Pinned Tarot Card Combinations VII

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Местя си въпросът тук :

Здравейте ! Нова съм във форума и днес си теглих карти.Ще се радвам да се включите,защото имам нужда от помощ.
      Искам да направя една инвестиция в недвижимо имущество. Не става дума за конкретен имот,просто за намерението да го направя.Затруднявам се все още с тълкуването,вероятно дори е смехотворно.

1. Добре ли е за мен да закупя имот до края на годината ?

Смъртта - 10 меча - Слънцето

Явно съм взела решение за посоката ,в която ще действам ( Смъртта _ 10 меча) ,изживян е тежък период на трансформация и осъзнавам ,че имам сили да продължа . Обаче Слънцето категорично идва да каже,че яко ще се надценя и ако направя инвестицията в зададения период,ще е равносилно на харакири.

2. Какво е необходимо да направя,за да осъществя намеренията си?

4 пентакли - 9 жезли - Императорът

Ох,леле...Проява на огромен егоизъм от моя страна и потайност ( 4 пентакли + 9 жезли) и да избягвам сблъсъци с хората от обкръжението ми. Да,не искам никой да знае за плановете ми ,има единствен човек,който знае за тях . Императорът тук ме затруднява доста - да се съобразя с установеното статукво ,да потуша чувства и емоции и да остана рационална ? Или означава стопиране на процеса. Затруднявам се
    • Линке, мисля че си права в тълкуването на първата си комбинация. Втората не мисля, че ти дава съвет какво да правиш, просто подчертава първата - не е дошъл моментът, Императорът на последната позиция дава отлагане. Самата ти си много неуверена да го направиш, отделно че и външни ограничения явно има. 4 пентакли тук не е егоизъм, а заедно с 9 ж е страхът ти да не загубиш парите си. Може би някаква нужда те подтиква към идеята за такава инвестиция, но нямаш още опит.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • Благодаря за отговора.
      Да,имам нужда от тази инвестиция и тя е като материално подсигуряване ,за да променя живота си из корен ,колкото и да ненавиждам думата "подсигуряване" . Взела съм категорично решение да го направя и доскоро не смятах да го отлагам.
      Имам притеснения,че искам да опазя това начинание в тайна ,което е почти невъзможно. Планирах да го направя на етапи,но се опасявам,че хора от близкото ми обкръжение ще дадат всичко от себе си ,за да осуетят намеренията ми и да остана в същата зависимост,в която се намирам .Засега ще е по-добре да отложа .
      Нова съм с картите,но и на мен ми се струваше ,че Императорът на последна позиция ако не стопира нещата,то поне ги отлага .

Човек ,на който имам доверие и безкрайно благодаря за подкрепата , ми каза същото - с 4 пентакли на първа и IV Аркан ,си стоя в същия затвор от страхове,моделиран в съзнанието ми. Нямам опит да разбивам статуквото и нормите,както и да поема отговорност за това.

Не ми е първата такава инвестиция и не от там идват страховете ми . Излизането от черупката на познатото е много трудно :) Хем не ти е добре,хем те е страх да напуснеш затвора. Стокхолмски синдром ...

Благодаря ти за включването :)
    • Здравейте, хора :) На въпрос: ще пътуваме ли заедно с колега (в една кола) до София?
      9 пентакли- 8 чаши- колелото на съдбата
      Разтълкувах ги като: сама ще се откажеш от пътуването с него ( 9 пентакли+ 8чаши) и това решение ще изненада дори и теб (колелото). Но напоследък често тегля 9 пентакли и колелото. Дали пък комбинацията не е като съвет да се насладя на момента, да оставя миналото да си отиде и да се огледам за нови възможности, защото нещата ще се подредят „късметлийски” за мен?
      Има ли желание някой да изкаже мнение?
    • Завръщам се с нова комбинация :D доста съм активна с картите тези дни...
      Ж. ще замине ли да работи в чужбина през 2020г.?

1.Влюбените 2.9 Чаши 3.Колесницата /буквално изхвърча рицар меч/

Заминаването беше отлагано няколко пъти,мисля че това индикират Влюбените на първа позиция + колебанията на питащият дали си заслужава.Според мен,обаче ще си заслужава това главно заради 9 чаши,виждам удовлетворение и заедно с Колесницта ще има път напред. Рицаря меч за мен е бързо действие по въпроса,може би недообмислено,но все пак Ж. ще се втурне пък каквото стане :D
      Естествено по-нататък ще хвърля отново ,може би след няколко месеца, но мисля,че Таро указва промяна в следствие на проявена смелост,постижение.
      Ако някой има други разсъждения да сподели. :)
    • И на мен нещо ми е активно тия дни. :D

Влюбените и 9 чаши според мен показват, че между разума и емоциите са надделели емоциите, няма стабилна основа и подготовка, не е много добре обмислено това заминаване в чисто практичен план. Човекът си настоява много в желанието, като че си казва "Веднъж да успея да тръгна, пък другото ще се нагласи все някак". Колесницата на последна често ми е показвала забавяне и в случая мисля, че пак това значи, особено с този Рицар меч - нещото, което ще го ядоса, явно ще е поредното отлагане. Но по 9 чаши не мисля, че това ще го откаже, ще опитва отново.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • Sani wrote:

