Важна тема Чат 4

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• За Надежда 5 имам наблюдения и отзиви - хубав квартал. Говорим за блоковете в непосредствена близост до метространция Бели Дунав. Има Фантастико, Била, Лидъл, Кауфланд. Има и пазарче за всякакви потреби и дребни неща, както и Северен парк в близост - който не е никак лош парк за разходка.

Приятно кварталче, независимо че се чуват тук-там кофти неща. Но според мен е добре устроено и нормално.
      Сега питах един приятел, Надежда 3 е в близост също до изброените магазини, но метрото не е чак толкова близко (10-15мин).

Какви хора живеят в Надежда - ами, не са същите като тия в центъра или в южните квартали, но не са и някакви батки и престъпници. Нормални хора от средната класа. Има доста роми също, но те са на общински/социални жилища и са от интегрираните, просто нищо общо с роднините им от гетата. Така че аз му давам отлична оценка, даже съм си мислила, живот и здраве, като се задомя и ми трябва жилище по-голяма квадратура, да се насоча към този или подобен нему квартал.

Стига да е до метро, почти навсякъде в София е г/д добре всъщност, и, разбира се, да има магазини в близост.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Много подробно, мерси Кюриъс. Интересува ме точно тази улица Бели Дунав, уж било близо до метрото, но разбира се всичко трябва да се види на място. Предлагат ми няколко имота за инвестиции там, а не съм запозната с района.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • В близост до метространция Бели Дунав живее мой познат, доста пъти сме се събирали у тях и съм се разхождала из квартала. Цялостно съм с добри впечатления, чисто е, поддържано, Северният парк е приятен също. Не съм забелязвала нещо, което да ме е отблъснало. Ако не се лъжа, точно там има една голяма БИЛЛА с голям паркинг. Винаги ми се е струвало масово местенце. Има и детски площадки, обновени и ремонтирани. Транспортната мрежа също е ок, освен метро има и автобуси, които се движдат по централни маршрути.

Кварталът не е лош.
    • Искам да благодаря лично на Мила/curious че ми изтърпя претенциите, докато снимаше видеото за кастинга. Макар, че гледам да съм бърза и организирана, не помня вече колко пъти започвахме един и същи сет. Работата е тежка. Дубъли, повтаря се, досадно е и мноого изморително, докато се получи нещо свестно. Важен е крайният резултат.
      Благодаря ти!

П.П. Като взема Оскар, ще те спомена :D
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Не мога да повярвам колко нагли хора има ! Теглиш му за сто въпроса и то гадаейки какво точно иска да пита, щото нали, не може да схване принципа... Едно "благодаря" не получаваш и след няколко дена ти пише "абе има една гледанка с 9 карти, аз си ги тегля а ТИ ми ги разчиташ, айде така да ми гледаш !".... X( X( X(
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

Не мога да повярвам колко нагли хора има ! Теглиш му за сто въпроса и то гадаейки какво точно иска да пита, щото нали, не може да схване принципа... Едно "благодаря" не получаваш и след няколко дена ти пише "абе има една гледанка с 9 карти, аз си ги тегля а ТИ ми ги разчиташ, айде така да ми гледаш !".... X( X( X(
      Кажи го кой/ коя е, да знаем всички. Наглост е!
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Онази същата щерка на бивша кандидат-свекърва, за която ви споменах, но надали ще тръгне да рови по форуми и да пита. Даже и затова не и стига акъл. Тази дето не можах да се пречупя да тегля на въпрос за майка и. Явно крушата не пада по-далеч. Защо ли се занимавам и аз изобщо... :cursing:
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Рокси, аз също имам изобилие от такива случаи и индивиди. Да не говорим, че на някакъв етап бяха близо да ме откажат от Таро въобще...

Водени сме от желание да помогнем, чисто човешко чувство. Мине ли тази граница, вече край. :)

Тегли й една майна на девойката и да си търси някой друг да й тълкува. Предполагам не й е и харесало това, което чува от картите? И пита още и още въпроси, чуди се как и що да извърти, че да излезе точно това, което иска да чуе? Поне при мен беше така.

