Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Жената какво изпитва към колегата?

8 пентакли 10 Жезли Асо пентакли

Мислите ли, че тази жена смята, че няма никакъв шанс с него- прекалено много търпение (8 пентакли) и твърде много усилия ( 10 жезли), а дали ще си струва труда?
    • LaVerite написа:

Жената какво изпитва към колегата?

Мислите ли, че тази жена смята, че няма никакъв шанс с него- прекалено много търпение (8 пентакли) и твърде много усилия ( 10 жезли), а дали ще си струва труда?
      По коя логика 8 пентакли е много търпение?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

LaVerite написа:

по-скоро исках да кажа, че е влагане на много старание и труд, за да постигнеш нещо...
    • LaVerite написа:

Mona написа:

LaVerite написа:

по-скоро исках да кажа, че е влагане на много старание и труд, за да постигнеш нещо...
      По-скоро има големи амбиции, но няма индикация, че може да се справи. Има една приказка: голяма лъжица.
    • Здравейте!
      Един въпрос и от мен
      Ще започна ли емоционална връзка, която да ме удовлетворява до 3 месеца
      Папата, Кралица Пентакли, 6 Жезли
      Папата на първа позиция с Кралица Пентакли показва, може би прекалено високите ми очаквания.
      С последна карта 6Жезли определено ще се появи някой, друг е въпросът колко ще е подходящ и дали няма да е някой с прекалено развито его.
      Ще ми помогнете ли с тълкуването, че аз съм пристрастна........
    • julia написа:

Здравейте!
      Един въпрос и от мен
      Ще започна ли емоционална връзка, която да ме удовлетворява до 3 месеца
      Папата, Кралица Пентакли, 6 Жезли
      Папата на първа позиция с Кралица Пентакли показва, може би прекалено високите ми очаквания.
      С последна карта 6Жезли определено ще се появи някой, друг е въпросът колко ще е подходящ и дали няма да е някой с прекалено развито его.
      Ще ми помогнете ли с тълкуването, че аз съм пристрастна........
      Няма да започнеш емоционална връзка, която и да те удовлетворява. Твърде много разчиташ на общественото мнение затова дали си сама, дали си омъжена и т.н.
      Т.е., твърде много зависиш от мнението на другите, на всички останали хора. Приятелският ти кръг е променен, ти се чувстваш изолирана и т.н.

Папата не означава високи изисквания, а съобразяване с обществените нагласи и най-вече с онова, което ОББЩЕСТВОТО счита за ПРАВИЛНО и НОРМАЛНО.
      Т.е., целияти ти въпрос ни отправя в една друга сфера на анализ, която касае цялостната ти личност - да държиш да се харесваш и да печелиш одобрение - да си като всички, да си "нормална", както е прието изобщо в обществото.

Картите и за миг дори не се отнасят до някаква романтична връзка, а до проблеми с общуването. Със социализацията.

Насочи погледа си във въпроси от подобен тип.
    • Благодаря ти много за мнението, Мона!
      Това че поставям бариера между мен и хората, които не познавам е така. Трябва ми време за да скъся дистанцията. Ще помисля над това,което казваш.
      Колкото до това, че се съобразявам с мнението на хората, мисля че не е така. Не държа да изглеждам, като общоприетите норми.Ако се съобразявах щях да съм във връзка, дори и да не ме удовлетворява напълно.
    • Какво съм била за Д. /човекът, с когото съм имала най-интензивна и дълга връзка до момента/

3 меча, 9 меча, Паж пентакли

Според мен начин да си забрави болките от предишната приятелка, най-общо казано.
      Изненадващо, от това произлезе нещо, ама какво, хах.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Какво съм била за Д. /човекът, с когото съм имала най-интензивна и дълга връзка до момента/

Според мен начин да си забрави болките от предишната приятелка, най-общо казано.
      Изцеление след ужаса накратко и добро ново начало.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

curi0us написа:

Какво съм била за Д. /човекът, с когото съм имала най-интензивна и дълга връзка до момента/

Изцеление след ужаса накратко и добро ново начало.
      Глътка въздух, след дълъг задух...
    • Armid написа:

ljubavi написа:

