Tarot & Love IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

alissa написа:

Как ще се развият отношенията на двойка до 3 месеца? Излизат, ама май за сега няма нищо сериозно
      Рицар чаши-Кралица чаши- Обесеният
      Въпреки чашите и обесеният, на мен ми се вижда положителна комбинацията. Обесеният го виждам като обвързване. Може и да съм в грешка
      Обесеният е меко казано неприятна карта за интимни връзки. При мен в почти всички случаи показва зависимост на единия към другия- говоря за емоционална, ментална, всякаква. Зад Обесеният винаги стои един отказ от поемане на отговорност за себе си и живота си и хвърлянето й връху партньора.
      В твоята комбинация е и придружен от чаши. Някой емоционално нестабилен човек търси върху кого да се обеси, с извинение.

Не знам за какво развитие да става дума. Съжалявам, ако съм твърде рязка, но за Обесеният имам сериозни наблюдения.
      Не са ми близки, така че можеш да си колкото искаш ртязка. Пуснах комбинацията заради чашите, които чакам, ли чакам да ми дадат ок резултат и си мислех, че тук може и да е такъв. Но има логика в тълкуването ти, определено. Кой от двамата мислиш, че ще се обеси на другия? Рицаря или Кралицата?
    • Papiii01 написа:

здравейте с момче П.А. Ще се оправят ли нещата и дали той ще ме заобича някога..?
      В духа на Коледа, моля първо да се запознаете къде бихте могли да поставите подобен въпрос и как е най-правилно да се формулира.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Честита Нова 2019 година на всички в този прекрасен форум! Желая ви здраве и сбъднати мечти :)
      Като за начало на годината реших да попитам таро за връзката между двама души и как ще се развие тя през 2019 година. Изтеглих Императрицата-10 меча-Кралица Пентакли. Заради 10 меча реших да изтегля уточняваща карта и излезе Слънцето.
      10 меча изобщо не ми изглежда обнадеждаваща карта-на повечето места се тълкува като раздяла. Дали може да означава решителност да се премине на ново ниво на връзката, което няма как да се случи без сътресенията и болката по 10 меча...И в крайна сметка материализацията на връзката по Кралица Пентакли. Възможна бременност? Дали съм на прав път в тълкуването или съм много далече от истината?

Мнението бе променено 3 пъти, последно от Princess ().

• Princess написа:

Честита Нова 2019 година на всички в този прекрасен форум! Желая ви здраве и сбъднати мечти :)
      Като за начало на годината реших да попитам таро за връзката между двама души и как ще се развие тя през 2019 година. Изтеглих Императрицата-10 меча-Кралица Пентакли. Заради 10 меча реших да изтегля уточняваща карта и излезе Слънцето.
      10 меча изобщо не ми изглежда обнадеждаваща карта-на повечето места се тълкува като раздяла. Дали може да означава решителност да се премине на ново ниво на връзката, което няма как да се случи без сътресенията и болката по 10 меча...И в крайна сметка материализацията на връзката по Кралица Пентакли. Възможна бременност? Дали съм на прав път в тълкуването или съм много далече от истината?
      Здравей, сега в тази комбинация аз връзка не виждам, честно казано, т.е в тази връзка сякаш участва само един човек - жената. Ама на нея й е дотегнало да е опора и двигател. Не вижда смисъл.
      La vie en rose
    • Да,жената иска нормални отношения с мъжа,но години наред не получава такива. Накрая тегли една черта, за да види дали все пак ще има някакво развитие. Иначе любовта й е голяма, както и компромисите, които е направила за него...Може би и затова излизат 10 меча, не иска да позволява повече компромиси със себе си.
      Попитах таро за чувствата на мъжа към жената и излезе следната комбинация:
      5 жезли- 10 пентакли- 9 меча като изпадна и 4-ка жезли. Не знам,струва ми се,че мъжът има чувства към нея, мисли я, мъчно му е за нея.
    • Време е жената да мисли за себе си и да не таи напразни надежди. На мъжа просто му е удобно да има кой да се върти около него. Съжалявам, но в никоя от двете комбинации не виждам любов.
      La vie en rose
    • Здравейте,момичета.

М.ще разбере ли за изневярата до 3 месеца ?

1.Падащата кула 2.Крал мечове 3.Смъртта

Картите меко казано ме озадачиха на пръв поглед.Мисля си ,че той вече го знае,макар да няма доказателства...сякаш го усеща това по кулата.Според мен новината ще му дойде като шок.Но моментът на истина ще дойде - Крал мечове ще достигне до истината.Смъртта ми е странна тук ... да не би да намеква,че той ще се раздели със сегашната му приятелка и ще остави миналото зад гърба си?

