Чувствате ли се щастливи?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Чувствате ли се щастливи?

Неслучайно не попитах: "Щастливи ли сте?"
      А дали се усещате такива - това е въпрос на усещане, това е състояние, не е случване.

Аз се усещам щастлива - причина нямам, но ми е много добре. Душата ми лети.

Аз мисля, че ни трябва само едно нещо, за да сме, за да се случваме, за да се усещаме щастливи - да бъдем добри. Дори отвъд добротата, отвъд човешкото.
      Отвъд настойчивия егоизъм за безпогрешност и отвъд настойчивостта за безпогрешност и роля на жертва. Отвъд настойчивостта на човешкия егоизъм да бъдеш харесван, одобряван, разбиране. Не. Не ми трябва това. Отвъд одобрението на родители, на приятели, на света, на всичко и всички.

Приемаш. Намираш се в своя храм на показ. Не го криеш.
      Исках да го споделя.
      Възможно е да си в тотална хармония и в тотален баланс.

Споделете и вие, аз мисля, че ако леко се взрете в светлината отвъд вас, и тя ще се взре у вас <3
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Щастлива съм. Боря се всеки ден. Без почивка. Убивам Хронос и спасявам сина си. Няма да спра докато не умра. А сякаш умрях и се родих сто пъти вече. Но още дишам и се радвам на любовта вътре в мен...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."

The post was edited 1 time, last by Roxelane ().

• Каквото и да се случи, аз съм ок.

Може би да дразня другите, ок.
      Аз съм добре.

Никой няма да ме види да страдам или да търся помощ, не че е проблем, напротив, не.
      На мен ми хресва така. Никой няма да ме види да страдам за нещо или за някого.

Никога. Въпрос на психика.

Всеки ужас в живота ми приемам. И мисля, че е тъпотия.
      А то си е.

Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Ако загубиш ревността. Напълно и тотално... Все още ли си жив ?! И можеш ли да си щастлив ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • За мен е ново... :S Мога да "дам" всеки на всекиго. все така обичайки го. Ако още знам да обичам. Май знам...

• Че не изпитвам ревност. И не към хора, с които съм се простила, с тях е лесно.