Питах дали ще бъдем официално двойка с мъж. Той е от скоро разведен. Ние сме заедно така или иначе. Повечето ни познати знаят, но все още не е изцяло явно.
      Колесницата/10 меча/Кралица меча
      Нямам идея как да ги тълкувам тея карти. Колесницата ме кара да мисля че отговорът е Да. И като гледам 10-те меча... си мисля, че не само че няма, ами може и да се разделим. От друга страна с тая Кралица обаче си мисля дали картите не отразяват моите чувства и по-скоро страха ми че накрая пак нещо лошо ще се случи.
      Ако някоя от вас просто ми тегли карти ще съм й благодарна, защото аз май сама с черногледството си им влияя.
      Питах как ще се развият взаимоотношенията ви до месец - Рицар меч - 3 пентакли - СветътРаботата ли ви свърза?
      Първо Рицар меч не е устойчив като първа карта и ми се струва, че мъжа сякаш дава газ на тази връзка, да не би да иска да се докаже след развода? После Светът като завършваща, при любовни въпроси за мен в повечето случаи е "хващаш широкия бял свят". И освен това, Кралица меч от твоята комбинация - ами най-самотната кралица, тя си е самодостатъчна и ник'в мъж не й трЕбе да я развлича
      Здравейте. Минаха вече 2 месеца откакто сме заедно и вече сме заедно официално. Децата му знаят, говорим си, харесват ме. Нашите знаят и го приемат. Странно, но все мисля за тези карти и все съм на тръни, че нещо ще се случи и щастието ще си отиде. А нещата са толкова хубави, че чак не ми се вярва. Даже ме е страх да тегля карти отново.
    • ljubavi написа:

Armid написа:

ljubavi написа:

Питах дали ще бъдем официално двойка с мъж. Той е от скоро разведен. Ние сме заедно така или иначе. Повечето ни познати знаят, но все още не е изцяло явно.
      Нямам идея как да ги тълкувам тея карти. Колесницата ме кара да мисля че отговорът е Да. И като гледам 10-те меча... си мисля, че не само че няма, ами може и да се разделим. От друга страна с тая Кралица обаче си мисля дали картите не отразяват моите чувства и по-скоро страха ми че накрая пак нещо лошо ще се случи.
      Ако някоя от вас просто ми тегли карти ще съм й благодарна, защото аз май сама с черногледството си им влияя.
      Питах как ще се развият взаимоотношенията ви до месец - Рицар меч - 3 пентакли - СветътРаботата ли ви свърза?Първо Рицар меч не е устойчив като първа карта и ми се струва, че мъжа сякаш дава газ на тази връзка, да не би да иска да се докаже след развода? После Светът като завършваща, при любовни въпроси за мен в повечето случаи е "хващаш широкия бял свят". И освен това, Кралица меч от твоята комбинация - ами най-самотната кралица, тя си е самодостатъчна и ник'в мъж не й трЕбе да я развлича
      Здравейте. Минаха вече 2 месеца откакто сме заедно и вече сме заедно официално. Децата му знаят, говорим си, харесват ме. Нашите знаят и го приемат. Странно, но все мисля за тези карти и все съм на тръни, че нещо ще се случи и щастието ще си отиде. А нещата са толкова хубави, че чак не ми се вярва. Даже ме е страх да тегля карти отново.
      Преди доста месеци ти гледах и ти казах, че ще сте заедно, на друга комбинация, сега какъв е проблемът?
      Чудиш се какво значи Кралица меча ли?

Просто е - тя си остава сама. Единствен герой.
    • Точно това ми е чудното. Как хем е сама, хем е заедно с някого. Това звучи тъжно. И ми е плашещо. Много ме е яд, че не живея в София. Иначе бих идвала на курсовете ти, за да си изясня подобни СТРАННОСТИ.
      НАИСТИНА, извинявам се, ако това, което умувам звучи тъпо или като въпрос от човек, който не познава картите, но понякога картите ми ме плашат и ги мисля с месеци.
    • ljubavi написа:

Точно това ми е чудното. Как хем е сама, хем е заедно с някого. Това звучи тъжно. И ми е плашещо. Много ме е яд, че не живея в София. Иначе бих идвала на курсовете ти, за да си изясня подобни СТРАННОСТИ.
      НАИСТИНА, извинявам се, ако това, което умувам звучи тъпо или като въпрос от човек, който не познава картите, но понякога картите ми ме плашат и ги мисля с месеци.
      А дали теб нещо изначално не те човърка и Таро да е потвърдило?

Иначе, ако си щастлива, какво те бъркат картите и защо ги питаш?

Щом те е “страх” от Таро, значи има някои неща, които пред себе си не си признала. Или пък до болка разчиташ нещата с този човек да се получат? Кралица меча те притеснява, защото е сама, а теб това те плаши. Когато оцениш нейните качества, ще й се зарадваш.

Извинявам се, ако е спам. Наблюденията в такива случаи са лично мои.
    • ljubavi написа:

Armid написа:

ljubavi написа:

