Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Mona написа:

Приятелка ме помоли да й гледам за връзката й. Историята е, че връзката се е разпаднала след някакви усложнения, не съм я разпитала подробно. Въпросът е как ще се развият занапред отношенията им.

Кралица меча, 2 меча, Рицар меча

Какво мислите?
      Много натрупан гняв и разочарование. Мисля, че тази жена е правила много компромиси досега във връзката, затваряла си е очите за много неща, но предстои да избухне по рицаря.
    • Kalika написа:

Mona написа:

Приятелка ме помоли да й гледам за връзката й. Историята е, че връзката се е разпаднала след някакви усложнения, не съм я разпитала подробно. Въпросът е как ще се развият занапред отношенията им.

Какво мислите?
      Много натрупан гняв и разочарование. Мисля, че тази жена е правила много компромиси досега във връзката, затваряла си е очите за много неща, но предстои да избухне по рицаря.
      Не съм я разпитвала за подробности, както писах по-горе, но нея познавам много добре. Така, че скандалите вече са били и май не са и спрели. Ама са главно от нейна страна, онзи се е скатал като поредния мухъл. Макар, че кво може да искаш от човек, който не може да ти даде нищо.
      Не знам какво да й кажа, аз й казах де някои неща - да престане да се зъби на вселената или да намери мъж на нейното ниво, пък и скандлаите тогава ще са по-ползотворни.
      Сега това са безсмислени ядове ...
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Да отворим старите ленти, какъв смях само.
      Комбинация от преди 15 години :)

Какво да очаква И. от И.?
      6 жезли, Дяволът, Кралица пентакли

Баси,, колко е ясно всичко било.
      По новите правила, Кралица минава на средна позиция и става 6 жезли, Кралица пентакли, Дяволът

Само тая комбинация е била достатъчна, за да разбера какви глупави очаквания съм имала и колко съм била глупава. Тотална фиксация в някакъв мухъл. Слава богу, че животът ни размина и не се осъществиха желанията ми, после щях да се чудя как да бягам.

Какъв смях. Да, има господ - запазил ме е от това поражение и от тоя крах.
      Най-вече се научих да гледам на Таро, което е най-големият бенефит.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Какво мислите?
      Отношенията ще са доста остри и импулсивни, постоянни дискусии- Кралица меч и Рицар меч. Има борба на емоции тук, според мен по 2 меча. Аз мисля, че тя няма да получи това, което очаква от него.
    • През уикенда бях на моминско парти на колежка, помолиха ме да взема картите. Преобладаваха въпросите за любов разбира се, от всякакъв характер, за настоящи и потенциални връзки. Споделям някои комбинации, които съм записала. Имах колебания за част от тях. Добро упражнение се получи.

1. А и Б ще сключат ли брак в следващите 3г.? 10 жезли, Обесен, 7 пентакли

2. Как ще се развият отношенията на В и Г (отскоро заедно) ? 4 жезли, 9 чаши, 7 пентакли

3. Какво може да очаква Д от Е в най-скоро време? Рицар меча, Крал жезли, ас пентакли

4. Ще се съберат ли Ж и З в следващите 6 месеца? Рицар жезли, Рицар меча, Императрица

5. Ще се разделят ли И и Й в следващата 1г.? Глупак, Рицар жезли, 9 меча

6. Има ли шанс отношения да се оправят? Сила, 6 меча, Крал пентакли

7. Как ще действа мъж към жена оттук нататък? Крал жезли, 2 жезли, 2 пентакли

8. Мъж ще се опита ли да си върне жена (той я е оставил) ? Рицар пентакли, рицар чаши, Дявол

За мен лично 3, 4, 6 и 7 бяха най-интересни.

