Pinned Free Chat IV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Бих те посъветвала да пропуснеш просто за да си по-спокойна. Иначе нямам опит в това, тъй като не съм била бременна и не съм от най-запознатите. Но ако ще се пртиесняваш после постоянно... Няма смисъл! ^^
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ани, най-добре потърси фризьорски салон който работи с продукти на марката Sunglitz, на основа от хума са, безвредни, ефектни, и миришат хубаво. Лека бременност <3
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ани, ако искаш ползвай къна + индиго, напълно натурални съставки, с нищо няма да навредят. Лошото е, че няма как да изсветлят косата, но се получават хубави нюанси на кестеняво / черно / червено, в зависимост от пропорциите. Аз след едно злополучно къдрене, при което тотално си изтощих косата, минах на горния вариант и съм доволна. Свекърва ми има алергия към бои, но с тези съставки няма никакъв проблем, имат и добра покривност (тя е с доста побеляла коса).
    • kolevaani1 wrote:

Я да помоля за съвет, корените на косата ми израстнаха, нали се боядисвам руса и сега, не ми е много приятно така, та да попитам, дали е вредно да се изруся за бебо, четох различни неща в нета, едни казват - поемали псе през кожата на главата вещества, които можело да навредят на бебо, други казват - няма проблеми. Само че, аз първо обезцветявам корените със син прах, който е много силен и след това пиставям боя, безамонячна е, но синият прах ме притеснява, вярно не го държа много около десет минути, но знам ли, да изчакам още май ще е най-добре :D
      Много просто, стига с този рус цвят, време е за промяна.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Mona wrote:

kolevaani1 wrote:

Я да помоля за съвет, корените на косата ми израстнаха, нали се боядисвам руса и сега, не ми е много приятно така, та да попитам, дали е вредно да се изруся за бебо, четох различни неща в нета, едни казват - поемали псе през кожата на главата вещества, които можело да навредят на бебо, други казват - няма проблеми. Само че, аз първо обезцветявам корените със син прах, който е много силен и след това пиставям боя, безамонячна е, но синият прах ме притеснява, вярно не го държа много около десет минути, но знам ли, да изчакам още май ще е най-добре :D
      Много просто, стига с този рус цвят, време е за промяна.
      :D Не се бях замислила за това :D
      Но реално съм била всички цветове, най-ми отиват русо и червено. Но червеното много по трудно за поддържане от русото, или да направя в домашни усливия Омбре 8o
      Images
      • Screenshot_20180421-102233_Chrome.jpg

585.14 kB, 1,079×1,545, viewed 88 times
    • Аз цял живот си правя руси кичури, винаги ми се е искало да си направя черна косата, обаче прекалено много се харесвам по този начин, за да експериментирам. И този момент ще дойде сигурно, но има време.

П.С. Ехееее, вече съм "осъзнавам" във сайта, йессс!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Чудех се къде да си постна въпроса и понеже не съм сигурна, пиша тук.
      Как постъпвате, ако трето лице ви помоли да гледате за човек, който много ви е мразел, обиждал, клел, и прочие... Третото лице е дъщеря на въпросната жена, а тя е бивша кандидат-свекърва отпреди много години. Простила съм, но просто не го усещам, не искам да тегля. Ако видя нещо лошо, тя е напълно в състояние да каже, че лъжа нарочно. Да се насилвам ли ? Ами ако жената я грози нещо лошо, а понеже съм отказала да гледам, не е подготвена ? Вие как бихте постъпили ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Благодаря, кюриъс ! Пита за здравето на майка си момичето. Има ли за какво да се безпокоят, по принцип. Жената се казва Анелия, но и викат Нели.
    • Благодаря за отговора, Ани. И аз не се насилих, но не мога да го кажа на дъщерята, майка и е - макар че и тя си я знае какво ходещо зло е. Всъщност яд ме е на мен си, че явно още съм дълбоко засегната от тази жена. Едно е да си само прост. Ама да си и прост и зъл и долен, прекалено ми беше...
      Интересна е етичната страна на проблема иначе.
    • Рокси, имам една такава на главата, е не точно де, но която не спира да ме кълне, обижда, интриганства и какво ли още не. Представих си, че иска помощ от мен, както в твоя случай и се видях как и се хиля на среща и и казвам -" Духай боклук ".
    • Уф, мани... Аз предполагам че дъщеря и идея си няма колко зло съм видяла от майка и (или го намира за нормално, те са си чешити цялата рода...) Нооо да ме кълне че никога няма да имам деца, понеже се осмелявам да направя аборт от великия и син... Това не мога да забравя. По-точно опитваше се май да ме сплаши, че незнам си коя велика врачка така и казала, обаче още тогава явно не са ми минавали тези :)
    • Ееее тази и тя все това ме кълне от почти година, да нямам деца, че съм била ялова, абеее ужасни неща, да амаааа скоро като разбере със сигурност че съм бременна, ще откачи, сега подучула и полудявала, но не е сигурна, просто и намекнали . Ще има много да кълне, сега знам ще кълне бебенцето ми, знам го... не искам дори да споменавам, какви ги приказва боклука долен, откачен...
    • Ебахти вредната гад Ани !!! Какъв "човек" трябва да кълнеш за такова нещо, не знам. Ти си мълчи.... Ама и да си кълне - от нейната уста на кучето отзад... Грях и на душата, на нея, злото не печели :) гледай себе си и бебенцето и всичко ще е наред <3 сори ако звуча като бг мамма :D
    • Утре ще се събираме в кръчмата на Китайската компартия на ул. Пирин. Там масите са кръгли и се въртят.
      Ако има желаещи, моля да се присъединят, а ако няма, няма. От 18.00 часа.

ж.к. Манастирски ливади, ул. Пирин 89
      Stay soft. It looks beautiful on you.