И на мен нещо ми е активно тия дни. :D

Влюбените и 9 чаши според мен показват, че между разума и емоциите са надделели емоциите, няма стабилна основа и подготовка, не е много добре обмислено това заминаване в чисто практичен план. Човекът си настоява много в желанието, като че си казва "Веднъж да успея да тръгна, пък другото ще се нагласи все някак". Колесницата на последна често ми е показвала забавяне и в случая мисля, че пак това значи, особено с този Рицар меч - нещото, което ще го ядоса, явно ще е поредното отлагане. Но по 9 чаши не мисля, че това ще го откаже, ще опитва отново.
      Да, предполагам,че ако имаше жезли щяха да индикират път или може би едни 6 меча... за момента всичко отново е отложено :D :D няма да изтормозявам картите повече за сега. Сани благодаря ти! Мисля,че усещаш картите доста добре.
    • И още едно гледане свързано с пътуване. Този път за мен и моя приятелка.
      Имаме планове да се запишем за екскурзия до Исландия. Тя обаче се притеснява за парите,защото екскурзията е доста скъпа... И ме помоли да гледам ,хем и аз да придобия представа.

Ще отидем ли на екскурзията до Исландия през месец април?
      1.Паж Пентакли 2.Асо Пентакли 3.Крал Жезли /Изпадат 6 Жезли

Еми :D Да,личи си че парите са ключови с това Асо по средата. Крал Жезли на трета позиция,обаче за мен е решимостта ми да отидем :D и също 6 жезли ми харесва. В дневника съм си записала "приятно пътуване".
      Ако някой се сеща за друго да пише.
    • moonlover wrote:

И още едно гледане свързано с пътуване. Този път за мен и моя приятелка.
      Имаме планове да се запишем за екскурзия до Исландия. Тя обаче се притеснява за парите,защото екскурзията е доста скъпа... И ме помоли да гледам ,хем и аз да придобия представа.

Еми :D Да,личи си че парите са ключови с това Асо по средата. Крал Жезли на трета позиция,обаче за мен е решимостта ми да отидем :D и също 6 жезли ми харесва. В дневника съм си записала "приятно пътуване".
      Тъй като тук финансовия въпрос е най-важен, явно, мисля, че картите са свързани с това. Възможно ли е приятелката ти да получи финансова подкрепа от баща/ брат/ дядо?
      Мисля, че такъв е трябвало да бъде първия въпрос - "ще намери ли пари за това пътуване" и след това да видиш дали пътуването ще се осъществи.
      Защото аз тук виждам някакъв скрит нюанс, нещо неизречено между желанието за пътуване - намирането на пари - и изобщо осъществяването на това пътуване.
      сякаш осъществяване на пътуване не виждам, но пък има доста време до април.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

moonlover wrote:

И още едно гледане свързано с пътуване. Този път за мен и моя приятелка.

Тъй като тук финансовия въпрос е най-важен, явно, мисля, че картите са свързани с това. Възможно ли е приятелката ти да получи финансова подкрепа от баща/ брат/ дядо?Мисля, че такъв е трябвало да бъде първия въпрос - "ще намери ли пари за това пътуване" и след това да видиш дали пътуването ще се осъществи.
      Защото аз тук виждам някакъв скрит нюанс, нещо неизречено между желанието за пътуване - намирането на пари - и изобщо осъществяването на това пътуване.
      сякаш осъществяване на пътуване не виждам, но пък има доста време до април.
      Възможно е да получи финансова подкрепа ,да. Но не знам дали тя ще я поиска,тъй като е доста самостоятелна и горделива. Може самата тя да не иска да отидем толкова колкото ми го представи... :D
    • New

С какви впечатления ще остане комисията след като видят проекта на жената?
      1.10 Меча 2.9 Пентакли 3.Слънцето /изпада Паж Меча

Малко информация- близка приятелка наскоро предаде проект в общината,мисля, който може да й донесе добри признания, в случай,че спечели конкурса. Не знам много за проекта,нито вътрешна информация,тъй като тя не навлезе в детайли.Това,което разбрах е че за пръв път участва, проекта е само неин и ще се докаже пред колегите ако успее да го спечели.

По картите- смятам,че работата й ще остане недооценена с тези 10 Меча и с това Слънце.Ще има изказвания и споделяне на мнения по Паж Мечове,но се съмнявам,че ще е особено позитивно.Според мен ще накърнят егото й.Нещо ме гложди в тази комбинация и затова още не съм й споделила какво й е излезнало. Реших да се консултирам с вас първо, някой с по-свеж поглед да си каже мнението.
      Тя се е изправила пред страховете си (10Меча+9П) и ще приеме обратната връзка (ПажМ) , колкото й да я скоси това.А,може и да й помогне градивната критика...
      Сега се сещам,че може би беше добра идея да питам дали ще спечели конкурса...но каквото е. Кажете вие какво мислите.