А за заветното “благодаря” , аз спрях отдавна да го мисля. Хора всякакви.
    • Да Муун, така се получи... Как да лъжа !? Да не говорим, че "ще си имаме ли един ден нещо наше" с мъжа и, как да ти отговоря бе жена, три пъти я питам за пояснения и мълчи като пукал, ама за да си изберяла ТЯ 9 карти, има уста ! А дежурната врачка Рокси да тълкува... Е не е ли обидно !!! Айде, "благодаря"-то го прежалих, не ми трябва, ама наистина, от добрина си загубих времето...нямаше да ме е яд, ако беше имало полза поне. Пратих я по дявола, разбира се... Добре, че има и нормални, поне малкото, които са наблизо и идват лично, иначе верно му иде на човек да се откаже. X(
    • Още нещо за случая с изчезването на Боян Петров.
      Големият проблем на огромния процент от публиката на този драматичен случай е, че няма представа къде се намира по принцип. В сутрешните блокове човек може да се наслуша на такива простотии от възрастни хора, като например търсене с дронове, да го видят със сателити, да отидат с хеликоптери и т.н. Очевидно е, че доста хора живеят във някакъв филм и досега с реалността е прекъснат.
    • Mona написа:

Още нещо за случая с изчезването на Боян Петров.
      Големият проблем на огромния процент от публиката на този драматичен случай е, че няма представа къде се намира по принцип. В сутрешните блокове човек може да се наслуша на такива простотии от възрастни хора, като например търсене с дронове, да го видят със сателити, да отидат с хеликоптери и т.н. Очевидно е, че доста хора живеят във някакъв филм и досега с реалността е прекъснат.
      Основен ограничаващ фактор при изкачване на голяма височина е не физическата сила и издържливост, нито набавянето на енергия, (храна), нито дори студът. Това е хроничният недостиг на кислород. Нормален човек би умрял веднага, трениран и аклиматизиран атлет - според индивидуалните качества да толерира хипоксия, (недостиг на кислород ). Отделни уникални индивиди, (Райнхолд Меснер и др.), са много по издържливи от останалите, и то само при върхова моментна форма. По важно е друго: при многократни експозиции на хипоксия, мозъкът започва да се "предпазва" поне от емоционалния стрес с производство на вещества подобни на канабис - ендоканабиноиди. Те предизвикват приятни усещания и ПРИВИКВАНЕ!!! Хора в подобна ситуация търсят нови и нови ситуации на хипоксия за да изпитат същите емоции. Дори сами се поставят в екстремни устройства за "задушаване". Подобно е при гмуркачи и маратонци... Така се получава липса на критичност и типично поведение на зависимост.
    • "As a curiosity about this routine, there's a story behind it, about 40 women who were kidnapped, and their way of fleeing was interlacing their hair among them, but died drowned in the sea. The start and the end of this routine symbolize that part of the story".

• Момичетаааа,най-после се случи.Книгата ми вече е факт.Издателство ИвиПет я хареса и я пуснаха в книжарницата си.Сега ми казаха,че ще бъде и на панаира на книгата в София. Много се зарадвах и реших да пиша тук защото вие всички много ми помогнахте! Благодаря ви и искам да знаете,че този сайт е полезен не само с тарото ами и с отношенията помежду ни.Силните,умни и красиви жени тук ми помогнаха и ми вдъхнаха кураж.За това ви благодаря !

Поздрави момичета :* :*
    • moonlover написа:

Момичетаааа,най-после се случи.Книгата ми вече е факт.Издателство ИвиПет я хареса и я пуснаха в книжарницата си.Сега ми казаха,че ще бъде и на панаира на книгата в София. Много се зарадвах и реших да пиша тук защото вие всички много ми помогнахте! Благодаря ви и искам да знаете,че този сайт е полезен не само с тарото ами и с отношенията помежду ни.Силните,умни и красиви жени тук ми помогнаха и ми вдъхнаха кураж.За това ви благодаря !

Поздрави момичета :* :*
      Честито, муунловър!

Дано начинанието е много успешно и удовлетворяващо за теб! <3
    • Браво !!! :thumbup:
    • Mona написа:

Mona написа:

Още нещо за случая с изчезването на Боян Петров.
      Основен ограничаващ фактор при изкачване на голяма височина е не физическата сила и издържливост, нито набавянето на енергия, (храна), нито дори студът. Това е хроничният недостиг на кислород. Нормален човек би умрял веднага, трениран и аклиматизиран атлет - според индивидуалните качества да толерира хипоксия, (недостиг на кислород ). Отделни уникални индивиди, (Райнхолд Меснер и др.), са много по издържливи от останалите, и то само при върхова моментна форма. По важно е друго: при многократни експозиции на хипоксия, мозъкът започва да се "предпазва" поне от емоционалния стрес с производство на вещества подобни на канабис - ендоканабиноиди. Те предизвикват приятни усещания и ПРИВИКВАНЕ!!! Хора в подобна ситуация търсят нови и нови ситуации на хипоксия за да изпитат същите емоции. Дори сами се поставят в екстремни устройства за "задушаване". Подобно е при гмуркачи и маратонци... Така се получава липса на критичност и типично поведение на зависимост.
      Глупак.
    • Защо Таро не ми показа едно вече нечакано чудо, което се случи ?