Tarot & Love IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Според мен, не може да се каже как ще се развият. Няма отговор. Отразяват състоянието на жената-кралица пентакли. Явно се замисля върху взаимоотношенията си и какво да прави, двоуми се.
    • donika написа:

Според мен, не може да се каже как ще се развият. Няма отговор. Отразяват състоянието на жената-кралица пентакли. Явно се замисля върху взаимоотношенията си и какво да прави, двоуми се.
      Кралицата е жезли.
    • Mona написа:

Как ще се развият отношенията между двама?

Луната, Кралица жезли, Колесницата

Какво мислите?
      Според мен ситуацията между тези двама души е супер неясна, да не кажа малко хахава. Мъжът го няма тук, жената е в пълно неведение и за нея е важно връзката да има развитие - без значение какво, в каква посока.
      Това мисля,че казват тези карти
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Mona написа:

Какво мислите?
      Според мен ситуацията между тези двама души е супер неясна, да не кажа малко хахава. Мъжът го няма тук, жената е в пълно неведение и за нея е важно връзката да има развитие - без значение какво, в каква посока.Това мисля,че казват тези карти
      Според мен се появява трети човек, който засега не е с ясна роля и това е Кралица жезли, която става активен герой, предстоящ де.
    • Mona написа:

Ceca написа:

Mona написа:

Какво мислите?
      Според мен ситуацията между тези двама души е супер неясна, да не кажа малко хахава. Мъжът го няма тук, жената е в пълно неведение и за нея е важно връзката да има развитие - без значение какво, в каква посока.Това мисля,че казват тези карти
      Според мен се появява трети човек, който засега не е с ясна роля и това е Кралица жезли, която става активен герой, предстоящ де.
      а тези хора заедно ли са?
    • alissa написа:

Mona написа:

Ceca написа:

Mona написа:

Какво мислите?
      Доколкото знам, не са.
    • Mona написа:

alissa написа:

Mona написа:

Ceca написа:

Mona написа:

Какво мислите?
      Доколкото знам, не са.
      Ровя си из ззаписките, никакви комбинации с Луна не съм записала, но помня, че веднъж ми се е падала за една двойка, която щеше да се бракосъчетава и 2 месеца по-късно се разделиха. Май беше Луна- Звезда-Влюбените. За това предположих развод.
    • alissa написа:

Mona написа:

alissa написа:

Mona написа:

Ceca написа:

Mona написа:

Какво мислите?
      Доколкото знам, не са.
      Ровя си из ззаписките, никакви комбинации с Луна не съм записала, но помня, че веднъж ми се е падала за една двойка, която щеше да се бракосъчетава и 2 месеца по-късно се разделиха. Май беше Луна- Звезда-Влюбените. За това предположих развод.
      Да, но тук ключова е Кралица жезли - активна дворцова карта, особено подкрепена от Колесницата. Луната засега замъглява функцията й обаче.
      Досега, при подобни въпроси, когато се е падала Кралица жезли, демонстрира появата на някакъв трети субект, който влиза в ролята на посредник/медиатор между двама човека или повече хора.
    • Да се пробвам и аз, като начинаеща. Ако иде реч за мъж и жена... Луната ми се вижда, като някакво замъглено съзнание, дали жената не е била прекалено емоционално обвързана, може би ревнива даже и това да е довело до появата на трети човек. Първоначално ми дойде, че Кралицата е самата жена, но Луната с Колесницата ме колебаят дали това не е третия човек. Кралица жезли си я определям по простичък начин, като "огън негасен". Всъщност дано да бъркам.
    • Ново

Здравейте!
      Подредбите, съответно въпросите касаят млада, необвързана, влюбена жена. Основното й терзание е, дали да възлага надежди за взаимност, тъй като ситуацията е без развитие от дълго време..

Какво (си) мисли мъжът за нея?
      5 Мечове - Колесницата - Асо Пентакли
      Мисля, че скоро се е случило нещо между тях, което е засегнало егото му, обидило го е. Дори и да е било недоразумение, несправедливостта го я възмутила и ядосала. Загубата на контрол също. Но каква е ролята и тълкуванието на съществената в комбинацията карта - асо Пентакли - не знам. Не стигам до същността и съответно до отговора - какво мисли за нея.

Ще има ли в скоро време някакво развитие в комуникацията между мъжа и жената?
      Отшелникът - 4 Чаши - 2 Чаши.
      Мъжът се е затворил в себе си, може би желае да си изясни някои неща за самия себе си, а може и просто да не му се занимава в момента, да се чувства обиден. Умишлено да не желае контакт. По някое време леко ще му мине и ще бъде малко по-благоразположен. Но като цяло комуникацията е замряла. Но колко позитивна е появата на 2 чаши? До каква степен и дали комуникацията ще се възстанови?

Всъщност.. има ли въобще някакви чувства този мъж към нея?
      6 жезли - крал Чаши - 10 Пентакли
      Ами, има. Имало е момент, когато се е радвал на дребните прояви на симпатия от нейна страна. Но нещо повече? Как мислите?

