Нумерология

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Нумерология

За всеки от нас има предопределени вибрации, които съответстват на деня, месеца и годината, в която сме родени. Тези вибрации определят нашата съдба или карма. Всяка от компонентите - ден, месец и година имат своето значение в нашата съдба. Трите вибрации предопределят основните, глобалните събития в живота на всеки човек.

Чрез математически преобразувания на деня, месеца и годината, в които сме родени можем да определим значението на всяка една получена вибрация. Разчитайки значението на вибрациите на конкретния човек, можем да кажем, че има благоприятни, трудни или индиферентни периоди в живота му. Въз основа на деня, месеца и годината, на нашето раждане определяме пътя на живота или жизненият път на човека и периодите, през които преминава неговият живот.

Какво е вашето отношение към нумерологията и тя наука ли е?
    • Tanya написа:

Аз искам да попитам следното - действително ли, ако променим датата си на раждане по документи ( или името ), съдбата ни се променя? На доста места се твърди, че е така, но ми се струва съмнително. И пет пъти да си променяме рождената дата, това не променя факта, че сме родени в конкретен ден / час / година.
      При мен датата на раждане е вписана погрешно в документите, но не намирам никаква прилика с "фалшивата" дата или житейски път. Реалният ден / житейски път, ме описват много по-точно като характер / съдба.
    • Mona написа:

Tanya написа:

Аз искам да попитам следното - действително ли, ако променим датата си на раждане по документи ( или името ), съдбата ни се променя? На доста места се твърди, че е така, но ми се струва съмнително. И пет пъти да си променяме рождената дата, това не променя факта, че сме родени в конкретен ден / час / година.
      При мен датата на раждане е вписана погрешно в документите, но не намирам никаква прилика с "фалшивата" дата или житейски път. Реалният ден / житейски път, ме описват много по-точно като характер / съдба.

Вкарай простата логика - всичко можеш да промениш: име, дата ... Но не можеш да промениш часа си на раждане, който определя изобщо целия ти натал, битие и съдба.

П.С. Трябва да питаш Вендор какво можеш да направиш от гледна точка на астрологията, защото това е интересен казус.
    • Имаше някакъв вид таблици, в които се изчисляваха 2 величини и съответно резултатът от взаимодействието им. Една константна, т.е. биоритъмът на рождената дата и "деривацията" на настоящия етап, в който се проявява по сила и интензитет тази предполагаема енергия. Тоест това го срещнах в един сайт много отдавна и не знам с каква терминология изобщо се обобщава - може би следене на биоритмите. Не вярвам много в прогностичността и функционалността на такива псевдоизвадки.
      А в предлагания ни нумерологичен сбор и следствия от данни, изглежда смисълът много често се губи. Всеки се сеща колко банална е вече "личната" му година и число...
    • Голям смях се смея покрай президентските избори и в частност номерата, с които ще се явяват на изборите.
      Та днес научих от Цвета Каратанчева (ГЕРБ), че числото, с което ще се явят на изборите е 17 и това било числото на майката (редуцирано до 8), а числото, с което излиза Трайчо Трайков (Реформаторски блок) е 7 и това било числото на късмета :D
      Пък генерал Радев (БСП) е числото 13 и това било фаталното число.