Важна тема Чат 4

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Брей, вярно... Обесен - Свят - Отшелник
      Не е било ясно дали ще "изляза на бял Свят", та чудото да се случи ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • moonlover написа:

Момичетаааа,най-после се случи.Книгата ми вече е факт.Издателство ИвиПет я хареса и я пуснаха в книжарницата си.Сега ми казаха,че ще бъде и на панаира на книгата в София. Много се зарадвах и реших да пиша тук защото вие всички много ми помогнахте! Благодаря ви и искам да знаете,че този сайт е полезен не само с тарото ами и с отношенията помежду ни.Силните,умни и красиви жени тук ми помогнаха и ми вдъхнаха кураж.За това ви благодаря !

Поздрави момичета :* :*
      Честито!!! Успех !!! :)
    • Тръмп и Ким Чен-ун ще се срещнат в Сингапур на 12 юни

Американският президент Доналд Тръмп ще се срещне със севернокорейския лидер Ким Чен-ун в Сингапур на 12 юни.

Това съобщи самият Тръмп в профила си в "Туитър".

Сингапур беше и най-вероятното място на дългоочакваната среща според американски представители, които говореха пред медиите в последните дни. Друга възможност беше демилитаризираната зона между Северна и Южна Корея, за която източници от американската администрация говореха като приемливаза Ким.

Срещата ще е историческа - за пръв път действащ американски президент ще разговаря на четири очи със севернокорейски лидер. Поканата за нея дойде от Ким, а Тръмп изненадващо прие след месеци остри нападки и заплахи срещу Пхенян.

Вчера Тръмп съобщи, че мястото и датата са били договорени при посещението на държавния секретар на Съединените щати Майк Помпео в Пхенян. В същата публикация в "Туитър" той каза, че Северна Корея се е съгласила да освободи трима американски затворници, а часове по-късно ги посрещна, когато кацнаха със самолета на Помпео.

© Associated Press
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Знам, че много хора смятат Тръмп за луд, особено в едно праволинейно общество, като САЩ. На мен обаче не ми идва too much, може и да е балканско приемане на поведението му :), тука сме обръгнали на какво ли не. Действията му са представени като ирационални, но при интеракция с подобни субекти като Ким Чен, едва ли традиционната дипломация би напреднала много. Изобщо, кефи ме как ги шашка американците, изважда ги от равновесие :) Типично за близнаците :D
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Знам, че много хора смятат Тръмп за луд, особено в едно праволинейно общество, като САЩ. На мен обаче не ми идва too much, може и да е балканско приемане на поведението му :), тука сме обръгнали на какво ли не. Действията му са представени като ирационални, но при интеракция с подобни субекти като Ким Чен, едва ли традиционната дипломация би напреднала много. Изобщо, кефи ме как ги шашка американците, изважда ги от равновесие :) Типично за близнаците :D
      Аз съм голям фен на Тръмп, не просто защото е близнаци или пък срещата ще е на моя рожден ден :D

Уникален антисистемен играч, който яко разклати блатото на левичарите постсоциалисти, умрели от страх да говорят директно.
      Шапка му свалям!
    • Здравейте, утре ако имате желание, можем да се видим.
      Ще бъдем всички админи на сайта, с изкл. на Деспина.

Ще се радвам да се запознаем и лично. С много от вас се познаваме и често излизаме и се виждаме и си изкарваме чудесно. Ще бъде забавно.
      Моля да ми пишете тук или на ЛС, дали имате желание да се видим. Пък после ще уточним часа и мястото на срещата.

:)
    • Mona написа:

Здравейте, утре ако имате желание, можем да се видим.

Ще се радвам да се запознаем и лично. С много от вас се познаваме и често излизаме и се виждаме и си изкарваме чудесно. Ще бъде забавно.
      Моля да ми пишете тук или на ЛС, дали имате желание да се видим. Пък после ще уточним часа и мястото на срещата.

