Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте, вчера имах важна среща по работа с влиятелен мъж, който не познавах до този момент:
      С какво впечатление остана Х за мен?
      Крал меч, Луна, Кулата

Ще съм благодарна за друго мнение. Аз мисля, че Х е имал някаква представа за мен, която коренно се е променила след срещата. Сега смята, че съм рязка, директна и че от мен може да очаква действия, но го притеснява нещо - не е съвсем убеден дали това, което е видял е истина.
    • Благодаря, Армид. Всяка странична гледна точка ми е полезна.
      Всъщност аз търсех контакт с Х, поводът беше събитие, което предстои след няколко месеца и което трябва да се подготви, но няма конкретен проблем/ пречка. Затова се изненадах, че се появиха Луната и Кулата.

The post was edited 1 time, last by Kalistro ().

• Ще остане ли на работа Х в отдела?
      Луна, Кула, 6 пентакли

Малко разяснения: Х работи в отдела от скоро, започна с много силни протекции от високо, въпреки липсата на опит. Всички служители подлежат на сертифициране през определено време, но Х получи отрицателна оценка. По правило няма проблем да запази работата си до следващото сертифициране, но случилото се е изключителна рядкост и е обидно за нея. Колегите се чудим дали ще напусне по собствено желание.

По картите - Х понася тежко случилото се, имала е друга представа за ситуацията, залъгвала се е, но Кулата е дошла и дава възможност всичко да се изчисти. За мен Кулата сякаш стопира влиянието на Луната. Последната карта е положителна, обаче се чудя тези карти Х ли отразяват или мен - аз се надявам Х да напусне доброволно. Изглежда, че Х ще остане на работа.
      Ще са ми полезни други мнения.
    • Книга ще се издаде ли до 6 месеца?

1.9 Чаши 2.4 Пентакли 3.8 Меча

Виждам ,че издателството е удовлетворено /за сега/ от първата книга и от това,че я притежават,но в същото време виждам,че се ограничават /това по 8М/ откъм по-нататъшни действия.Сякаш засега са доволни и не искат да рискуват с втора част.

Другото,което ми идва наум е че може би картите подсказват да не се задоволява с това издателство,точно защото са прекалено ограничаващи,сякаш поставят окови.

Ще се радвам и на други мнения. Чудя се дали да не хвърля след още един месец ново гледане? Това ми е доста непълно ... сякаш не ми дава конкретен отговор.
      Или аз не го виждам. Help.
    • moonlover wrote:

Книга ще се издаде ли до 6 месеца?

Виждам ,че издателството е удовлетворено /за сега/ от първата книга и от това,че я притежават,но в същото време виждам,че се ограничават /това по 8М/ откъм по-нататъшни действия.Сякаш засега са доволни и не искат да рискуват с втора част.

Другото,което ми идва наум е че може би картите подсказват да не се задоволява с това издателство,точно защото са прекалено ограничаващи,сякаш поставят окови.

Ще се радвам и на други мнения. Чудя се дали да не хвърля след още един месец ново гледане? Това ми е доста непълно ... сякаш не ми дава конкретен отговор.
      Имай търпение и не вземай прибързани решения под влиянието на емоции- за момента нещата са такива, каквито са- пат, но това ще се промени. Сила- Кралица чаши- Магът
    • alissa wrote:

moonlover wrote:

Книга ще се издаде ли до 6 месеца?

Имай търпение и не вземай прибързани решения под влиянието на емоции- за момента нещата са такива, каквито са- пат, но това ще се промени. Сила- Кралица чаши- Магът
      Алиса, благодаря ти ! Ще дам обратна връзка ,когато има развитие. :) <3
    • Ще се видят ли отново някога? Не става дума за любовници и прочие...

ОБЕСЕН АСО ПЕНТАКЛИ РИЦАР ЖЕЗЛИ

По тези карти, си мисля, че ако се видят изобщо ще бъде случайна среща- рицар жезли. А по обесения, най-вероятно ще е след доста време.

The post was edited 1 time, last by LaVerite ().

• LaVerite wrote:

Ще се видят ли отново някога? Не става дума за любовници и прочие...

По тези карти, си мисля, че ако се видят изобщо ще бъде случайна среща- паж жезли. А по обесения, най-вероятно ще е след доста време.
      Паж или Рицар?

