Таро и Любовта IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

В какви отношения са двама, разбират ли се добре или имат проблеми?

8 Мечове - 8 Чаши - Отшелник

Те отношенията, са отдавна забили и приключили, то тук оправия не виждам да се случи, нито сега, нито за в бъдеще. Дори виждам раздяла, пътищата им се разделят и всеки по своя път. Поне аз лично по тези карти, не виждам вариант да се оправят.
      Много категорични ми се струват картите за - краят. Пред очите ми се появи ръка на съдия, която удря с чукчето, чак дори и звукът с ехото чух, като по филмите, присъдата е казана, това е - без право на обжалване, без изход, без спасение.
      Хмм, Ани, на мен Отшелникът винаги ми е излизал при дълго протакане на стари отношения, точно както и Обесеният. А тук имаш и 8 меча... 8 Чаши вероятно показва че постоянно се опитват да се прекратят тези отношения и пак започват, като омагъосан кръг, но дали ще приключат, не съм убедена...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

kolevaani1 написа:

В какви отношения са двама, разбират ли се добре или имат проблеми?

8 Мечове - 8 Чаши - Отшелник

Те отношенията, са отдавна забили и приключили, то тук оправия не виждам да се случи, нито сега, нито за в бъдеще. Дори виждам раздяла, пътищата им се разделят и всеки по своя път. Поне аз лично по тези карти, не виждам вариант да се оправят.
      Много категорични ми се струват картите за - краят. Пред очите ми се появи ръка на съдия, която удря с чукчето, чак дори и звукът с ехото чух, като по филмите, присъдата е казана, това е - без право на обжалване, без изход, без спасение.
      Хмм, Ани, на мен Отшелникът винаги ми е излизал при дълго протакане на стари отношения, точно както и Обесеният. А тук имаш и 8 меча... 8 Чаши вероятно показва че постоянно се опитват да се прекратят тези отношения и пак започват, като омагъосан кръг, но дали ще приключат, не съм убедена...
      Рокси , хората са разделени по принцип, но се налага да контактуват, имат деца и затова просто не може тотално да си обърнат гръб и да приключат на 100 % .
      Тези дни се налага да прекарат повече време заедно, по независещи от тях причини, явно си е мъчение това... Но си права, уловила си същинския проблем, като омагьосан кръг е всичко.
    • Отдавна не бях гледала за любовни въпроси :) . Удаде ми се случай за моя близка, която отскоро е във връзка, която по нейни думи се развива бързо. Попитах - ще сключат ли брак до края на годината Х и У (има такива намеци) - Кулата, 8 жезли, 5 жезли. Ето затова не обичам подобни въпроси, особено от близки хора. Защото тук видях един изблик на ревност, внезапен и водещ до разрив. А понеже знам предисторията, ми е ясно, че е възможно да се случи.

Попитах, какво изпитва момичето към бившия си - Крал меча, Рицар чаши, 5 меча.
      Какво изпитва бившия към нея - 2 жезли, 10 чаши, 7 меча.
      То е видно само от съпоставката на картите.. Според мен, тя има още чувства към него и идеята е да си отмъсти, да го нарани като демонстрира нова успешна връзка. Докато при него - ниски жезли с 10 чаши по средата - просто отврат! Той е зависим от семейството си и съгласува изборите си с него (това може би по 2 жезли с 10 чаши). Те не я одобряват и той лавира постоянно (като някакъв псевдо Маг, криещ се зад 7 меча - разиграваше я 4 години). Абе с 2 думи - той не става, но тя още има чувства към него и това ми се струва, че ще рефлектира върху настоящата й връзка.
    • Моя колежка ме помоли да изтегля карти за последната й връзка. Към момента с човека са разделени след доста турболентен период. Той я е потърсил наскоро, но до среща не се е стигнало.

Да очаква ли някакъв жест от него скоро? 10 меча, Крал жезли, 6 пентакли

10 меча на първа позиция показва ясно кризата, която отношенията им са претърпели, било е много болезнено и за двамата. Хубав жест според мен спокойно може да очаква, мъжът не се е отказал от тези отношения по Крал жезли, готов е да действа, още има чувства тук и 6 пентакли го доказва. Мисля, че нещата ще бъдат ок. Може би ще се почака малко, но пък ще си заслужава.

Жената зададе още въпроси, но според мен няма нужда, тази комбинация е достатъчна.

Как мислите?
    • Moon написа:

Моя колежка ме помоли да изтегля карти за последната й връзка. Към момента с човека са разделени след доста турболентен период. Той я е потърсил наскоро, но до среща не се е стигнало.

10 меча на първа позиция показва ясно кризата, която отношенията им са претърпели, било е много болезнено и за двамата. Хубав жест според мен спокойно може да очаква, мъжът не се е отказал от тези отношения по Крал жезли, готов е да действа, още има чувства тук и 6 пентакли го доказва. Мисля, че нещата ще бъдат ок. Може би ще се почака малко, но пък ще си заслужава.

Жената зададе още въпроси, но според мен няма нужда, тази комбинация е достатъчна.

Как мислите?
      За него това би било да надскочи себе си, да се раздаде твърде много, по 10 меча. За мен 6 Пентакли показват тук, че ще получи само трохи и оскъдно повединие.
    • Moon написа:

Какво значи "някакъв жест" и "да очаква ли?"?
      Тя така или иначе очаква някакво действие от негова страна. Бих ѝ казала: За да получиш ще трябва да дадеш.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Moon написа:

Какво значи "някакъв жест" и "да очаква ли?"?Тя така или иначе очаква някакво действие от негова страна. Бих ѝ казала: За да получиш ще трябва да дадеш.
      Събирателно обобщих въпроса, ставаше дума за съобщение, покана, подарък дори, някакво действие към нея като цяло.

Права си- жената отказва да си мръдне пръста, защото той е оставил нея предния път и смята, че е негова отговорност да оправи нещата, счита, че е дала достатъчно. Познавайки я, мога да потвърдя.

Замислих се и аз, че 6 пентакли нерядко говори и за “взаимност” и общи усилия. А тя е оставила всичко в негови ръце. Въпреки това смятам, че нещата могат да потръгнат тук. Стига да се преглътне болката по 10 меча.