Подаръци от метафизичен Китай

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Подаръци от метафизичен Китай

Днешната тема е за всички наши участници, всички приятели на форума, за всички които търсят и споделят ценното, в своя живот, с нас. За да ви се отблагодарим, ще има подаръци за всички, които поискат. :)

Поводът е наближаващият рожден ден на сайта, както и моето собствено сатурново възвръщане. Та, раздаването ще бъде двойно, не - тройно.

Извинявам се предварително, за честото ми отсъствие в сайта, но казана с отварите и кълбото със заклинанията работят 24/7 :). Като краен резултат, от зелената мъгла се раждат, по поръчка, три подаръка за вас, плод на китайската метафизика.

Подаръците са:

Лични числа на богатството
      Дух на лесните пари и
      Час и ден, в които нищо не може да ни се откаже

Кратко описание на скиловете :)

Личните числа на богатството, са четири цифри, извлечени от личната ви карта, построена по системата бацзи, едно от тях е особено силно, естествено ще кажа кое. Колкото повече срещате тези числа около вас, толкова по-лесно парите ще намират път към вас. Като пример, числата могат да се ползват за пароли на карти, телефони, пощи, можете да носите определен брой монети в себе си, въобще - лично творчество.

Дух на лесните пари е елемент, който коригира и балансира картата ви. Обикновено липсва и трябва да си го набавим, това ще е вторият подарък. Неговата цел е да подсилим първият подарък и да разширим действието до ново ниво - баланс, хармония, увереност, усет към възможностите, общо взето - щастие и позитивизъм и пари също.

Набавянето става лесно, може да е проста снимка на екрана на телефона, фигурка, ключодържател, отново лично творчество, кой както го чувства.

Третият подарък е малко по-хитър :)
      Тук става дума за онзи час от деня или този ден, в който ще сме най-чаровни, и в които трудно ще ни бъде отказано нещо. Най-простото, за което може да се използват тези дни и часове е да си направи снимка, която ще харесате вие и околните, и която може да привлече доста внимание към вас, ако е в социалните мрежи.

Малко дълго стана, но така ме накара кристалното кълбо.

На практика всичко е просто, ако някой иска да получи всичко това, абсолютно безплатно, може да ми пише на лс или в темата, като посочи рождените си данни ( час, дата, месец, година и място на раждане, първо име ).

Подаръци ще раздавам до 20.02.2018 :saint:
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • curi0us написа:

Как да не се запиша :))

Айде, първият заграбил, имаш тренинг на черните петъци :))))
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Супер яко, Дани, уникално даже. Ще се радвам и аз да се включа. Специални поздрави и вече много се затъжих, :)))))))) Време е за среща направо. Толкова неща имам да питам, а и да разкажа. Само кажете кога и как аз съм на линия.