ако е Паж - бих казала че няма да се видят. Виж, ако е Рицар... там нещата с тоя Рицар могат да се преобърнат, според мен.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

LaVerite wrote:

Ще се видят ли отново някога? Не става дума за любовници и прочие...

По тези карти, си мисля, че ако се видят изобщо ще бъде случайна среща- паж жезли. А по обесения, най-вероятно ще е след доста време.
      Паж или Рицар?
      ако е Паж - бих казала че няма да се видят. Виж, ако е Рицар... там нещата с тоя Рицар могат да се преобърнат, според мен.
      поправих го! Благодаря Armid!
    • Здравейте! Комбинацията, над която мисля днес, е 8 чаши - Крал Жезли - 2 меча на въпрос какви са били намеренията на един човек, когото не познавам (и по-точно дали в конкретна ситуация е действал сам или подтикнат от някой друг). Ще съм благодарна за отзиви за това, което мисля - моето обяснение е, че това е човек с много несъзнавани импулси. Човек, който се надценява, но който всъщност е страхлив, взима лоши, неадекватни, прибързани решения. Т.е. в конкретната ситуация за която питам, отговорът е - действал е на своя глава и то глупаво, направил е лоша преценка.
    • Sani wrote:

Здравейте! Комбинацията, над която мисля днес, е 8 чаши - Крал Жезли - 2 меча на въпрос какви са били намеренията на един човек, когото не познавам (и по-точно дали в конкретна ситуация е действал сам или подтикнат от някой друг). Ще съм благодарна за отзиви за това, което мисля - моето обяснение е, че това е човек с много несъзнавани импулси. Човек, който се надценява, но който всъщност е страхлив, взима лоши, неадекватни, прибързани решения. Т.е. в конкретната ситуация за която питам, отговорът е - действал е на своя глава и то глупаво, направил е лоша преценка.
      Ако първата беше 8 жезли, а не чаши щях да съм до някъде съгласна с теб. 8 чаши обаче за мен е едно забавяне на събитията, вглъбяване в детайлите, анализиране. Няма някоя карта тук, която да показва несъзнавани импулси. Взел е решението с натежало сърце, като за него това е било най-малко кофтия вариант.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Благодаря ти за мнението, не съм доловила правилния нюанс може би, за 8 чаши най-вече. Четох в някоя от темите, че тази карта понякога излиза при зависимост /алкохол, но наистина няма как да проверя при този човек дали това е така.
    • Sani wrote:

Здравейте! Комбинацията, над която мисля днес, е 8 чаши - Крал Жезли - 2 меча на въпрос какви са били намеренията на един човек, когото не познавам (и по-точно дали в конкретна ситуация е действал сам или подтикнат от някой друг). Ще съм благодарна за отзиви за това, което мисля - моето обяснение е, че това е човек с много несъзнавани импулси. Човек, който се надценява, но който всъщност е страхлив, взима лоши, неадекватни, прибързани решения. Т.е. в конкретната ситуация за която питам, отговорът е - действал е на своя глава и то глупаво, направил е лоша преценка.
      Едно уточнение или по-скоро добавка. Наличието на чаши + жезли говори за емоционален избор, независимо дали е осъзнат или спонтанен. Има и ще една тънка линия - този човек просто си постъпва така: егоистично спрямо собствената си представа за правилно/неправилно. 2 меча говори, че нищо няма да постигне, а само избягва, отлага неизбежното. Страх от вземане на решение и заявяване на ясна позиция относно нещо.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • New

Здравейте Дами,

Бих искала да споделя едни мои комбинации. Картите са за мен и мой познат(уточнявам, че няма емоционална връзка). Той е сред малкото ми познати, с които мога да общувам на важни за мен теми. Преди около 3 седмици изведнъж комуникацията ни спря. Попитах картите дали, ако го потърся, ще се съгласи да се видим ( последния път не ми вдигна телефона и не върна обаждане).

Рицар на пентаклите-4 чаши- 9 пентакли

Не мога да бъда сигурна дали първата карта не отразява човека, за когото питам, защото той също е бавен, но има план за 5 години напред. По 4 чаши си мисля, че му е писнало от мен и дори съм го разочаровала. 9 пентакли тук сякаш крещи "остави ме сам". Отговорът е няма смисъл.

Търся го, защото имам нужда от неговата помощ. Вторият въпрос беше, дали би се съгласил да приеме предложението, което ще му направя ( не е свързано с любов ).

