Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте,момичетаа.
      Мина доста време от последното ми гледане...но ето,че извадих картите пак за помощ.
      Ситуацията е интересна,защото ме поканиха да участвам в една инициатива,но аз се колебая поради лични причини.Реших,че таро може да хвърли малко светлина и да ми помогне.

Да се включа ли в инициативата?
      1.4 меча 2.Магьосникът 3.Умереност
      Според мен Магьосникът се опитва да ме изтегли от "застоя",който е 4 меча (и в който се намирам).Показва новото начинание и казва,че всичко е в моите ръце.Умереността на трета според мен е добро предзнаменование.

Как ще се развие/какво да очаквам ?
      1.Асо пентакли 2.7 меча 3.Паж чаши
      Според мен мога да очаквам доста силна организация,планиране.Паж чаши индикира за емоционално прекарване.
      Като цяло ще се радвам и на други мнения,защото съм пристрастна. :)
    • moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.
      Мина доста време от последното ми гледане...но ето,че извадих картите пак за помощ.
      Ситуацията е интересна,защото ме поканиха да участвам в една инициатива,но аз се колебая поради лични причини.Реших,че таро може да хвърли малко светлина и да ми помогне.

Според мен Магьосникът се опитва да ме изтегли от "застоя",който е 4 меча (и в който се намирам).Показва новото начинание и казва,че всичко е в моите ръце.Умереността на трета според мен е добро предзнаменование.

Според мен мога да очаквам доста силна организация,планиране.Паж чаши индикира за емоционално прекарване.
      Здравей, мисля, че много искаш да участваш. Ще намериш начин да го направиш, съчетавайки го с нещо друго. Не зная как да се изразя точно... Имам усещането, че става въпрос за екипна работа, която ще те зарадва.
    • alissa wrote:

moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.

Здравей, мисля, че много искаш да участваш. Ще намериш начин да го направиш, съчетавайки го с нещо друго. Не зная как да се изразя точно... Имам усещането, че става въпрос за екипна работа, която ще те зарадва.
      Alissa много благодаря за включването.И да права си наистина е екипна работа,мисля,че си усетила картите много точно.А всъщност се оказа и че ще успея да се включа в инициативата.Надявам се да се получи хубаво.
      Още веднъж ти благодаря и ти пожелавам лека вечер!
    • moonlover wrote:

alissa wrote:

moonlover wrote:

Здравейте,момичетаа.

Alissa много благодаря за включването.И да права си наистина е екипна работа,мисля,че си усетила картите много точно.А всъщност се оказа и че ще успея да се включа в инициативата.Надявам се да се получи хубаво. Още веднъж ти благодаря и ти пожелавам лека вечер!
      Забавлявай се@
    • Момичета, как ви се вижда комбинацията:

Маг- 9пенткали- асо меч

На въпрос “Как бих се чувствала, ако отида на срещата?” Мен лично този Маг ме кара да се съмнявам относно чистите намерения. Асото засилва това усещане. От друга страна го разглеждам като добра възможност (9п) за изясняване , и то в моя полза. Всичко зависи как ще изиграя Мага. Как мислите? :saint:

• Здравейте! Отдавна не съм се включвала с мои карти. Пускам една скорошна комбинация за обсъждане.

Възможно ли е нещо да се случи?

Крал меч, Силата, 7 жезли

Смятам, че с Крал меча на първа нещата ще станат, но проблемът е в преходната Сила+7 жезли. Един вид: Това ще стане (Крал меча), но времето не е дошло, обстоятелствата не са на страната на питащия (Силата), но това не го обезкуражава( 7 жезли). Мисля, че нещото ще се случи, но не трябва участващите да се отказват, въпреки забавянето и невъзможността по Силата.

Какво мислите? :rolleyes:
    • Moon wrote:

Здравейте! Отдавна не съм се включвала с мои карти. Пускам една скорошна комбинация за обсъждане.

Възможно ли е нещо да се случи?

Крал меч, Силата, 7 жезли

Смятам, че с Крал меча на първа нещата ще станат, но проблемът е в преходната Сила+7 жезли. Един вид: Това ще стане (Крал меча), но времето не е дошло, обстоятелствата не са на страната на питащия (Силата), но това не го обезкуражава( 7 жезли). Мисля, че нещото ще се случи, но не трябва участващите да се отказват, въпреки забавянето и невъзможността по Силата.

Какво мислите? :rolleyes:
      Не.
      Имаш странен начин на тълкуване на картите.

Крал меча е желанието да се откажем от нещо, което вече е непоносимо за нас и не можем да търпим това противопоставяне по Силата.
      7 жезли е слаба искрица в този дискурс.

Ще се наложи да гледаш пак, картите едва-едва са счупили някаква стена, по-скоро хоросан.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Жена, ще предложи ли дадено нещо?

7 чаши рицар пентакли 10 жезли

Според мен най-вече по 10 жезли, ако предложи, ще е насила, от възпитание. По 7 чаши се вижда също, че хич няма да и се занимава. На мен 7 чаши ми са излизали, като капризи и превземки. Но може би ще го прикрие добре по рицар пентакли- ще се покаже въодушевена.

Ще се радвам на мнение.
    • LaVerite wrote:

Жена, ще предложи ли дадено нещо?

7 чаши рицар пентакли 10 жезли

Според мен най-вече по 10 жезли, ако предложи, ще е насила, от възпитание. По 7 чаши се вижда също, че хич няма да и се занимава. На мен 7 чаши ми са излизали, като капризи и превземки. Но може би ще го прикрие добре по рицар пентакли- ще се покаже въодушевена.

