Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Princess написа:

Здравейте! Попитах Таро как ще се развият отношенията между мъж и жена,които са разделени и излязоха Кралица Чаши- Паж Чаши- Маг О. и Крал Жезли. Връзката между тях е дългогодишна,но истински се затруднявам с тълкуването на тази подредба. Има ли бъдеще за двойката?
      Здравей и добре дошла!
      Мъжът ли е взел решението да се разделят?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Не,по-скоро жената,защото не е ок с отношението на мъжа към нея. Но към момента той е съгласен с това решение и не прави нищо в обратната посока
    • Ново

Princess написа:

Не,по-скоро жената,защото не е ок с отношението на мъжа към нея. Но към момента той е съгласен с това решение и не прави нищо в обратната посока
      Ами няма и да направи. Жената първо да си събере акъла. Тя абсолютно не е в час. Да спре да се мисли за велика, да се държи инфантилно и да смята,че е център на въртене на вселената, също и да си въобразява,че мъжа й и върви на въпреки умишлено и едва ли не и забива нож в гърба.
    • Ново

Не го бях поглеждала от тази страна...Но определено е вярно,че поведението й не е много адекватно. Благодаря за различната гледна точка :) И все пак наистина ми е интересна ролята на Мага в тази подредба
    • Ново

Princess написа:

И все пак наистина ми е интересна ролята на Мага в тази подредба
      Ами ролята на обърнатия Маг на трета позиция тук е това: Тя си въобразява, че някой / Крал жезли/ има преднамерени действия спрямо нея, умишлено се държи "кофти" с нея, злонамерен е към нея, забива ѝ нож в гърба.
    • Ново

Да! Много благодаря,че ме накарахте да погледна нещата от тази гледна точка,защото сега става по-ясно. Страхотен форум,който помага на начинаещите като мен :)
    • Ново

Ето още една комбинация с об Маг :)

Как ще се развият отношенията между младеж и девойка до един месец?
      об Маг, Луна, 2 чаши

Как мислите? Тук Магът е първи
    • Ново

Здравейте! Ще си позволя да пусна поста си тук, а не в темата за начинаещи, защото ми се падна една комбинация, за която Mona е дала много точно описание. Знаех отговора на въпроса, но въпреки това го зададох: Какво означавам за Х? - изтеглих Дяволът, Кралица на мечовете и Отшелникът. Доста чета из форума и в момента, в който видях картите се сетих за написаното от Mona :"Отшелникът е другото аз на Дяволът - свети и привлича към светлината си, пеперудите.Той има нужда от жертви, за да живее и за да бъде значим." Винаги съм имала точно това усещане - този човек се храни от болката ми :( Знам, че между тези два големи аркана трябваше първо да обърна внимание на дворцовата карта, но те дадоха отговора, който знаех, а тази кралица сигурно е просто моят гняв. Не съм сигурна дали правилно съм разбрала картите, но точно така ги чувствам.
    • Ново

Koki4e написа:

Здравейте! Ще си позволя да пусна поста си тук, а не в темата за начинаещи, защото ми се падна една комбинация, за която Mona е дала много точно описание. Знаех отговора на въпроса, но въпреки това го зададох: Какво означавам за Х? - изтеглих Дяволът, Кралица на мечовете и Отшелникът. Доста чета из форума и в момента, в който видях картите се сетих за написаното от Mona :"Отшелникът е другото аз на Дяволът - свети и привлича към светлината си, пеперудите.Той има нужда от жертви, за да живее и за да бъде значим." Винаги съм имала точно това усещане - този човек се храни от болката ми :( Знам, че между тези два големи аркана трябваше първо да обърна внимание на дворцовата карта, но те дадоха отговора, който знаех, а тази кралица сигурно е просто моят гняв. Не съм сигурна дали правилно съм разбрала картите, но точно така ги чувствам.
      Само ти си мислиш, че се храни от болката ти.
      Дяволът предпоставя тотално непознаване на ситуацията, както и вторачване и фиксиране в ценен за субекта образ. Не се откъсваш.
      Не се откъсваш ти сама от БОЛКАТА си. Естествена проекция е да минеш по пътя от кралицата, която си е в нейната експонация - Кралица меча (и като поведение, и като откъсване от миналото). Неслучайно е по средата и указва пътя, който пък неминуемо довежда до Отшелникът - да бъдеш търпелива, да проявиш търпение, без да обмисляш тактики (по Дяволът).
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.