Чат 4

• Ново

Ани, най-добре потърси фризьорски салон който работи с продукти на марката Sunglitz, на основа от хума са, безвредни, ефектни, и миришат хубаво. Лека бременност <3
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ново

Купих си продукти за коса - шампоан, балсам, маска, които да ми правят сребристо косата, да махнат поне това жълтеещето :D да видим ще има ли ефект
    • Ново

Ани, ако искаш ползвай къна + индиго, напълно натурални съставки, с нищо няма да навредят. Лошото е, че няма как да изсветлят косата, но се получават хубави нюанси на кестеняво / черно / червено, в зависимост от пропорциите. Аз след едно злополучно къдрене, при което тотално си изтощих косата, минах на горния вариант и съм доволна. Свекърва ми има алергия към бои, но с тези съставки няма никакъв проблем, имат и добра покривност (тя е с доста побеляла коса).
    • Ново

kolevaani1 написа:

Я да помоля за съвет, корените на косата ми израстнаха, нали се боядисвам руса и сега, не ми е много приятно така, та да попитам, дали е вредно да се изруся за бебо, четох различни неща в нета, едни казват - поемали псе през кожата на главата вещества, които можело да навредят на бебо, други казват - няма проблеми. Само че, аз първо обезцветявам корените със син прах, който е много силен и след това пиставям боя, безамонячна е, но синият прах ме притеснява, вярно не го държа много около десет минути, но знам ли, да изчакам още май ще е най-добре :D
      Много просто, стига с този рус цвят, време е за промяна.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

kolevaani1 написа:

Я да помоля за съвет, корените на косата ми израстнаха, нали се боядисвам руса и сега, не ми е много приятно така, та да попитам, дали е вредно да се изруся за бебо, четох различни неща в нета, едни казват - поемали псе през кожата на главата вещества, които можело да навредят на бебо, други казват - няма проблеми. Само че, аз първо обезцветявам корените със син прах, който е много силен и след това пиставям боя, безамонячна е, но синият прах ме притеснява, вярно не го държа много около десет минути, но знам ли, да изчакам още май ще е най-добре :D
      Много просто, стига с този рус цвят, време е за промяна.
      :D Не се бях замислила за това :D
      Но реално съм била всички цветове, най-ми отиват русо и червено. Но червеното много по трудно за поддържане от русото, или да направя в домашни усливия Омбре 8o
      Изображения
      • Screenshot_20180421-102233_Chrome.jpg

585.14 kB, 1,079×1,545, прегледано 3 пъти
    • Ново

Аз цял живот си правя руси кичури, винаги ми се е искало да си направя черна косата, обаче прекалено много се харесвам по този начин, за да експериментирам. И този момент ще дойде сигурно, но има време.

П.С. Ехееее, вече съм "осъзнавам" във сайта, йессс!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.