Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• curi0us написа:

Най-накрая нещо се нарежда :)
      Ще има връзкамежду двамата, но не е само това, просто идва спокойствието - най-накрая.
      Кюриъз, радвам се, че писа!

И аз виждах нещо подобно, но знаеш- свикнали сме да редим карти за всякакви гадни отношения с противоречиви и негативни прогнози. Вече става непосилно да видим и хубавото и най-вече - да се доверим на това, да повярваме, че е реално. Поне при мен е така.

Тези хора минаха през ад, искрено съм щастлива, че нещата се подреждат.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Mona написа:

Хей, Муун, знаеш ли :) очаквам такива карти за любов, откакто се занимавам с Таро!
      Браво на съдбата.

:pingvini:
      Момичета, сега напълно изчистено от всякакъв bullshit, си казвам - жената съм аз.

Няма да си редактирам поста, защото няма смисъл. Написах нещата като трето лице, защото не си вярвам, не смея да повярвам в нищо подобно за себе си и то много отдавна. Опитвам се да бъда на 1000% обективна в Таро, дори когато става въпрос за мен. Именно и затова се дърпах да повярвам на вътрешното си усещане за картите. Затова и писах като страничен наблюдател и тълкувах като такъв - критично, реалистично, със знанията, които имам. Затова потърсих и вашето мнение.

Писала съм за този човек отдавна и в други теми, някои сигурно се сещат т.е не е от вчера. Борбата с живота, с околните и със себе си е била безпощадна. И всяка цена е била платена. Отношенията са преживели всичко, вече наистина сме минали отвъд явно.

Благодаря от сърце, че писахте, Мона и Кюриъс! <3 <3 <3

Знам, че подобен пост може да прозвучи идиотски, но не ми пука. Казвам нещата каквито са, защото уважавам вас и този форум - той е злато, страхотен извор и си заслужава да бъдем искрени. :thumbup: :strast:
      Сори за спама, ако прецените, трийте. :)
    • Moon написа:

Mona написа:

Хей, Муун, знаеш ли :) очаквам такива карти за любов, откакто се занимавам с Таро!
      Браво на съдбата.

:pingvini:
      Момичета, сега напълно изчистено от всякакъв bullshit, си казвам - жената съм аз.
      Няма да си редактирам поста, защото няма смисъл. Написах нещата като трето лице, защото не си вярвам, не смея да повярвам в нищо подобно за себе си и то много отдавна. Опитвам се да бъда на 1000% обективна в Таро, дори когато става въпрос за мен. Именно и затова се дърпах да повярвам на вътрешното си усещане за картите. Затова и писах като страничен наблюдател и тълкувах като такъв - критично, реалистично, със знанията, които имам. Затова потърсих и вашето мнение.

Писала съм за този човек отдавна и в други теми, някои сигурно се сещат т.е не е от вчера. Борбата с живота, с околните и със себе си е била безпощадна. И всяка цена е била платена. Отношенията са преживели всичко, вече наистина сме минали отвъд явно.

Благодаря от сърце, че писахте, Мона и Кюриъс! <3 <3 <3

Знам, че подобен пост може да прозвучи идиотски, но не ми пука. Казвам нещата каквито са, защото уважавам вас и този форум - той е злато, страхотен извор и си заслужава да бъдем искрени. :thumbup: :strast:
      Сори за спама, ако прецените, трийте. :)
      Виж, Муун, няма нищо по-ценно от искреността, от това да бъдем директни. Винаги съм била такава, защото няма по-ценно качество от това, независимо за какво става въпрос.
      Благодаря и аз.

Аз лично винаги съм знаела за кого питаш. НО това е без значение. (Оставаше и да не знам :D)

Днес се случват чудеса, отвориха се Портите на Небесата.
      Ти не се тревожи за нищо. Радвам се, че си готова да споделиш това с нас, не е малко никак.

Бъди щастлива!
    • Така е, ти знаеш винаги, Мона. Не съм се съмнявала и за миг. :)

Искам да съм начисто и с другите момичета, които пишат тук, както и с тези, които тепърва ще четат във форума.

Защото тези комбинации не идват просто така, наистина. Но ги пожелавам от сърце на всеки! :)
    • Moon написа:

Така е, ти знаеш винаги, Мона. Не съм се съмнявала и за миг. :)

Искам да съм начисто и с другите момичета, които пишат тук, както и с тези, които тепърва ще четат във форума.

Защото тези комбинации не идват просто така, наистина. Но ги пожелавам от сърце на всеки! :)
    • Сега ще ти кажа нещо интересно, точно днес обсъждах подобни хипотетични комбинации, тръгнах от стабилност в работата и така, знаеш мен какво ме вълнува най-вече. Аз съм мега матириъл гърл. Но казах следното: ако има такива комбинации, които да съдържат Рицар пентакли и т.н. стабилни карти, всяка една конструкция ще бъде силна и сигурна. Т.е. имаме базис. И бизнес ахаххаа.

