Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

Здравейте!

Преглеждах си тефтера днес и нещо ме озадачи.

Комбинацията: Колесницата, 6 меча, 6 пентакли

Въпросът беше дали ще се предприемат действия към нещо скоро.

На пръв поглед комбинацията е стабилна. Тогава съм тълкувала, че човекът, за когото се пита, е поел нещата в свои ръце (Колесницата), задействал се е. Преходна е 6 меча- активна и сравнително бърза карта, а с 6 пентакли на трета - действията водят до дългоочакван и дълготраен позитивен резултат. Общо взето- да, действия ще се предприемат и ще се увенчаят с успех.

Да, обаче сега виждам, че са минали почти 2 месеца от това гледане и ... абсоютно нищо не се случи. Друг въпрос е дали вече не е предприето нещо, а аз да не знам, но не ми се вярва, защото ме касае лично. Та, откъде ли идва проблемът? Единственото, което сега преоценявам, е Колесницата на първа. Въпреки че сгъстява времето, като основа може би не е достатъчно стабилна. В други гледания на първа ми е показвала действително действие.

Като говорим за прогностика в близко бъдеще обаче, акцентираме върху първа и трета карта, които в случая са Колесницата и 6 пентакли. Това ме довежда на мисълта, че нещата ще се случат по-бавно, въпреки Колесницата. Друго, което забелязвам е липса на дворцова карта и съчетанието на боите.

Вярно е, че и аз съм бързак и търпението не ми е силна страна, но пък за такива карти 2 месеца ми се струват много. :D

Ще се радвам някой да предложи insight.
      Здравей! :)
      Според мен всичко е наред. Действия ще има, но не и в срока "скоро". 6 меча не е особено бърза карта - иска време и търпение, промяна в нагласата, движиш се, но все още поглеждаш и назад,. След нея е 6 пентакли - т.е. ще се случи, но след процеса по 6 меча. Нямаш висока дворцова карта т.е. нещото зависи изцяло от самия човек.
      Така мисля.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ще се видят ли отново, след като жената напусне фирмата?

3 чаши 9 чаши 4 жезли

С тези чаши, които не дават никаква сигурност, си мисля че по-скоро няма да се видят повече. Особено 9 чаши, ми е много самотна карта, на някой от двамата ще му е добре да остане сам, да се отдръпне. Евентуално да има някаква размяна на съобщения или обаждания, по 4 жезли.

Л ще потърси ли първа А?

9 чаши Дявол Асо жезли

Според мен няма да намери куража, страхлива е- дявол. А и честно казано си мисля, че няма много да и се занимава, отново 9 чаши.
    • Mona написа:

:)
      Изпада 2 жезли обърната
      Обесеният, 8 жезли, 6 пентакли
      Ще се случи, колкото и да е неочаквано (2 жезли обърната). Състоянието по Обесения ще се преодолее, има бърз преход с 8 жезли към 6 пентакли, ще се случи и то скоро.
      :)
    • Здравейте, чакам да ми се обадят за нова работа през есента, т.е имаме уговорка, че ще започна през септември,, но аз се тревожа и зададох въпроса:
      Ще започна ли работа в... през 2019 г.?

Изпадна 6 жезли

Ас пентакли+Кралица меч+Кол.на съдб.

Тълкувам така:това съкровено желание, ще се случи, няма да се промени уговореното
      . По 6 жезли- по- скоро е "Да".

Вие какво мислите? Ще се радвам, ако
      се включите!

Мнението бе променено 3 пъти, последно от desi ().

• desi написа:

Здравейте, чакам да ми се обадят за нова работа през есента, т.е имаме уговорка, че ще започна през септември,, но аз се тревожа и зададох въпроса:
      Ще започна ли работа в... през 2019 г.?

Изпадна 6 жезли

Ас пентакли+Кралица меч+Кол.на съдб.

Тълкувам така:това съкровено желание, ще се случи, няма да се промени уговореното
      . По 6 жезли- по- скоро е "Да".

Вие какво мислите? Ще се радвам, ако
      се включите!
      Здравей! Много неща могат да се случат до септември. Според мен след време попитай пак. Картите ти казват,че това е мечтаната работа за теб, но в следващите пет-шест месеца няма да стане, а изпадналите 6 жезли - нетърпението ти това да се случи
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Здравейте, в ужасна ситуация съм, депресия, проблеми у дома и бременна...Моля за помощ вас и картите да ми дадат яснота и искам да попитам дали отново ще се почувствам щастлива?
      Дали ще се подредят нещата у дома както аз искам? Какво да правя ?
      Дали ще излезне от дома ни човекът, който не искам да е там, а кога ?
      И не на последно място ще останем ли заедно и щастливи с мъжа ми ?
    • Alisa написа:

