Важна тема Tarot Card Combinations VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Здравейте! Зададох на картите следните въпроси, които помежду си са свързани:
      Двама души ще се разделят ли?
      Паднаха се 1.крал жезли, 2. обесеният, 3. кралица пентакли - и трите карти обърнати.
      Един човек ще потърси ли друг?
      Картите, които излязоха са 1. сила, 2. 7-ца жезли, 3. крал жезли - пак всички обърнати
      И двама души ще се съберат ли?
      Паднаха се 1. 6-ца пентакли, 5-ца жезли обърната и 3. кралица чаши обърната

Тези от втория и третия въпрос са разделени, заради появата на трети човек, за когото се пита в първия въпрос.

По първия въпрос, мисля че има някакви колебания, но ще се задържат заедно.
      По втория - мисля, че виновния за раздялата се страхува да се изправи срещу човека, когото е наранил и е непоклатим във взетото решение. 7-ца жезли обърната ми се струва като нежелание за сексуален контакт на мъжа с жената, за която се пита (?).
      По третия - не. На жената и е време да се отдаде на работата си.

Кралиците и краля, които излязоха мисля, че посочват двете жени в триъгълника. Тези обърнати карти, обаче много ме затрудняват с тълкуването...

Моля за коментар на подредбите и тълкуването!

Мнението бе променено 1 път, последно от eur ().

• Ново

eur написа:

Здравейте! Зададох на картите следните въпроси, които помежду си са свързани:
      Двама души ще се разделят ли?
      Паднаха се 1.крал жезли, 2. обесеният, 3. кралица пентакли - и трите карти обърнати.
      Един човек ще потърси ли друг?
      Картите, които излязоха са 1. сила, 2. 7-ца жезли, 3. крал жезли - пак всички обърнати
      И двама души ще се съберат ли?
      Паднаха се 1. 6-ца пентакли, 5-ца жезли обърната и 3. кралица чаши обърната

Тези от втория и третия въпрос са разделени, заради появата на трети човек, за когото се пита в първия въпрос.

По първия въпрос, мисля че има някакви колебания, но ще се задържат заедно.
      По втория - мисля, че виновния за раздялата се страхува да се изправи срещу човека, когото е наранил и е непоклатим във взетото решение.
      По третия - не. На жената и е време да се отдаде на работата си.

Кралиците и краля, които излязоха мисля, че посочват двете жени в триъгълника. Тези обърнати карти, обаче много ме затрудняват с тълкуването...

Моля за коментар на подредбите и тълкуването!
      В ситуацията се пита най-вече защо от 3 комбинации имаш само 1 права карта. Мисля, че на това трябва да се обърне внимание.

След като казваш, че си напълно начинаеща, съветвам те първо да опознаеш картите в права позиция преди да прибегнеш до гледане с обърнати карти.

Също така- доколкото е възможно избягвай да теглиш карти за силно емоционални за теб въпроси, особено когато си по-нестабилна. Заради обърнатата Кралица чаши го казвам. Мисля, че разбираш какво имам предвид.
    • Ново

Питането нито тук, нито на предишния въпрос, на който ми отговорихте е за мен самата.
      Какво означава появата на толкова много обърнати карти? Възможно ли е моето лично състояние на духа да повлияе на картите?

Мнението бе променено 1 път, последно от eur ().

• Ново

eur написа:

Питането нито тук, нито на предишния въпрос, на който ми отговорихте е за мен самата.
      Ами това?

eur написа:

Здравейте! Бих искала да помоля да изтеглите карти за мен. Имах връзка с мъж, който ненадейно за мен реши да се разделим. Живеехме заедно и имахме планове за бъдещето. Впоследствие разбрах, че причината е друга жена, при която живее в момента. Въпросът ми е ще просъществува ли връзката им, ще съжали ли и ще поиска ли да се върне при мен?
      (Станаха 3 въпроса. Прочетох в другите теми отношението ви към въпросите за любовта, но животът ми се срина и това ме тревожи денонощно. Благодаря предварително за разбирането!)
      Ситуацията, която доста неясно си описала, силно напомня за този пост.

Извинявам се, ако бъркам. Реших първоначално да избегна директната препратка. За комбинацията в Таро и любовта не съм казала нищо. Ти си знаеш кое за кого е, за мен е без значение.

Написаното от мен по-горе си остава.
    • Ново

eur написа:

Какво означава появата на толкова много обърнати карти? Възможно ли е моето лично състояние на духа да повлияе на картите?
      Просто гледай с прави карти. На картите не може да повлияе никого. Това е чиста сугестия.
      Твоето "лично състояние на духа" може да повлияе само на анализа.
      Stay soft. It looks beautiful on you.