Важна тема Free Chat IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• За Надежда 5 имам наблюдения и отзиви - хубав квартал. Говорим за блоковете в непосредствена близост до метространция Бели Дунав. Има Фантастико, Била, Лидъл, Кауфланд. Има и пазарче за всякакви потреби и дребни неща, както и Северен парк в близост - който не е никак лош парк за разходка.

Приятно кварталче, независимо че се чуват тук-там кофти неща. Но според мен е добре устроено и нормално.
      Сега питах един приятел, Надежда 3 е в близост също до изброените магазини, но метрото не е чак толкова близко (10-15мин).

Какви хора живеят в Надежда - ами, не са същите като тия в центъра или в южните квартали, но не са и някакви батки и престъпници. Нормални хора от средната класа. Има доста роми също, но те са на общински/социални жилища и са от интегрираните, просто нищо общо с роднините им от гетата. Така че аз му давам отлична оценка, даже съм си мислила, живот и здраве, като се задомя и ми трябва жилище по-голяма квадратура, да се насоча към този или подобен нему квартал.

Стига да е до метро, почти навсякъде в София е г/д добре всъщност, и, разбира се, да има магазини в близост.
      DIGNITY ALWAYS WIN.