Tarot & Love IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ceca написа:

Здравей, alissa!
      Според мен тук Жрецът ти показва това,че за него е важно да е в тази връзка, защото така е редно, така е правилно и така трябва, защото всички така правят. Борбата е да станеш Кралица жезли - жена-съпруга, майка на децата му и не е от значение дали някой обича някой
      Мисля от няколко дни върху думите ти. Току що теглих на въпрос какво иска той от връзката ни. И дни по-късно картите са 9 пентакли- Папата- Кралица Жезли. При Таро няма гршки.
    • alissa написа:

Ceca написа:

Здравей, alissa!
      Според мен тук Жрецът ти показва това,че за него е важно да е в тази връзка, защото така е редно, така е правилно и така трябва, защото всички така правят. Борбата е да станеш Кралица жезли - жена-съпруга, майка на децата му и не е от значение дали някой обича някой
      Мисля от няколко дни върху думите ти. Току що теглих на въпрос какво иска той от връзката ни. И дни по-късно картите са 9 пентакли- Папата- Кралица Жезли. При Таро няма гршки.
      Да допълня- картите са размесени, поне 10 пъти съм питала други неща
    • alissa написа:

Ceca написа:

Здравей, alissa!
      Ясно е какво иска.
      Иска майка си.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Mona написа:

alissa написа:

Ceca написа:

Здравей, alissa!
      Ясно е какво иска.Иска майка си.
      хахахаха буквално ме застреля. Ако не беше за мен, щях да се смея повече, сега искам да си налея.
    • alissa написа:

Mona написа:

alissa написа:

Ceca написа:

Здравей, alissa!
      Ясно е какво иска.Иска майка си.
      хахахаха буквално ме застреля. Ако не беше за мен, щях да се смея повече, сега искам да си налея.
      Наздраве и от мен :)
      И аз ще си налея.
    • Здравейте! Нова съм и не съм на ясно как стоят нещата тук във форума, за това моля да бъда извинена за грешките, които допускам. От известно време се интересувам от таро, но ми е трудно разчитането. Търся съдействие от Вас, как разчитате: колелото на съдбата-обърната, Страшният съд - обърната и Колесницата на въпрос, ще се появи ли скоро в живота ми нов човек?
    • Cvetence написа:

Здравейте! Нова съм и не съм на ясно как стоят нещата тук във форума, за това моля да бъда извинена за грешките, които допускам. От известно време се интересувам от таро, но ми е трудно разчитането. Търся съдействие от Вас, как разчитате: колелото на съдбата-обърната, Страшният съд - обърната и Колесницата на въпрос, ще се появи ли скоро в живота ми нов човек?
      Здравей, има правило в този форум, специално за форум Таро, че всеки първо сам си тълкува картите и едва после някой друг може да даде насоки или мнения.
    • Благодаря Ви много! Ще се опитам да ги разтълкувам. Мисля, че колелото на съдбата, означава някакво преобръщане в живота ми, ново началото за мен, прогрес след трудни дни, но се озовава след това страшният съд, т.е. трябва да направя избор, сякаш нещо от миналото ми изплува отново на хоризонта и трябва да си разчистя сметките, след което в лицето на колесницата виждам едно добро начало. Моля, търпя всякакви критики и коментари. Ще съм Ви благодарна ако ме насочите.
    • Cvetence написа:

