавата.Ще се наложи А. да отиде лично до там.9П ми е малко неясна тук .. предполагам,че говори за самото наследство и показва материалното и съответно промяната към (надявам се) по-добро.Във форума пише,че е преход от един житейски период към друг,което смятам,че е подходящо в този случай.Кралица мечове мога само да си я представя като успешното излизане от ситуацията и най-после финализирането на нещата.Според мен отговора на таро е положителен и А. ще получи наследството си до 4 месеца.

Надявам се на други мнения :)
    • Здравейте!

Преглеждах си тефтера днес и нещо ме озадачи.

Комбинацията: Колесницата, 6 меча, 6 пентакли

Въпросът беше дали ще се предприемат действия към нещо скоро.

На пръв поглед комбинацията е стабилна. Тогава съм тълкувала, че човекът, за когото се пита, е поел нещата в свои ръце (Колесницата), задействал се е. Преходна е 6 меча- активна и сравнително бърза карта, а с 6 пентакли на трета - действията водят до дългоочакван и дълготраен позитивен резултат. Общо взето- да, действия ще се предприемат и ще се увенчаят с успех.

Да, обаче сега виждам, че са минали почти 2 месеца от това гледане и ... абсоютно нищо не се случи. Друг въпрос е дали вече не е предприето нещо, а аз да не знам, но не ми се вярва, защото ме касае лично. Та, откъде ли идва проблемът? Единственото, което сега преоценявам, е Колесницата на първа. Въпреки че сгъстява времето, като основа може би не е достатъчно стабилна. В други гледания на първа ми е показвала действително действие.

Като говорим за прогностика в близко бъдеще обаче, акцентираме върху първа и трета карта, които в случая са Колесницата и 6 пентакли. Това ме довежда на мисълта, че нещата ще се случат по-бавно, въпреки Колесницата. Друго, което забелязвам е липса на дворцова карта и съчетанието на боите.

Вярно е, че и аз съм бързак и търпението не ми е силна страна, но пък за такива карти 2 месеца ми се струват много. :D

Ще се радвам някой да предложи insight.