Здравейте, в ужасна ситуация съм, депресия, проблеми у дома и бременна...Моля за помощ вас и картите да ми дадат яснота и искам да попитам дали отново ще се почувствам щастлива?
      Дали ще се подредят нещата у дома както аз искам? Какво да правя ?
      Дали ще излезне от дома ни човекът, който не искам да е там, а кога ?
      И не на последно място ще останем ли заедно и щастливи с мъжа ми ?
      Правила за Форум Таро
    • Здравейте,момичета.
      Имам доста странен проблем.Моята маникюристка обвинява мен и още едно др. момиче в кражба.Естествено аз не съм взимала нищо (за др.момиче не знам) и ми е много странно ,че тя реши да ме обвини точно след като й съобщих,че ще спра да си правя ноктите при нея...Както и да е последваха заплахи,че щяла да отиде в полицията и т.н. Аз знам,че няма защо да се притеснявам,обаче ми намирисва тая работа и реших да се обърна към Таро.Надявам се да ми помогнете,защото сериозно се питам какво им става на тия хора....

В. ще ми навреди ли по някакъв начин?

1.4 пентакли 2.9 пентакли 3.3 чаши

Тук виждам по-скоро нейното болно мислене за притежанието й това по 4 пентакли.Не знам как точно да си навържа 9 пентакли в отговора на въпроса...3 чаши ми е много несериозна карта като за отговор ,но смятам че може би на шега ще ми се размине.Естествено виждам,че ще се опита -няма как просто да го пропусне.

Другият ми въпрос касае дали ще успее да си намери даденото нещо (което дори не знам какво е!?)
      В. ще намери ли откраднатото?

1.Падащата Кула 2.Кралица Жезли 3.Кралица Пентакли
      Според мен картите дълбаят по-надълбоко.Падащата Кула ми е много стряскаща като първоначална карта.Вероятно това е нейният гняв насочен към мен и др. момиче и нас Таро ни изобразява като двете кралици.Мисля си,че ще го намери де тва нещо ... Дано поне тогава осъзнае грешката си! Не,че се надявам на извинение ...ама.

Много ще се радвам някоя от вас да се включи.Наистина това за пръв път ми се случва направо съм потресена!
    • moonlover написа:

В. ще ми навреди ли по някакъв начин?

1.4 пентакли 2.9 пентакли 3.3 чаши

В. ще намери ли откраднатото?

1.Падащата Кула 2.Кралица Жезли 3.Кралица Пентакли
      Привет!

Въпросната жена е голяма истеричка. За нея става въпрос според мен. Нещо я е стегнала шапката. Няма да ти навреди.

Освен това се съмнявам и че има кражба въобще.
    • Здравейте, попитах таро дали ще се реализира едно мое намерение. Паднаха се 2 пентакли- Свеът- Кулата. Ясно е, че го има порива за промяна, и действието е започнало. Всички карти ми говорят за коренна промяна, тотална и крайна, въпроса е коя посока. Дали в положителна, като да ще се осъществи или точно обратното- всички илюзии ще бъдат разбити. Ще се радвам на мнения.
    • Moon написа:

Привет!
      Въпросната жена е голяма истеричка. За нея става въпрос според мен. Нещо я е стегнала шапката. Няма да ти навреди.

Освен това се съмнявам и че има кражба въобще.
      Moon,много ти благодаря!! Наистина много ме успокои и ми помогна.
      Да,аз се съмнявах да има кражба и наистина си мислех,че си го измисля просто заради странното й държание последният път.
      Още веднъж много ти благодаря!! (heart)
    • Пускам едни карти, развитие на отношение между двама човека.
      Картите са интересни, защото имат няколко пласта на анализ. Би било добре да излеете извън клишетата при тълкуването.
      4 чаши, Обесеният, 10 пентакли
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • И аз пускам едни карти, понеже ми хареса как Таро е отговорило:

Един човек ще продаде ли апартамента си?
      10 меча, 10 жезли, Крал чаши

Двама души ще се разделят ли?
      Изхвърча 5 чаши

7 пентакли, 7 меча, Отшелник

Двата въпроса са свързани.
      Не, няма да се продаде апартамента, собственикът не иска. Бих стигнала дори дотам, че този ап. никога няма да се продаде поради определени причини.
      За раздяла - тук, признавам си, че не мога да съм категорична, но струва ми се, че и това ще стане в един момент. Дори да не е фактическа, емоционално ще се случи със сигурност. Нещо е продължавало твърде много време. За съжаление Отшелникът малко ми е като бавна смърт, запращане в небитието... Не искам да съм крайна,но в този случай не мога да не бъда :(

Бих развила още малко, но ще изчакам ако някой иска да се включи.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Двама души ще се разделят ли?
      Изхвърча 5 чаши

7 пентакли, 7 меча, Отшелник

Много се е разточила ситуацията по 7 пентакли. Раздяла и аз не виждам тук, но по 7 меча+Отшелник някой много го мисли, търси отговори в себе си и сякаш те липсват. Човекът отдавна се чуди какво да прави, бавното развитие на нещата го мъчи и се затваря в себе си. Но разочарованието е факт по 5 чаши.