Благодаря Ви много! Ще се опитам да ги разтълкувам. Мисля, че колелото на съдбата, означава някакво преобръщане в живота ми, ново началото за мен, прогрес след трудни дни, но се озовава след това страшният съд, т.е. трябва да направя избор, сякаш нещо от миналото ми изплува отново на хоризонта и трябва да си разчистя сметките, след което в лицето на колесницата виждам едно добро начало. Моля, търпя всякакви критики и коментари. Ще съм Ви благодарна ако ме насочите.
      Здравей,Cvetence! и аз съм начинаеща в Таро ,но ще се опитам да дам мнение.Според мен колелото и то обърнато означава - застой ,никакво развитие . Страшния съд пак обърнат- някакви случки от миналото ,нещо което те връща назад и пак назад.двете карти обърнати-все едно не искаш да пуснеш нещо от миналото ти.А колесницата -всичко е в твоите ръце,началото ще е такова каквото ти го направиш.според мен си се оплела в твои мисли ,трябва да пуснеш старото ,за да дойде ред на новото. Нека ,момичетата с опит да кажат
    • Cvetence написа:

колелото на съдбата-обърната, Страшният съд - обърната и Колесницата на въпрос, ще се появи ли скоро в живота ми нов човек?
      Аз мисля, че и да се появи нов човек, ти стопираш нещата, "подбираш". Явно някой друг те тегли назад към старото. Първото, което ми направи впечатление е, че са само Големи аркани, а доколкото знам те не показват "случване" на нещо. Според мен хем искаш нещо ново, хем не можеш да се откажеш от нещо друго и затова намираш кусури на всеки появил се.
      Разбира се, аз също не съм от тези, които разбират в детайли ТарО и се уча докато чета тълкуванията на момичетата тук. Така, че дано и други отговорят.
    • Cvetence написа:

Здравейте! Нова съм и не съм на ясно как стоят нещата тук във форума, за това моля да бъда извинена за грешките, които допускам. От известно време се интересувам от таро, но ми е трудно разчитането. Търся съдействие от Вас, как разчитате: колелото на съдбата-обърната, Страшният съд - обърната и Колесницата на въпрос, ще се появи ли скоро в живота ми нов човек?
      Аз бих казала- няма да е скоро. Имаш три големи аркана и трите са преходни, но няма реално действие- всичко се развива в ума ти, не в реалността. Още повече, е страшният съд показва дълги периоди. Но това е според мен, нямам достатъчно опит, за да съм сигурна.
    • Здравейте момичета! Преди време съм чела за подредба Лотос, само с големи аркани, от три карти касаеща отношения. Та и аз наредих три карти за отношения, или по скоро, дали ще се възстановят отношения и се падна следното : Справедливост, Колесницата и Светът. Стигам до някакви изводи, че може би ще трябва да се направи някакво претегляне на ситуация, като всичко ще е мои ръце така се каже, това си го разбирам от Колесницата, но този Свят на края! ? Очаквам допълнения и критики. Благодаря Ви предварително!
    • Cvetence написа:

Здравейте момичета! Преди време съм чела за подредба Лотос, само с големи аркани, от три карти касаеща отношения. Та и аз наредих три карти за отношения, или по скоро, дали ще се възстановят отношения и се падна следното : Справедливост, Колесницата и Светът. Стигам до някакви изводи, че може би ще трябва да се направи някакво претегляне на ситуация, като всичко ще е мои ръце така се каже, това си го разбирам от Колесницата, но този Свят на края! ? Очаквам допълнения и критики. Благодаря Ви предварително!
      Здравей и добре дошла във форума :)
      Нямам представа каква е тази подредба Лотос, но самата идея да се гледа само с Големи аркани е меко казано безидейна.
      Да пуснеш една машина от 78 части, да работи само с 22 как ти се струва?!
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Здравей Цеца! Благодаря за посрещането. Нова съм не само във форума, а и в картите правя първите си стъпки, поради което е много вероятно да правя безидейни неща. По тази причина казах, че търпя критики и се надявам на съдействия от всички Вас, които сте навътре в материята.
    • Като за начало прочети колкото се може повече теми от форума.
      Изправи си всички карти и работи само с прави.
      Задавай колкото ти е възможно по-малко лични въпроси на картите.
      Подредба от три карти с условни позиции - минало, настояще, бъдеще - е съвсем достатъчна.
      Пиши в съответните теми и ние ще помагаме.
      Успех :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.