М. е мой близък приятел също както и неговата приятелка.Интересно ще ми е да видя вие какво мислите ,че се опитват да ми кажат картите.
    • moonlover написа:

Здравейте,момичета.

Картите меко казано ме озадачиха на пръв поглед.Мисля си ,че той вече го знае,макар да няма доказателства...сякаш го усеща това по кулата.Според мен новината ще му дойде като шок.Но моментът на истина ще дойде - Крал мечове ще достигне до истината.Смъртта ми е странна тук ... да не би да намеква,че той ще се раздели със сегашната му приятелка и ще остави миналото зад гърба си?

М. е мой близък приятел също както и неговата приятелка.Интересно ще ми е да видя вие какво мислите ,че се опитват да ми кажат картите.
      Здравей!

Акцентът на комбинацията е Крал меча. Обграждащите го ГА са обстоятелствата, в които вирее.

Моето мнение е, че човекът знае за изневярата (Кулата), но има трудности да го приеме (Смъртта). Може би тази връзка отдавна вече е в упадък, но той се противи да я прекрати. Съпротивлява се на истината, така да се каже. Въпреки че е наясно какво трябва да направи.
    • Moon написа:

moonlover написа:

Здравейте,момичета.

Здравей!
      Акцентът на комбинацията е Крал меча. Обграждащите го ГА са обстоятелствата, в които вирее.

Моето мнение е, че човекът знае за изневярата (Кулата), но има трудности да го приеме (Смъртта). Може би тази връзка отдавна вече е в упадък, но той се противи да я прекрати. Съпротивлява се на истината, така да се каже. Въпреки че е наясно какво трябва да направи.
      И аз така си помислих...тъжно,но факт.Остава да видим дали ще прекратят отношенията си или не. Моон благодаря ти много,че се включи!!
    • Ново

Към коя има по-силни чувства? Нито една от двете не му е съпруга.

Кралица жезли Кулата Крал жезли

2 чаши 3 чаши Асо пентакли

Според мен по първата комбинация вижда в тази жена някакъв идеал- амбициозната и уверена жена, която постига целите си.

По втората, с тези чаши...много са ми хлъзгави, особено 3 чаши. Не мога да определя. Има лек интерес, но нищо повече.

Ще се радвам на мнение!
    • Ново

LaVerite написа:

Според мен по първата комбинация вижда в тази жена някакъв идеал- амбициозната и уверена жена, която постига целите си.

По втората, с тези чаши...много са ми хлъзгави, особено 3 чаши. Не мога да определя. Има лек интерес, но нищо повече.

Ще се радвам на мнение!
      По първата комбинация: не знам дали вижда идеал в тази жена или просто така му е ок, някой да го дондурка. Пуснал се е по течението, отдавна е в това положение. За мен е твърде пасивна и страхлива личност. Освен това, тук Кулата може да говори и за изневярата.
      По втората комбинация: Тук не виждам ама никакви чувства, просто я ползва когато на него му е кеф и когато той прецени.
      :strast:
    • Ново

Desislava написа:

LaVerite написа:

Ще се радвам на мнение!
      По първата комбинация: не знам дали вижда идеал в тази жена или просто така му е ок, някой да го дондурка. Пуснал се е по течението, отдавна е в това положение. За мен е твърде пасивна и страхлива личност. Освен това, тук Кулата може да говори и за изневярата.По втората комбинация: Тук не виждам ама никакви чувства, просто я ползва когато на него му е кеф и когато той прецени.
      Благодаря ти Десислава! Те обаче нямат връзка. Мъжът не е прекрачил прага с нито една от двете.
    • Ново

LaVerite написа:

Desislava написа:

LaVerite написа:

Ще се радвам на мнение!
      По първата комбинация: не знам дали вижда идеал в тази жена или просто така му е ок, някой да го дондурка. Пуснал се е по течението, отдавна е в това положение. За мен е твърде пасивна и страхлива личност. Освен това, тук Кулата може да говори и за изневярата.По втората комбинация: Тук не виждам ама никакви чувства, просто я ползва когато на него му е кеф и когато той прецени.
      Благодаря ти Десислава! Те обаче нямат връзка. Мъжът не е прекрачил прага с нито една от двете.
      Здрвей, хубаво ще е да доуточняваш тези подробности. Въпросът ти е подвеждащ, нормално е, когато напишеш, че двете жени, за които питаш към коя има по - силни чувства и обясниш, че нито една не му е съпруга, да си помислим, че е в отношения с тези двете или поне с едната, а другата да една новопоявила се, все едно. Също така, че мъжът е женен и това ще означава изневяра.

Моето мнение, е че не му дреме за нито една от двете. Или по-друг начин казано, няма по - специални чувства към нито една от двете. Хубав ден.