Какво възпира активността, проява на отношение, правене на стъпка от негова страна към жената?
      6 Чаши - 7 Пентакли - рицар Чаши.
      Несигурен е. Неуверен. Вероятно не особено опитен. Бавен. Причината е в него самия, а не в нещо отвън, напр. соц. положение, работа и пр.

Много, много ще се радвам да споделите мнение, виждане за всеки въпрос или вече, тъй като се касаят един друг, тълкуване на цялостната картина. Ще ми е много драго да мога да кажа на момичето нещо по-конкретно.
    • Ново

Rejna написа:

Здравейте!
      Подредбите, съответно въпросите касаят млада, необвързана, влюбена жена. Основното й терзание е, дали да възлага надежди за взаимност, тъй като ситуацията е без развитие от дълго време..

Какво (си) мисли мъжът за нея?
      5 Мечове - Колесницата - Асо Пентакли
      Мисля, че скоро се е случило нещо между тях, което е засегнало егото му, обидило го е. Дори и да е било недоразумение, несправедливостта го я възмутила и ядосала. Загубата на контрол също. Но каква е ролята и тълкуванието на съществената в комбинацията карта - асо Пентакли - не знам. Не стигам до същността и съответно до отговора - какво мисли за нея.

Ще има ли в скоро време някакво развитие в комуникацията между мъжа и жената?
      Отшелникът - 4 Чаши - 2 Чаши.
      Мъжът се е затворил в себе си, може би желае да си изясни някои неща за самия себе си, а може и просто да не му се занимава в момента, да се чувства обиден. Умишлено да не желае контакт. По някое време леко ще му мине и ще бъде малко по-благоразположен. Но като цяло комуникацията е замряла. Но колко позитивна е появата на 2 чаши? До каква степен и дали комуникацията ще се възстанови?

Всъщност.. има ли въобще някакви чувства този мъж към нея?
      6 жезли - крал Чаши - 10 Пентакли
      Ами, има. Имало е момент, когато се е радвал на дребните прояви на симпатия от нейна страна. Но нещо повече? Как мислите?

Какво възпира активността, проява на отношение, правене на стъпка от негова страна към жената?
      6 Чаши - 7 Пентакли - рицар Чаши.
      Несигурен е. Неуверен. Вероятно не особено опитен. Бавен. Причината е в него самия, а не в нещо отвън, напр. соц. положение, работа и пр.

Много, много ще се радвам да споделите мнение, виждане за всеки въпрос или вече, тъй като се касаят един друг, тълкуване на цялостната картина. Ще ми е много драго да мога да кажа на момичето нещо по-конкретно.
      Здравей, Rejna!

Първо според мен си задала твърде много въпроси, след второто питане, вече няма особен смисъл. Това си личи и по факта, че повечето карти са от боя чаши, има само 2 дворцови карти и те също са само чаши.

Моето мнение е, че мъжът се е оттеглил от тези отношения ( Колесницата, Отшелникът, ас пентакли). Първата комбинация е най-красноречива- почувствал се е засегнат, обиден и егото му е сериозно пострадало (5 меча) , затова и си е “заминал” (Колесницата, ас пентакли). По втората комбинация това се потвърждава- затворил се е, обърнал се е навътре (Отшелникът) и няма изгледи това да се променя, тъй като следващите 2 карти са неактивни, ниски чаши. Общо взето е отегчен, нещата не са се развили както е искал и няма намерение да действа, за да оправи нещо.

6 жезли, Крал чаши, 10 пентакли- започнало е добре, но толкова. 6 жезли е прекалено нестабилна на първа позиция, не е подкрепена и от активна дворцова. Заради Крал чаши+ 10 пентакли се съмнявам, че мъжът е семеен или има друга сериозна връзка. Друго, което допускам е, че е много повлиян от семейството си/ семейната си среда, може би е и доста финансово зависим. Като цяло 10 пентакли е и доста стагнираща карта по мои наблюдения, аз тук действия и развитие не виждам.

6 чаши, 7 пентакли, Рицар чаши- всичко се точи ли точи, отлага и чака. Имали са хубави моменти в миналото(6 чаши) , но сякаш само на това се разчита. 7 пентакли освен за търпение говори и за положени усилия и труд, но кой ще ги полага не знам- Рицар чаши не е по сериозните действия и решения.

Като цяло- много са ми мудни тези карти, с изключения на първата комбинация. За мен тя казва всичко в случая. Мъжът не е много деен. Според мен всичко остава в сферата на мечтите, не виждам как ще има реално развитие.

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Ново

Moon, много ти благодаря за труда!
      Да, въпросите са доста и някак еднотипни, не съм ги задавала аз. Но бях помолена да разтълкувам отговорите. Радвам, че тълкуването ми като цяло е адекватно и някак съм се ориентирала. Да, всичко досега се е 'развивало' близо две години, което предполага, че така ще си и остане от негова страна - със следи от наранено его, с лека досада, с тромава комуникация в рамките на минимума. А девойката въпреки това се надява.. Жалко.