Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dee wrote:

alissa wrote:

Dee wrote:

alissa wrote:

Dee wrote:

Здравейте! Местя въпроса си тук, надявам се вече да е на правилното място:

Dee wrote:

Здравейте! Имам въпрос относно следните комбинации:
      Мисли ли мъжХ за жена У?:
      Кралица Меч-Обесен-Асо Меч

Какво чувства към нея?:
      Кралица Пентакли-4ч- Паж Жезли

Моето тълкувание е, че той най-вероятно в момента е в друга връзка (КрП+Обесен), от която може и да е леко отегчен и му се иска някакво ново преживяване, дори и на ниво лек флирт.Тоест мислите му свързани с нея са по-скоро във връзка с това, че не е съвсем доволен от сегашното положение.
      От друга страна, се колебая, защото е възможно двете кралици да представят питащата. Тя мисли, зациклила и е въпрос на време и настройка да прекъсне този процес (АМ+Обесен).
      В другата комбинация ПЖ да отразява нейното желание за комуникация. И тя да е КП с 4 чаши, което също не е готино :) Ще съм благодарна да разбера какво мислите по въпроса !

По първия въпрос, мисля, че рязкотото поведение на жената не му допада и човека е решил да пасува. Може да я потърси, ако му доскучае, за разнообразие.
      Те са разделени от известно време, не си комуникират. Благодаря за включването :)
      Дай повече инфо, защо са разделени, кой кого и тн

Dee wrote:

Разделени са от няколко месеца по негово желание. Не подържат отношения в момента. Момичето искаше да знае какво се случва от негова гледна точка, дали мисли за това и какво чувства към нея. По първата комбинация :
      Кралица Меч/Обесен/Ам смятам, че това е тя. Него го няма тук. Но Асото ми е любопитно...
      По втората Кралица Пентакли/4ч/ Паж жезли мисля, че става дума за затихващи чувства , забравени даже?

Аз мисля, че девойката хем се прави на недостъпна, хем чака той да я потърси. С други думи- няма да си мръдне пръста, но иска всичко на тепсия и вече й е омръзнало да чака съобщение.

При положение, че има 2 тежки Кралици и нито един Крал или Рицар, не смятам, че картите показват мъжа въобще. За нея става дума. В отношенията между хората понякога трябват и компромиси. Ако толкова иска да знае какво става, да го потърси тя. Макар че като гледам с Обесеният и ас меч няма такива изгледи. Общува й се, но Кралица пентакли винаги чака да отидат при нея, тя не иска да си нарушава комфорта. Затова и неудовлетворението по 4 чаши. Това е моето мнение.
    • Здравейте,момичетаа.
      Мина доста време от последното ми гледане...но ето,че извадих картите пак за помощ.
      Ситуацията е интересна,защото ме поканиха да участвам в една инициатива,но аз се колебая поради лични причини.Реших,че таро може да хвърли малко светлина и да ми помогне.

Да се включа ли в инициативата?
      1.4 меча 2.Магьосникът 3.Умереност
      Според мен Магьосникът се опитва да ме изтегли от "застоя",който е 4 меча (и в който се намирам).Показва новото начинание и казва,че всичко е в моите ръце.Умереността на трета според мен е добро предзнаменование.

Как ще се развие/какво да очаквам ?
      1.Асо пентакли 2.7 меча 3.Паж чаши
      Според мен мога да очаквам доста силна организация,планиране.Паж чаши индикира за емоционално прекарване.
      Като цяло ще се радвам и на други мнения,защото съм пристрастна. :)
    • moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.
      Мина доста време от последното ми гледане...но ето,че извадих картите пак за помощ.
      Ситуацията е интересна,защото ме поканиха да участвам в една инициатива,но аз се колебая поради лични причини.Реших,че таро може да хвърли малко светлина и да ми помогне.

Според мен Магьосникът се опитва да ме изтегли от "застоя",който е 4 меча (и в който се намирам).Показва новото начинание и казва,че всичко е в моите ръце.Умереността на трета според мен е добро предзнаменование.

Според мен мога да очаквам доста силна организация,планиране.Паж чаши индикира за емоционално прекарване.
      Здравей, мисля, че много искаш да участваш. Ще намериш начин да го направиш, съчетавайки го с нещо друго. Не зная как да се изразя точно... Имам усещането, че става въпрос за екипна работа, която ще те зарадва.
    • alissa wrote:

moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.

Здравей, мисля, че много искаш да участваш. Ще намериш начин да го направиш, съчетавайки го с нещо друго. Не зная как да се изразя точно... Имам усещането, че става въпрос за екипна работа, която ще те зарадва.
      Alissa много благодаря за включването.И да права си наистина е екипна работа,мисля,че си усетила картите много точно.А всъщност се оказа и че ще успея да се включа в инициативата.Надявам се да се получи хубаво.
      Още веднъж ти благодаря и ти пожелавам лека вечер!
    • moonlover wrote:

alissa wrote:

moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.

Alissa много благодаря за включването.И да права си наистина е екипна работа,мисля,че си усетила картите много точно.А всъщност се оказа и че ще успея да се включа в инициативата.Надявам се да се получи хубаво. Още веднъж ти благодаря и ти пожелавам лека вечер!
      Забавлявай се@
    • Момичета, как ви се вижда комбинацията:

Маг- 9пенткали- асо меч

На въпрос “Как бих се чувствала, ако отида на срещата?” Мен лично този Маг ме кара да се съмнявам относно чистите намерения. Асото засилва това усещане. От друга страна го разглеждам като добра възможност (9п) за изясняване , и то в моя полза. Всичко зависи как ще изиграя Мага. Как мислите? :saint:

• Здравейте! Отдавна не съм се включвала с мои карти. Пускам една скорошна комбинация за обсъждане.

Възможно ли е нещо да се случи?

Крал меч, Силата, 7 жезли

Смятам, че с Крал меча на първа нещата ще станат, но проблемът е в преходната Сила+7 жезли. Един вид: Това ще стане (Крал меча), но времето не е дошло, обстоятелствата не са на страната на питащия (Силата), но това не го обезкуражава( 7 жезли). Мисля, че нещото ще се случи, но не трябва участващите да се отказват, въпреки забавянето и невъзможността по Силата.

Какво мислите? :rolleyes:
    • Moon wrote:

Здравейте! Отдавна не съм се включвала с мои карти. Пускам една скорошна комбинация за обсъждане.

Възможно ли е нещо да се случи?

Крал меч, Силата, 7 жезли

Смятам, че с Крал меча на първа нещата ще станат, но проблемът е в преходната Сила+7 жезли. Един вид: Това ще стане (Крал меча), но времето не е дошло, обстоятелствата не са на страната на питащия (Силата), но това не го обезкуражава( 7 жезли). Мисля, че нещото ще се случи, но не трябва участващите да се отказват, въпреки забавянето и невъзможността по Силата.

Какво мислите? :rolleyes:
      Не.
      Имаш странен начин на тълкуване на картите.

Крал меча е желанието да се откажем от нещо, което вече е непоносимо за нас и не можем да търпим това противопоставяне по Силата.
      7 жезли е слаба искрица в този дискурс.

Ще се наложи да гледаш пак, картите едва-едва са счупили някаква стена, по-скоро хоросан.
      Stay soft. It looks beautiful on you.