Важна тема Индивидуален онлайн курс по Таро

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Не е лошо да се знае, че систематизираната програма, по която преподавам, не е написана в нито един форум, дори и в този сайт не е.
      Записките, които всеки води по време на курса, остават изцяло на негова отговорност и струват пари. Идеята, че знанието е безплатно, е остаряла парадигма за соц активисти.

Безплатно е само сиренето в капана за мишки. (Маргарет Тачър)
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • meeryungfrau написа:

Този курс е истински Дар!
      Искам и аз да се запиша, виждам, че съм закъсняла и е започнал, какви опции мога да имам на този етап?
      Курсът е индивидуален и не е обвързан с начални срокове за всички. Всеки може да започне, когато пожелае.
      Пиши ми на ЛС, за да уточним детайлите.
    • Пояснение за курса: включен е допълнителен урок за трите карти от Висшия регистър - Ас пентакли (права и обърната), 2 жезли обърната и 9 пентакли. Обръща се специално внимание на тези 3 карти от Малките Аркани, чиято роля надвишава функцията им и добиват значението на карти от Висшия регистър. Така наречената Висша Триада.
      Обръща се внимание и на изключенията, особено до 9 чаши - прави се с цел добро запознаване на ситуационните роли на картите, дори и да се отнася до конструкции от Напреднали.

В урока за Таро картите и любовта, широко ще се застъпи и въпросът за Таро и сексуалните отношения.
    • Ново

Mona написа:

Изготвих модула, по който ще се обучават начинаещите, независимо дали са съвсем начинаещи или начинаещи. Програмата се състои от 6 модула, с включени в тях подточки и упражнения.

ОБУЧЕНИЕ В ТАРО НАЧИНАЕЩИ

МОДУЛ I
      БАЗИС

1. Запознаване със 78-те карти Таро
      2. Бои/стихии в Таро/ Привличане и Отблъскване
      3. Малки Аркани/Особености и взаимодействия
      4. Големи Аркани/ Особености и взаимодействия
      - Упражнения

МОДУЛ II
      КАРТИ В ДВИЖЕНИЕ

1. Работа с 3 карти. Въпроси/Отговори.
      2. Нулеви/зануляващи карти в Таро при работа с 3 карти
      а) кога се появяват
      б) значенията им по местоположение в конструкцията
      в) фалшиви зануляващи карти, които могат да попречат на точната прогностика
      - Упражнения

МОДУЛ III
      ПРИНЦИП НА ГОЛЕМИТЕ ГЛЕДАНИЯ

1. Келтски Кръст/Системи на подредба
      2. Избор на система за гледане на Келтски Кръст
      3. За какъв тип въпроси прилагаме КК
      4. Работа с Келтски Кръст: ориентиране в структурата му
      - Упражнения
      5. Запознаване с принципите на работа с повече от 3 карти. Вертикални и хоризонтални конструкции. Правила.
      6. Висша Жрица. Подредба и значение.
      - Упражнения

МОДУЛ IV
      ПРОЕКТИВНОСТ

1. Проективност при въпроси за любов. Причини и Решение.
      2. Емоционално състояние и работа с Таро - как да избегнем личното си отношение?
      3. Ефективни упражнения за отстраняване на проективността при работа с Таро

МОДУЛ V
      ЕФЕКТИВНОСТ И ПРОГНОСТИКА

1. Гледане на въпроси за други хора
      2. Гледане на въпроси за субекта/питащият и/или негови близки
      - Упражнения

МОДУЛ VI
      СИСТЕМАТИЗИРАНЕ НА ПОЗНАНИЕТО

1. Гледане на реален човек за ежедневни житейски въпроси, изключващи здравословни състояния. Принципи.
      2. Гледане с 3 карти на въпрос, избор на обучаваният, отнасящ се до четири области от живота:
      - любов
      - работа
      - пътуване
      - финанси
      3. Келтски Кръст/Затвърждаване
      - Упражнения
      Припомням програмата на курса за онези, които още не знаят, че има подобен курс за Таро в България.
      Курсът основно се провежда по скайп, но онези които са в София, курсът се осъществява наживо.

Поздрави :)
    • Ново

Само за 5/7 урока виждам изключителен напредък.
      Честно казано, очаквах по-лоши резултати.

Браво на вас, момичета!

П.С. Аз съм педантична и понякога може и да досаждам с преговорите и повторенията, но ще ме изтърпите.
      Познанието е важно.