Ще се радвам на мнение.
      На мен ми идва наум ,че си мисли,че ще й се размине да предлага каквото и да било.Напразни превземки и терзания,подценявания.Не мисля,че с 7 чаши като първа карта тази комбинация е много надеждна. Надявам съм да съм помогнала. :)
    • Здравейте! Моля за помощ за две комбинации, свързани с две работни места!

1) Как ще се развият нещата, ако избера В.?

Крак жезли, 9 жезли, 2 жезли

2)Как ще се развият нещата, ако избера А.?
      Изпаднаха първо :
      7 жезли, а след това, докато разбърквах и мислено си задавах въпроса:Колелото на съдбата и 10 пентакли( в тази последователност след като ги обърнах)

По 1 ) няма да е лесно

По 2) успешно развитие
      [/b]Ще се радвам, ако се включите с тълкуване! [/b]
    • desi wrote:

Здравейте! Моля за помощ за две комбинации, свързани с две работни места!

1) Как ще се развият нещата, ако избера В.?

Крак жезли, 9 жезли, 2 жезли

2)Как ще се развият нещата, ако избера А.?
      Изпаднаха първо :
      7 жезли, а след това, докато разбърквах и мислено си задавах въпроса:Колелото на съдбата и 10 пентакли( в тази последователност след като ги обърнах)

По 1 ) няма да е лесно

По 2) успешно развитие
      [/b]Ще се радвам, ако се включите с тълкуване! [/b]
      Странно защо според мен 2) не ми се вижда толкова успешно. Според мен с тези 7 жезли,които по принцип не са ми показвали благоприятно развитие, няма как да станат нещата.
      По първата комбинация по-скоро ще се наложи да избираш отново,ако избереш В. това по 2 жезли на трета (преизбиране, преходна карта).
      Може да дадеш обратна връзка на по-късен етап :) Късмет!
    • Здравейте момичета! Има проблем при родителите ми и Ви моля за помощ! Баща ми се държи доста зле от доста време и то към всички, но майка страда най-вече от това отношение. Въпросите ми са:

Защо Г. се държи по този начин с А.?
      1. Асо жезли, 2. Кралица жезли, 3. Колесница - Според мен жената изпитва яд и гняв към мъжа, според мен той отсъства от комбинацията. С тази колесница на края не знам дали кралицата ще овладее ситуацията или тепърва ще се отприщи този гняв от нейна страна.

Как ще се развият отношенията между Г. и А.?
      1. Маг, 2. Луна, 3. Крал жезли - Нищо не ми говори тази комбинация. Тук виждам само мъжа, който държи нещата в свои ръце, но с тази луна нещо крие според мен от нея.

Г. иска ли да се раздели с А.?
      1.9 чаши, 2.Асо жезли, 3.Справедливост - дали си е самодостатъчен, дали и от негова страна има натрупан гняв, но с тази справедливост на края мисля може би, че не желае да имат съвместно съжителство.

Моля ви да помогнете при тълкуването, че с брат ми сме се побъркали, големи хора с големи внуци, а акъла има го няма. Благодаря предварително.
    • Cvetence wrote:

Здравейте момичета! Има проблем при родителите ми и Ви моля за помощ! Баща ми се държи доста зле от доста време и то към всички, но майка страда най-вече от това отношение. Въпросите ми са:

Защо Г. се държи по този начин с А.?
      1. Асо жезли, 2. Кралица жезли, 3. Колесница - Според мен жената изпитва яд и гняв към мъжа, според мен той отсъства от комбинацията. С тази колесница на края не знам дали кралицата ще овладее ситуацията или тепърва ще се отприщи този гняв от нейна страна.
      Баща ти просто форсира много нещата и действа прекалено пресилено. Да не би да има някакво женско влияние? Баба ти? (Кралица жезли).
    • Ще се видят ли до края на годината?

АСО ЖЕЗЛИ 5 ПЕНТАКЛИ СТРАШНИЯ СЪД

Мисля, че ще липсва ентусиазъм и желание- асо жезли+ 5 пентакли. Ако се видят отново, то няма да е до зададения период, страшния съд може би означава тук отлагане във времето.

Какво мислите?

The post was edited 1 time, last by LaVerite ().

• LaVerite wrote:

Ще се видят ли до края на годината?

АСО ЖЕЗЛИ 5 ПЕНТАКЛИ СТРАШНИЯ СЪД

Мисля, че ще липсва ентусиазъм и желание- асо жезли+ 5 пентакли. Ако се видят отново, то няма да е до зададения период, страшния съд може би означава тук отлагане във времето.

Какво мислите?
      Аз мисля, че желание има, някой много мисли за това и чувства липса, тъга. За съжаление конструкцията не е обещаваща според мен- ас жезли на първа е много слаб, а преходната карта е тежка и дълготрайна като процес. При такова положение за срок не виждам как може да се говори. За да се стигне до Страшният съд т.е вземане на решение и промяна на статуквото, трябват мечове, стабилни пентакли и/или активни дворцови карти. Тук просто нещата са заседнали.

Като цяло фокусът е върху мъката и желанието нещо да се случи, отколкото върху предприемане на действие към реализирането на това нещо. Отделно на това, ако има намесени и финанси в случая- нещата не са никак розови там.

Изобщо 5 пентакли размазва цялата картинка обикновено, а тук е в песимистична позиция.

Желание, тласък има (ас жезли), но от това желание нещата преминават в адски бавен и болезнен процес, чийто изход не е ясен. Така мисля.