Риколвам, ако някой не го е прочел още :)
    • Палатка е забелязана в лагер 3 под връх Шиша Пангма

12.05.2018 г., 10:56

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Забелязаха следа в издирването на Боян Петров
      Няколко подозрителни обекта и палатка са забелязани от спасителните екипи в района на Лагер 3 под връх Шиша Пангма в Хималаите, по пътя за който изчезна българският алпинист Боян Петров. Това каза за bTV Йогеш Сапкота, който е маркетинг директор на Simrik Air и координира спасителната акция по въздух и земя от Непал.
      По думите му шерпи ще стигнат до няколко часа до лагера и ще проверят палатката.
      Хеликоптер е в готовност да излети веднага, ако бъде открито нещо в лагера. По-рано днес се появиха информации за находка в по-ниския Лагер 2, но Сапкота обясни, че в крайна сметка това се е оказала просто скала.
    • Mona написа:

Mona написа:

18:30 часа в китайския ресторант Мън Фу Юен в ж.к. Манастирски ливади, ул. Пирин 89

google.bg/maps/place/%D1%83%D0…3d42.6635888!4d23.2852665
    • Mona написа:

Mona написа:

Mona написа:

18:30 часа в китайския ресторант Мън Фу Юен в ж.к. Манастирски ливади, ул. Пирин 89
      google.bg/maps/place/%D1%83%D0…3d42.6635888!4d23.2852665
      Жалко, че не живея в София. Сигурно на сбирките е много приятно и забавно. Приятно прекарване, момичета. <3
    • ljubavi написа:

Mona написа:

Mona написа:

Mona написа:

18:30 часа в китайския ресторант Мън Фу Юен в ж.к. Манастирски ливади, ул. Пирин 89google.bg/maps/place/%D1%83%D0…3d42.6635888!4d23.2852665
      Жалко, че не живея в София. Сигурно на сбирките е много приятно и забавно. Приятно прекарване, момичета. <3
      Мерси, ама има и момчета :thumbup:
    • ljubavi написа:

И аз съм така ...
      Иначе приятно прекарване на компанията. :*
    • Искам да ви кажа, че имаме най-яките пишещи в целия интернет свят и у нас.

До сега отсъствах от срещи на форума, поради време-пространството, но благодарение на планетните конфигурации успях!

Радвам се, че се запознах с Ceca, прекрасна жена, всички бяха на ниво, шест часа минаха като миг. Компаниите около нас се сменяха, безжизнени и фалшиви. Провидението предостави нужният контраст, за да видя, колко е важно да имаш пълнокръвни хора около себе си.

Останаха недоизказани неща, оформиха се идеи, имаше смях и режещи анализи. Благодаря за хубавата вечер!
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Случка от събота вечер.

В събота, малко преди полунощ, се прибирах към вкъщи заедно с един приятел. Вървим пеша, защото бяхме наблизо. Минаваме по тъмни улички, не по основната артерия - бул България. На един завой ни спира афроамериканец, черен като смъртта, който търси улица Ралевица 72 и само това знаеше на български език. Казвам му, идвай с нас да намерим улицата. Пускаме gps-те и започваме издирване на улицата. Кварталът е Манастирски ливади запад (скъпарски, новобогаташки квартал :D с безумна инфраструктура).
      Затъваме в кал и прах, няма жива душа. Изгубваме се и ние в улиците, уличките и завойчетата. Черното момче върви след нас и гледа тъпо. Тъпо гледаме и ние.
      О, чудо, задава се някакъв човек - викам си, ето сега тоя пич ще ни каже къде е тая улица Ралевица 72. Оказва се и той чужденец, връщащ се отнякъде по късни доби. Накрая се отказахме и се върнахме до изходната точка, а момчето ни каза, че негов приятел щял да го чака незнайно къде. Нямаше вид на човек, който знае къде отива. Ние не можахме да направим нищо повече и си тръгнахме.

Изгубени в града, а уж познавам този квартал. Все едно бях на Марс, уж има gps, уж ...
      Уж столица, а реално - презастроена, объркана кочина. Строежите в квартала и от двете страни на бул. България, продължават с пълна сила.
      .....................
    • Всички знаят, че днес е сватбата на Принц Хари и Меган Маркъл.
      По-интересното за мен е, че на този ден, през 1536 г. Ан Болейн, втората съпруга на крал Хенри VIII, е обезглавена.

Интересно съвпадение.