Питах как ще се развият взаимоотношенията ви до месец - Рицар меч - 3 пентакли - СветътРаботата ли ви свърза?Първо Рицар меч не е устойчив като първа карта и ми се струва, че мъжа сякаш дава газ на тази връзка, да не би да иска да се докаже след развода? После Светът като завършваща, при любовни въпроси за мен в повечето случаи е "хващаш широкия бял свят". И освен това, Кралица меч от твоята комбинация - ами най-самотната кралица, тя си е самодостатъчна и ник'в мъж не й трЕбе да я развлича
      Здравей, не се притеснявай и страхувай от Кралица Мечове, първо защото всяка жена не е статично само една Кралица, например аз съм по принцип Кралица Пентакли, но в зависимост понякога ставам и Мечове и Чаши, но после отново си ставам аз си -Кралица Пентакли.
      Комбинацията ти е теглена преди два месеца, тогава картите ти показвалибда не се поддаваш на емоцииите, да запаьиш хладнокръвие и да не губиш контрол над себе си, да не се поддаваш на страхове, притеснения. Че ако ти пожелаеш ще стане така както искаш ти, зависелоне от теб дали ще оплескаш всичко или ще пистигнеш това, което си целяла, именно Кралица Мечове знае как да действа и държи, за да постигне целта си без истерия и замечтаност а със своята адекваъност и мисъл.
      Тогава е трябвало да бъдеш таьи Кралица Мечове, за да си сега това, което си, а не че ще си сама.
      Вече със сигурност не си Кралица Мечове, а най вероятно Жезли ;)
      Наслаждавай се на живота си, не се тормози ^^ .
      Кралица Мечове не означава самотна жена, а умна жена, дали ще е сама или не е нейно лично решение, а не съдба.
    • kolevaani1 написа:

ljubavi написа:

Armid написа:

ljubavi написа:

Здравей, не се притеснявай и страхувай от Кралица Мечове, първо защото всяка жена не е статично само една Кралица, например аз съм по принцип Кралица Пентакли, но в зависимост понякога ставам и Мечове и Чаши, но после отново си ставам аз си -Кралица Пентакли.Комбинацията ти е теглена преди два месеца, тогава картите ти показвалибда не се поддаваш на емоцииите, да запаьиш хладнокръвие и да не губиш контрол над себе си, да не се поддаваш на страхове, притеснения. Че ако ти пожелаеш ще стане така както искаш ти, зависелоне от теб дали ще оплескаш всичко или ще пистигнеш това, което си целяла, именно Кралица Мечове знае как да действа и държи, за да постигне целта си без истерия и замечтаност а със своята адекваъност и мисъл.
      Тогава е трябвало да бъдеш таьи Кралица Мечове, за да си сега това, което си, а не че ще си сама.
      Вече със сигурност не си Кралица Мечове, а най вероятно Жезли ;)
      Наслаждавай се на живота си, не се тормози ^^ .
      Кралица Мечове не означава самотна жена, а умна жена, дали ще е сама или не е нейно лично решение, а не съдба.
      Не означава самотна жена, да, но си остава единствен главен герой в пиесата. Кралица меча може и да не е цел на другите кралици, но в тежките мигове, всички опират до нея. Тя не се самозаблуждава, защото знае цената.
      Това всъщност е най-силната дворцова карта. При нея компромиси няма, но няма и прошка, само забрава.
      А това, че се е появила преди и още треовжи питащия, значи, че имаме проблем. Който проблем, все ОЩЕ не е решен.
    • Здравейте! Попитах Таро как ще се развият отношенията между мъж и жена,които са разделени и излязоха Кралица Чаши- Паж Чаши- Маг О. и Крал Жезли. Връзката между тях е дългогодишна,но истински се затруднявам с тълкуването на тази подредба. Има ли бъдеще за двойката?

Мнението бе променено 1 път, последно от Princess ().

• Princess написа:

Здравейте! Попитах Таро как ще се развият отношенията между мъж и жена,които са разделени и излязоха Кралица Чаши- Паж Чаши- Маг О. и Крал Жезли. Връзката между тях е дългогодишна,но истински се затруднявам с тълкуването на тази подредба. Има ли бъдеще за двойката?
      Първо добре дошла в сайта. Радваме се на нови попълнения. Надявам се, запознали сте се с принципите на писане тук.
      Все пак има едно неписано правило, че който пуска комбинацията, трябва да направи или да даде своето виждане за нея и след това да иска мнение от другите. В противен случай комбинацията се поставя в Таро онлайн.
      Ако желаеш, можеш да ни запознаеш със себе си и да споделиш от кога се занимаваш с Таро и как започна в съответната тема (съжалявам, но през таблета не мога да пускам линкове).
      И сега, относно комбинацията - четвъртата карта каква е ролята на? В допълнение към някоя от трите ли е или имаш нещо друго пред вид?
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Благодаря,добре заварила! Прохождам в тарото,но с интерес следя всички теми във форума и се опитвам да се уча по нещата, които хората тук споделят :) Затова се осмелих и да питам.
      Относно подредбата-четвъртата карта изтеглих в допълнение на Мага,защото ме бях сигурна каква е ролята му.
      Усещането ми е,че тази кралица чаши стои някак тъжна и сама- все пак тя е била любимата жена,а сега пажът се опитва да я забавлява,но не й достига. И накрая този Маг,който какво ни казва? Че е възможно да бъде обърната реалността и да се наложи човешката воля над съдбата. И излиза крал жезли,който сякаш е като резултат-добър,лоялен и страстен.
      Не знам,на пръв поглед така ми проговори,може и да съм много далече от истината :) Смятам,че връзката не е приключила окончателно по тези карти

Мнението бе променено 1 път, последно от Princess ().