Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Здравейте, вчера имах важна среща по работа с влиятелен мъж, който не познавах до този момент:
      С какво впечатление остана Х за мен?
      Крал меч, Луна, Кулата

Ще съм благодарна за друго мнение. Аз мисля, че Х е имал някаква представа за мен, която коренно се е променила след срещата. Сега смята, че съм рязка, директна и че от мен може да очаква действия, но го притеснява нещо - не е съвсем убеден дали това, което е видял е истина.
    • New

Благодаря, Армид. Всяка странична гледна точка ми е полезна.
      Всъщност аз търсех контакт с Х, поводът беше събитие, което предстои след няколко месеца и което трябва да се подготви, но няма конкретен проблем/ пречка. Затова се изненадах, че се появиха Луната и Кулата.

The post was edited 1 time, last by Kalistro ().

• New

На жена и предстои пластична операция, иска да знае дали ще остане доволна след операцията?

Кулата 9 Пентакли Паж чаши

Мисля си, че в началото ще приеме трудно промяната- по кулата. Може би ще бъде прекалено видна, а тя няма да е готова психически за това. Но в крайна сметка, с паж чаши на трета позиция, ще изпита удовлетворение и по-скоро ще и хареса резултатът. А 9 пентакли тук е като мост, преходът към промяната.

Според вас?