1. Тези отношения са мудни, картите са натоварени. Имах чувството, че единият износва другия на гърба си. Отношенията ще продължат, но няма да с развият. (Обесеният и 7 пентакли) Бракът ще е мираж в следващите 3г., но още ще са заедно. Пък и не виждам у някого да има желание за брак, те вече си се изживяват като женени. Но не в хубавия смисъл.
      2. Нищо кой знае колко сериозно, но пък им е хубаво заедно, по 7 пентакли на трета и ще продължи. Има и егоизъм в тези отношения, определена доза индивидуализъм и капризи по 9 чаши, не се гледа обвързващо , но на тях си им е добре така.
      3. Тук се почудих. Не са заедно тези хора. Според мен мъжът ще действа към тази жена, рицарят и кралят са активни, ас пентакли ми се видя като целта, към която се стреми - да я има и да я спечели. Въпросът е дали тази цел не е нейна, обаче. Много да й се ще той да действа.
      4. Тази комбинация може би най-много ме затрудни. Досега винаги за връзки Императрицата ми е давала бавно и положително развитие, най-близкото до "любов". Двойката се е разделила заради работни ангажименти и пътувания. Според мен чувствата не са отминали. И тук като при горната комбинация мисля, че мъжът ще действа, ще си иска жената обратно, само дето тя е малко голяма лъжица за него - Императрица до рицар, капризна е и държи на себе си, няма лесно да се даде. Нивата са различни.
      5. На тази девойка много й хвърчаха картите, особено 2 жезли. Отговорът на Таро показа и защо -с Глупакът на първа. Време й е за промяна и тя го знае, време е да тръгва, но я е страх от новото и неочакваното. (Рицар жезли + 9 меча). Страх я е да си тръгне и се тресе по 9 меча, но вътрешния й импулс за промяна вече не може да се сдържа - рицар жезли и 2 жезли. Ще се разделят доста по-скоро от 1 година.
      6. Тук също се позамислих. Двойката се разделя и събира от бая време. Заради 6 меча съм склонна да мисля, че пак ще има отношения, иницирани от мъжа, който ръководи парада. Налага се и взима решенията, както той прецени за най-добре. Силата на първа говори и за невъзможността да се прекратят тези отношения, но ми се струва, че единият - мъжа ще се пребори със себе си и ще заеме твърда позиция.
      7. При това гледане се случи нещо интересно. Докато бърках изпадна точно тази комбинация ,в същия ред. Размесих добре и после отново я изтеглих. Когато се намеси 2 пентакли ,винаги е интересно, с 2 жезли още повече. Картите бяха много настоятелни тук, обърнах повече внимание. Не са заедно, имали са нещо, мъжът се е отказал. Жената не го търси. Голяма динамика има в картите, освен това скоро ще има развитие, случвало ми се е с 2 пентакли на трета да има раздвижване до дни, казах й да ми пише. Не е изключено мъжът да върти и някоя друга афера и да прави избор скоро. Като цяло ми е много интересно какво точно иде да каже тази комбинация, но за едно съм сигурна - нещата са в ход.
      8. Класическа комбинация за "любов". :D :D Ще се опита да си я върне и още как. Крои някакви схеми вече, ще се опита да я омагьоса с приказки. Направил е тъпотия, тя го е отрязала и сега се чуди откъде да извади фокус. Още преди да тегля момичето каза, че миналата седмица я е потърсил под малоумен претекст, но за нея не е достатъчно, не му се е вързала на опита. Въпросът беше за по-сериозни действия. Обаче такива не виждам. Играят си на котка и мишка. Тя също играе.
      Малко бяхме пийнали, сега преоценявам на трезва глава. :D Беше страхотно забавление иначе, доволна съм. Ако някой има съждения по някоя комбинация, ще се радвам. Има какво да се научи от всеки случай.
    • Картите са за двойка заедно от около година.

Какво е отношението на мъжът към жената?
      2 меча, Крал Пентакли, 2 жезли

Какво е нейното отношение към него?
      Обесеният, Крал Жезли, Паж Меч

Той ще й предложи ли брак до 6 месеца?
      3 чаши, 5 чаши, Смърт

Как ще се развие връзката им до 6 месеца?
      Тук сложих и допълнителни карти

Кралица Меч, Асо Меч, Паж Меч
      Любовниците, 6 меча, 7 жезли
      4 жезли, об Справедливост, Маг

Какво мислите?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.