9 меча- 8 жезли - Имераторът

Първата карта показва безизходицата, в която съм и страховете ми, ситуацията като цяло. 8 Жезли е моята припряност, нетърпеливост и отчаяние, може би няма да е точният момент?! Все пак под номер 8 е Силата в Големите аркани, контролът над вътрешния ми свят. Не мога да обясня Имератора на трета, който би трябвало да е контрол на външната среда. Идеята да правя, каквото и да е, не е добра и трябва да се откажа.
    • New

Alexia wrote:

Здравейте Дами,

Бих искала да споделя едни мои комбинации. Картите са за мен и мой познат(уточнявам, че няма емоционална връзка). Той е сред малкото ми познати, с които мога да общувам на важни за мен теми. Преди около 3 седмици изведнъж комуникацията ни спря. Попитах картите дали, ако го потърся, ще се съгласи да се видим ( последния път не ми вдигна телефона и не върна обаждане).

Не мога да бъда сигурна дали първата карта не отразява човека, за когото питам, защото той също е бавен, но има план за 5 години напред. По 4 чаши си мисля, че му е писнало от мен и дори съм го разочаровала. 9 пентакли тук сякаш крещи "остави ме сам". Отговорът е няма смисъл.

Търся го, защото имам нужда от неговата помощ. Вторият въпрос беше, дали би се съгласил да приеме предложението, което ще му направя ( не е свързано с любов ).

Първата карта показва безизходицата, в която съм и страховете ми, ситуацията като цяло. 8 Жезли е моята припряност, нетърпеливост и отчаяние, може би няма да е точният момент?! Все пак под номер 8 е Силата в Големите аркани, контролът над вътрешния ми свят. Не мога да обясня Имератора на трета, който би трябвало да е контрол на външната среда. Идеята да правя, каквото и да е, не е добра и трябва да се откажа.

Нещо което ми прави впечатление в твоите въпроси, е че не питаш по каква причина и дали няма някакъв проблем човекът, че не звъни и не отговаря ? И по двете комбинации ми се струва, че той просто е зает с друго (Рицар Пентакли + 4 чаши) ; нещо от което не може да се откъсне (Император). По 9 меча + 8 жезли, също и по Рицар Пентакли + 9 Пентакли е напълно възможно да е получил лоша новина или събития да не са се развили така както е очаквал...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • New

Roxelane wrote:

Alexia wrote:

Здравейте Дами,

Нещо което ми прави впечатление в твоите въпроси, е че не питаш по каква причина и дали няма някакъв проблем човекът, че не звъни и не отговаря ? И по двете комбинации ми се струва, че той просто е зает с друго (Рицар Пентакли + 4 чаши) ; нещо от което не може да се откъсне (Император). По 9 меча + 8 жезли, също и по Рицар Пентакли + 9 Пентакли е напълно възможно да е получил лоша новина или събития да не са се развили така както е очаквал...
      Здравей Roxelane,

Благодаря за коментара! Изтеглих карти на въпроса, защо не се обажда. Получи се нещо интересно и неразбираемо за мен.
      Картите са:

Рицар на пентаклите - Любовниците- 3 Меча

Отново се повтаря на първа позиция Рицар на пентаклите, което според мен отразява човека. Наложило му се е да направи някакъв избор или по-точно се е обяснил в любов, но не са му отговорили със същото. 3 Меча ми се е падала, когато съм била много наранена и отхвърлена. Не разбирам, кога картите са проективни. :( Възможно ли е да говорят, че аз се чувствам наранена от това, че той за мен е сложил един вид край на познанството?
    • New

Здравей,
      Няма как тези карти да са проективни. По-скоро нещо дългоочаквано при него не се е развило така, както е искал, а точно обратното - Любовниците + 3 Меча според мен говорят за нежелана промяна в живота му.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • New

Roxelane wrote:

Здравей,
      Няма как тези карти да са проективни. По-скоро нещо дългоочаквано при него не се е развило така, както е искал, а точно обратното - Любовниците + 3 Меча според мен говорят за нежелана промяна в живота му.
      Сърдечно благодаря! Аз се замислих дали не е очаквал нещо от мен...
      Няма да мога да дам обратна връзка, защото реших да не притеснявам човека и да търся помощ от друго място.