Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

kolevaani1 написа:

В какви отношения са двама, разбират ли се добре или имат проблеми?

8 Мечове - 8 Чаши - Отшелник

Те отношенията, са отдавна забили и приключили, то тук оправия не виждам да се случи, нито сега, нито за в бъдеще. Дори виждам раздяла, пътищата им се разделят и всеки по своя път. Поне аз лично по тези карти, не виждам вариант да се оправят.
      Много категорични ми се струват картите за - краят. Пред очите ми се появи ръка на съдия, която удря с чукчето, чак дори и звукът с ехото чух, като по филмите, присъдата е казана, това е - без право на обжалване, без изход, без спасение.
      Хмм, Ани, на мен Отшелникът винаги ми е излизал при дълго протакане на стари отношения, точно както и Обесеният. А тук имаш и 8 меча... 8 Чаши вероятно показва че постоянно се опитват да се прекратят тези отношения и пак започват, като омагъосан кръг, но дали ще приключат, не съм убедена...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ново

Roxelane написа:

kolevaani1 написа:

В какви отношения са двама, разбират ли се добре или имат проблеми?

8 Мечове - 8 Чаши - Отшелник

Те отношенията, са отдавна забили и приключили, то тук оправия не виждам да се случи, нито сега, нито за в бъдеще. Дори виждам раздяла, пътищата им се разделят и всеки по своя път. Поне аз лично по тези карти, не виждам вариант да се оправят.
      Много категорични ми се струват картите за - краят. Пред очите ми се появи ръка на съдия, която удря с чукчето, чак дори и звукът с ехото чух, като по филмите, присъдата е казана, това е - без право на обжалване, без изход, без спасение.
      Хмм, Ани, на мен Отшелникът винаги ми е излизал при дълго протакане на стари отношения, точно както и Обесеният. А тук имаш и 8 меча... 8 Чаши вероятно показва че постоянно се опитват да се прекратят тези отношения и пак започват, като омагъосан кръг, но дали ще приключат, не съм убедена...
      Рокси , хората са разделени по принцип, но се налага да контактуват, имат деца и затова просто не може тотално да си обърнат гръб и да приключат на 100 % .
      Тези дни се налага да прекарат повече време заедно, по независещи от тях причини, явно си е мъчение това... Но си права, уловила си същинския проблем, като омагьосан кръг е всичко.