Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

Здравейте!

Преглеждах си тефтера днес и нещо ме озадачи.

Комбинацията: Колесницата, 6 меча, 6 пентакли

Въпросът беше дали ще се предприемат действия към нещо скоро.

На пръв поглед комбинацията е стабилна. Тогава съм тълкувала, че човекът, за когото се пита, е поел нещата в свои ръце (Колесницата), задействал се е. Преходна е 6 меча- активна и сравнително бърза карта, а с 6 пентакли на трета - действията водят до дългоочакван и дълготраен позитивен резултат. Общо взето- да, действия ще се предприемат и ще се увенчаят с успех.

Да, обаче сега виждам, че са минали почти 2 месеца от това гледане и ... абсоютно нищо не се случи. Друг въпрос е дали вече не е предприето нещо, а аз да не знам, но не ми се вярва, защото ме касае лично. Та, откъде ли идва проблемът? Единственото, което сега преоценявам, е Колесницата на първа. Въпреки че сгъстява времето, като основа може би не е достатъчно стабилна. В други гледания на първа ми е показвала действително действие.

Като говорим за прогностика в близко бъдеще обаче, акцентираме върху първа и трета карта, които в случая са Колесницата и 6 пентакли. Това ме довежда на мисълта, че нещата ще се случат по-бавно, въпреки Колесницата. Друго, което забелязвам е липса на дворцова карта и съчетанието на боите.

Вярно е, че и аз съм бързак и търпението не ми е силна страна, но пък за такива карти 2 месеца ми се струват много. :D

Ще се радвам някой да предложи insight.
      Здравей! :)
      Според мен всичко е наред. Действия ще има, но не и в срока "скоро". 6 меча не е особено бърза карта - иска време и търпение, промяна в нагласата, движиш се, но все още поглеждаш и назад,. След нея е 6 пентакли - т.е. ще се случи, но след процеса по 6 меча. Нямаш висока дворцова карта т.е. нещото зависи изцяло от самия човек.
      Така мисля.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Ново

Ще се видят ли отново, след като жената напусне фирмата?

3 чаши 9 чаши 4 жезли

С тези чаши, които не дават никаква сигурност, си мисля че по-скоро няма да се видят повече. Особено 9 чаши, ми е много самотна карта, на някой от двамата ще му е добре да остане сам, да се отдръпне. Евентуално да има някаква размяна на съобщения или обаждания, по 4 жезли.

Л ще потърси ли първа А?

9 чаши Дявол Асо жезли

Според мен няма да намери куража, страхлива е- дявол. А и честно казано си мисля, че няма много да и се занимава, отново 9 чаши.
    • Ново

Mona написа:

:)
      Изпада 2 жезли обърната
      Обесеният, 8 жезли, 6 пентакли
      Ще се случи, колкото и да е неочаквано (2 жезли обърната). Състоянието по Обесения ще се преодолее, има бърз преход с 8 жезли към 6 пентакли, ще се случи и то скоро.
      :)
    • Ново

Здравейте, чакам да ми се обадят за нова работа през есента, т.е имаме уговорка, че ще започна през септември,, но аз се тревожа и зададох въпроса:
      Ще започна ли работа в... през 2019 г.?

Изпадна 6 жезли

Ас пентакли+Кралица меч+Кол.на съдб.

Тълкувам така:това съкровено желание, ще се случи, няма да се промени уговореното
      . По 6 жезли- по- скоро е "Да".

Вие какво мислите? Ще се радвам, ако
      се включите!

Мнението бе променено 3 пъти, последно от desi ().

• Ново

desi написа:

Здравейте, чакам да ми се обадят за нова работа през есента, т.е имаме уговорка, че ще започна през септември,, но аз се тревожа и зададох въпроса:
      Ще започна ли работа в... през 2019 г.?

Изпадна 6 жезли

Ас пентакли+Кралица меч+Кол.на съдб.

Тълкувам така:това съкровено желание, ще се случи, няма да се промени уговореното
      . По 6 жезли- по- скоро е "Да".

Вие какво мислите? Ще се радвам, ако
      се включите!
      Здравей! Много неща могат да се случат до септември. Според мен след време попитай пак. Картите ти казват,че това е мечтаната работа за теб, но в следващите пет-шест месеца няма да стане, а изпадналите 6 жезли - нетърпението ти това да се случи
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Здравейте, в ужасна ситуация съм, депресия, проблеми у дома и бременна...Моля за помощ вас и картите да ми дадат яснота и искам да попитам дали отново ще се почувствам щастлива?
      Дали ще се подредят нещата у дома както аз искам? Какво да правя ?
      Дали ще излезне от дома ни човекът, който не искам да е там, а кога ?
      И не на последно място ще останем ли заедно и щастливи с мъжа ми ?