Всичко останало е вятър, за каквото и да било. И ето, синхроничността си каза думата. Може би Съдбата.
      Но такива комбинации се появиха, защото казвах, че такова не съм виждала, но ето че видях :) И то много бързо.

За мен това също е уникално, защото, вярвай ми, не очаквах да видя.
    • Mona написа:

Сега ще ти кажа нещо интересно, точно днес обсъждах подобни хипотетични комбинации, тръгнах от стабилност в работата и така, знаеш мен какво ме вълнува най-вече. Аз съм мега матириъл гърл. Но казах следното: ако има такива комбинации, които да съдържат Рицар пентакли и т.н. стабилни карти, всяка една конструкция ще бъде силна и сигурна. Т.е. имаме базис. И бизнес ахаххаа.

Всичко останало е вятър, за каквото и да било. И ето, синхроничността си каза думата. Може би Съдбата.
      Но такива комбинации се появиха, защото казвах, че такова не съм виждала, но ето че видях :) И то много бързо.

Нито пък аз съм допускала нещо подобно.

Отдавна съм на принципа “ I give hope to men, but keep none for myself”. Това ме удари като гръм.

Настрана, че става дума за мен, комбинациите наистина са ми интересни. Ще цитирам в Таро за напреднали скоро, макар че не се смятам за напреднала. Но имам интерес да обсъдим, ако ти се занимава някой път. :)
    • Moon написа:

Mona написа:

Сега ще ти кажа нещо интересно, точно днес обсъждах подобни хипотетични комбинации, тръгнах от стабилност в работата и така, знаеш мен какво ме вълнува най-вече. Аз съм мега матириъл гърл. Но казах следното: ако има такива комбинации, които да съдържат Рицар пентакли и т.н. стабилни карти, всяка една конструкция ще бъде силна и сигурна. Т.е. имаме базис. И бизнес ахаххаа.

Нито пък аз съм допускала нещо подобно.
      Отдавна съм на принципа “ I give hope to men, but keep none for myself”. Това ме удари като гръм.

Настрана, че става дума за мен, комбинациите наистина са ми интересни. Ще цитирам в Таро за напреднали скоро, макар че не се смятам за напреднала. Но имам интерес да обсъдим, ако ти се занимава някой път. :)
      Давай направо, Умереността с 9 пентакли е класика за напреднали. С удоволствие ще пиша затова.
      Уникална комбинация е това.
    • Moon написа:

Искам и аз да се включа и да ти кажа:
      Бъди много щастлива! Изстрадано и заслужено е всичко.
      Искрено се радвам, както на картите, така и за теб! <3 :love:

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

Moon написа:

Искам и аз да се включа и да ти кажа:Бъди много щастлива! Изстрадано и заслужено е всичко.
      Искрено се радвам, както на картите, така и за теб! <3 :love:
      Благодаря ти от сърце, Wolf! <3
    • Ново

Какво изпитва към :

Д.М.Д

Асо пентакли Асо чаши Кулата

Според мен има чувства към Д, толкова много емоции изпитва, че вече няма на къде. (асо чаши и кулата) Сърцето му ще се пръсне.

А.С.

Кралица жезли Рицар чаши 6 чаши

Тук изпитва някаква носталгия, може би А напомня на някого от миналото, към когото е изпитвал страст и е има нещо повече (Кралица жезли и рицар чаши).

Ще се радвам на мнението ви!
    • Ново

moonlover написа:

Споделям и аз една комбинация за любовни отношения.
      Въпросът е дали жена ще има връзка скоро?

1. Императрицата 2.8 Пентакли 3.10 Пентакли
      Мина се време откакто съм размишлявала толкова за любовна комбинация. Първоначално ми се видяха хубави картите,но от по-близък план ми липсва мъжът в картинката,което ми се стори странно тъй като жената напоследък излиза с голяма мъжка компания и си има момчета приятели.Според мен тя трябва много да се труди,ако иска сериозна връзка.Мисля си,че е благоприятен момент заради Императрицата+8П. Колебая се как да обясня 10 пентакли. Със сигурност ще отнеме време просто защото пентаклите не са от най-бързите.Като цяло нещо ми липсва сякаш.
      Ако на някой му е интересно да пише :) :)
      Имам обратна връзка за тази комбинация,ако на някой случайно му е било инт. Жената има връзка, но сподели,че се виждат рядко заради работата му. Явно първоначалното ми мнение е било правилно.Извод да не търся под вола теле. :D :D Лек ден,момичетаа :*