Това ми прилича на процес по разрешаване на ситуация, търсене на решение как да се постъпи. За фактически действия на този етап- едва ли.

Малко обърнах местата, но по първата комбинация - 10 меча, 10 жезли, Крал чаши: тук нещо трябва да се направи, сякаш и обстоятелствата и реалностите притискат човека- две тежки 10-ки. Знае, че трябва да действа, но Крал чаши няма решителност и смелост. Ще се опитва да закърпи нещата както са и да се измъква от ситуацията. С 10 меча и 10 жезли краят на нещо е дошъл, моментът е настъпил, но човекът ще отлага докато му стигат опциите.
    • Здравейте! Поради разни обстоятелства от доста време не съм била във форума. Изтеглих комбинация за въпрос дали двама души ще се срещнат в скоро време: Крал пентакли, Асо меч, Кралица пентакли. Считам, че крала и кралицата олицетворяват тях двамата, а за асо меч съм чела, че е изключително слабо, но пък от друга страна мечовете са боя на комуникацията, което ме навежда на мисълта, че може пък и да се срещнат.

Другата комбинация, не знам дали тук трябва да я публикувам, но ще рискувам. Ще успея ли до края на 2019г. да си намеря изгодно жилище? Комбинацията е: Императрица, 3 жезли, 9 жезли. Тук мисля, че първите две карти показват някакво разширение, увереност и яснота в намеренията, и може би сега е момента, но с тази девятка накрая, най-вероятно се страхувам от неизвестното. Ще се радвам ако ми помогнете.
    • Cvetence написа:

Здравейте! Поради разни обстоятелства от доста време не съм била във форума. Изтеглих комбинация за въпрос дали двама души ще се срещнат в скоро време: Крал пентакли, Асо меч, Кралица пентакли. Считам, че крала и кралицата олицетворяват тях двамата, а за асо меч съм чела, че е изключително слабо, но пък от друга страна мечовете са боя на комуникацията, което ме навежда на мисълта, че може пък и да се срещнат.

Другата комбинация, не знам дали тук трябва да я публикувам, но ще рискувам. Ще успея ли до края на 2019г. да си намеря изгодно жилище? Комбинацията е: Императрица, 3 жезли, 9 жезли. Тук мисля, че първите две карти показват някакво разширение, увереност и яснота в намеренията, и може би сега е момента, но с тази девятка накрая, най-вероятно се страхувам от неизвестното. Ще се радвам ако ми помогнете.
      По първата комбинация, няма как да стане. Крал и кралица от една боя, разделени от зануляваща карта, няма как да стане.

Втората комбинация си я разтълкувала добре, с някои уточнения: картите не говорят за такъв дълъг срок, 9 жезли, въпреки притесненята и съмненията, изгаря бързо във времето и второ, все още рибата е в морето, а действия реални няма по закупуването на имот.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Ново

За една изборна позиция има две жени - кандидати.

Ще изберат ли Х за шеф?
      Маг, 8 меча, 2 жезли

Ще изберат ли Л. За шеф?
      Асо жезли, 7 меча, Императрица

Според мен шансовете на Х са по-големи, въпреки че животът й е ад - по 8 меча. Имам някакъв спомен, че 2 жезли е с особено значение (ключ при порта, ако не бъркам значението й с обърната), но тук по-скоро ми показва, че предстои промяна. Магът на първа ме притеснява - сякаш основата е подвижни пясъци.

По втората комбинация ми се струва, че интригите ще са повече, но до реален резултат няма да се стигне - Императрицата е стагнираща. Л. е такава, каквато е и нито може, нито иска да се променя.
    • Ново

Kalistro написа:

За една изборна позиция има две жени - кандидати.

Ще изберат ли Х за шеф?
      Маг, 8 меча, 2 жезли

Ще изберат ли Л. За шеф?
      Асо жезли, 7 меча, Императрица

Според мен шансовете на Х са по-големи, въпреки че животът й е ад - по 8 меча. Имам някакъв спомен, че 2 жезли е с особено значение (ключ при порта, ако не бъркам значението й с обърната), но тук по-скоро ми показва, че предстои промяна. Магът на първа ме притеснява - сякаш основата е подвижни пясъци.

По втората комбинация ми се струва, че интригите ще са повече, но до реален резултат няма да се стигне - Императрицата е стагнираща. Л. е такава, каквато е и нито може, нито иска да се променя.
      Мисля си, че ще е Л... Малко ми изглежда връзкарка, ама Императрицата ми е давала положително развитие. Но пък асо на първа не е добра основа