Tarot & Love IV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• eur wrote:

Здpавейте!
      На въпpос: Ще имам ли отношения с И? се паднаха кралица чаши, 6 чаши и крал мечове обърната.
      Според мен първата карта съм - енергична, всеотдайна и рееща се в облаците. Втората - задоволяване на егото и получаване на желаното и последната - бърз и неприятен завършек.
      Какво мислите вие за картите и тълкуванието?
      Не, няма да имаш. С Кралица чаши първа карта комбинацията няма потенциал. Краля меч го виждам като съвет към теб- режи от веднъж
    • eur wrote:

Здpавейте!
      На въпpос: Ще имам ли отношения с И? се паднаха кралица чаши, 6 чаши и крал мечове обърната.
      Според мен първата карта съм - енергична, всеотдайна и рееща се в облаците. Втората - задоволяване на егото и получаване на желаното и последната - бърз и неприятен завършек.
      Какво мислите вие за картите и тълкуванието?
      Аз имам някои други мисли по комбинацията. 6 чаши не знам как може да значи “задоволяване на егото и получаване на желаното”. Имаш нещо от миналото, с което не си приключила и от което сякаш се мъчиш да се откъснеш. Крал меча обърнат за мен показва тотална липса на решителност и воля.

Мисля, че картите не говорят за бъдещи процеси, а за твоето състояние на носталгия и невъзможност да скъсаш с някои аспекти от миналото.
    • Благодаря за отговорите на Moon и на Alissa. Може би се влияете от предишните ми питания, но това за което питам сега, е нещо съвсем ново и няма абсолютно никаква връзка с миналото ми (което вярвам, че е наистина вече минало).
    • eur wrote:

Благодаря за отговорите на Moon и на Alissa. Може би се влияете от предишните ми питания, но това за което питам сега, е нещо съвсем ново и няма абсолютно никаква връзка с миналото ми (което вярвам, че е наистина вече минало).
      Лично аз не се влияя от нищо друго, освен от изтеглените от теб карти. Това се вижда по тях. Твоите нагласи и житейски ситуации касаят само теб. Щом Таро ти отговаря по този начин, може би има защо. :)