Pinned Free Chat IV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Какво мислите за това?

Вицепремиерът Валери Симеонов не се извини и не се отказа от скандалното си изказване, че майките на деца с увреждания, които протестират са "кресливи жени" с "уж болни деца".
      По-рано днес засегнатите и лидерът на БСП Корнелия Нинова настояха той да подаде оставка, а премиерът заяви, че това е недопустим език и е крайно време Симеонов да си мери думите. Бойко Борисов се разграничи от тях и дори се извини от името на правителството, призовавайки вицепремиера да отиде при майките и да обясни какво е искал да каже.

Борисов се извини на майките: Симеонов да си мери думите, недопустими са

Симеонов обаче избра да коментира в профила си във Фейсбук. Ето какво точно написа той:
      "Отново поредна кампания, провокирана от извадена от контекст фраза на мое изказване. Този път в едно компрометирано, наскоро разобличено в манипулации и лъжи телевизионно предаване.
      За всички превъзбудени, но непрочели изказването ми, медии, предоставям оригиналния текст:
      "Този закон беше започнат като опит да се угоди на една група кресливи жени, които спекулираха с децата си, манипулираха обществото, изкарвайки на пек и на дъжд тези уж болни деца, без грам майчинско чувство, грижа за тях."

Симеонов vs майките на деца с увреждания
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Много е яко, когато има добри, чудесни новини!
      Може смело да се каже, че се роди първото Таро бебе <3

От името на екипа на сайта пожелаваме на малката бебочка да е много здрава, доволна и усмихната, а на майката kolevaani1
      щастливо майчинство!
      Бъдете благословени!

Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Супер ! Да сте живи и здрави Ани ! Много радост и светлина в живота и на двете ви ! Целувки <3
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ох, че съм приятно изненадана <3
      Благодаря ви много на всички! :bebe:
      Специални благодарности на Ивета, че толкова дълго ме търпя мрънкането и беше толерантна и ме подкрепи във всичко :hug:
      Благодаря ви! :strast:
    • Бясна съм. Майка ми ходила на някаква ясновидка днес, която и наговорила куп глупости... Че я мразя, че нося в мен чернилка от баща ми, която съм прехвърлила на сина ми, че синът ми е объркан на енергийно ниво защото бил заченат едикакси, че трябвало да си хвърля Тарото, че мъжът до мен ще ме зареже, понеже съм едикаква си... И сега майка ми ми се сърди, представете си, да съм си била 'трошала главата', като 'не искам да я слушам'... чудо просто... тази ако я хвана ще я направя на парцал. Четяла акашовите записи...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • И аз наскоро се УДИВИХ от простотията на гледачка. Братовчедка ми беше ходила при някаква, дето много "ПОЗНАВАЛА". Беше й казала, че семейството ни има кармична не знам си какво, тоест на никой няма да му върви. Че някоя с буква еди си коя е на правила магия и я сложила в плюшена играчка. Ако искате вярвайте, братовчедка ми толкова й се върза, че разпори всички плюшени играчки. И ТОП глупостта беше, че всичко ще се оправи, ако тя развали магията. Това важно събитие, което ще ни нареди кармата ще струвало само някакви си 5 бона. Аз щях да припадна, като чух, че братовчедка ми обмисляш дали да не продаде колата, за да плати.
    • О Господи... тия са голяма напаст. Тази пък е играла майка ми по тънката струна, емоционално, та да се скараме, да се почувства самотна, и да се върне пак. Даже и "познала", че "дъщеря ти ще се ядоса." А не бе !!! (Но нищо конкретно по въпросите не и казала, нали...) Аз пък нося зло, щото баща ми бил черен като дявола, на което майка ми естествено се зарадвала, понеже го мрази....Следващият етап вероятно е точно това, да помогне на детето ми, да му "оправи" енергиите, които заради мен лошата му влияят... Не можел да "евакуира злото"... 8o
    • Оле божеее... тези гледачки са пълни откачалки. Преди много ходех,но по едно време започнах да виждам как се опитват да те преценят,да те изиграят ,та да се върнеш пак и да си дадеш парите... и с тези "заключени късмети" вече ми е втръснало.
    • Нещастнички ! А майка ми скри коя е, щото заплаших че ще и пратя един отбор юнаци да и наместят на нея пък чакрите... Така де, нали казала че съм черна и зла...
    • Roxelane wrote:

Нещастнички ! А майка ми скри коя е, щото заплаших че ще и пратя един отбор юнаци да и наместят на нея пък чакрите... Така де, нали казала че съм черна и зла...
      :D :D :D Така,така! Те не си мерят приказките пък после ние сме им лошите. Като казват ,че си зла то поне you should live up to the expectations :D