Tarot & Love IV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• eur wrote:

Здpавейте!
      На въпpос: Ще имам ли отношения с И? се паднаха кралица чаши, 6 чаши и крал мечове обърната.
      Според мен първата карта съм - енергична, всеотдайна и рееща се в облаците. Втората - задоволяване на егото и получаване на желаното и последната - бърз и неприятен завършек.
      Какво мислите вие за картите и тълкуванието?
      Аз имам някои други мисли по комбинацията. 6 чаши не знам как може да значи “задоволяване на егото и получаване на желаното”. Имаш нещо от миналото, с което не си приключила и от което сякаш се мъчиш да се откъснеш. Крал меча обърнат за мен показва тотална липса на решителност и воля.

Мисля, че картите не говорят за бъдещи процеси, а за твоето състояние на носталгия и невъзможност да скъсаш с някои аспекти от миналото.
    • Благодаря за отговорите на Moon и на Alissa. Може би се влияете от предишните ми питания, но това за което питам сега, е нещо съвсем ново и няма абсолютно никаква връзка с миналото ми (което вярвам, че е наистина вече минало).
    • eur wrote:

Благодаря за отговорите на Moon и на Alissa. Може би се влияете от предишните ми питания, но това за което питам сега, е нещо съвсем ново и няма абсолютно никаква връзка с миналото ми (което вярвам, че е наистина вече минало).
      Лично аз не се влияя от нищо друго, освен от изтеглените от теб карти. Това се вижда по тях. Твоите нагласи и житейски ситуации касаят само теб. Щом Таро ти отговаря по този начин, може би има защо. :)
    • Здравейте ,момичета. Преди няколко дни с една приятелка решихме да гледаме на нейна позната за любов. Така се получи,че без да искаме сме гледали и двете по едно и също време и чак после разбрахме за дублирането.
      Интересно е комбинациите ,които изтеглихме и мисля,че има какво да се поразмишлява.
      Та пускам ги тук за да видя дали с нея сме били близко до истината.

Жена ще има ли любовна връзка до три месеца?

Мое гледане:
      1.Крал Меча 2.8 Пентакли 3.Паж Пентакли
      Знам,че когато се падне крал Мечове принципно е негативна за любов.Указва по - скоро раздяла, или дава отрицателен отговор,НО ми дава надежда това,че е на първа позиция. 8 пентакли ми е хубава карта , според мен ще има зараждане на нещичко. Пажа на трета позиция също ме навежда на мисли за евентуална връзка , флирт, забавни мигове с някого.
      Сега ... не съм изключила краля напълно.Вярвам,че отговора тук е Да ще има раздвижване в любовната сфера, но Не няма да се стигне до връзка. Така аз тълкувах картите.

Гледане на Д.:
      1.4 Жезли 2.9 Пентакли Обърната 3.Колесницата

Нейното гледане бе ,че момичето ще има среща с мъж,която ще доведе до някакъв вид промяна за нея /обърнатата 9П/.За нея комбинацията е обещаваща с хубав край /Колесницата/ и също тази среща ще я изкара от зоната й на комфорт и ще я накара да спре да се оповава толкова на самостоятелността , ще позволи на някого да се грижи за нея и ще види,че да си във връзка не е чак толкова лошо. Колесницата й даде отговор ДА. /извадка от съобщението,което ми прати Д./

За мен беше интересно повтарянето на Пентакли по средата. Вижда ми се като хубаво заземяване от което тя има нужда.Макар че аз не тълкувам 9 Пентакли като промяна, а по-скоро като нестабилност.Според мен момичето ще се чувства извън нейният елемент,което може и да се окаже добре за нея.

Вие какво мислите по въпросите !? Близо ли сме с Д. до истината? :D
    • moonlover wrote:

Здравейте ,момичета. Преди няколко дни с една приятелка решихме да гледаме на нейна позната за любов. Така се получи,че без да искаме сме гледали и двете по едно и също време и чак после разбрахме за дублирането.
      Интересно е комбинациите ,които изтеглихме и мисля,че има какво да се поразмишлява.

Мое гледане:
      Знам,че когато се падне крал Мечове принципно е негативна за любов.Указва по - скоро раздяла, или дава отрицателен отговор,НО ми дава надежда това,че е на първа позиция. 8 пентакли ми е хубава карта , според мен ще има зараждане на нещичко. Пажа на трета позиция също ме навежда на мисли за евентуална връзка , флирт, забавни мигове с някого.
      Сега ... не съм изключила краля напълно.Вярвам,че отговора тук е Да ще има раздвижване в любовната сфера, но Не няма да се стигне до връзка. Така аз тълкувах картите.

Гледане на Д.:

Нейното гледане бе ,че момичето ще има среща с мъж,която ще доведе до някакъв вид промяна за нея /обърнатата 9П/.За нея комбинацията е обещаваща с хубав край /Колесницата/ и също тази среща ще я изкара от зоната й на комфорт и ще я накара да спре да се оповава толкова на самостоятелността , ще позволи на някого да се грижи за нея и ще види,че да си във връзка не е чак толкова лошо. Колесницата й даде отговор ДА. /извадка от съобщението,което ми прати Д./

За мен беше интересно повтарянето на Пентакли по средата. Вижда ми се като хубаво заземяване от което тя има нужда.Макар че аз не тълкувам 9 Пентакли като промяна, а по-скоро като нестабилност.Според мен момичето ще се чувства извън нейният елемент,което може и да се окаже добре за нея.

С уговорката, че съм начинаеща, реших да опитам.
      По първата комбинация, смятам, че в момента тя е фиксирана в приключването на нещо, с което се занимава - проект (крал меч+ паж пентакли). Притисната е от времето и работи усърдно, но това и доатавя удоволствие (8 пентакли). Освен това си мисля, че човек, който не търпи възражения (крал меч), е провел разговор с нея (8 пентакли) и това я кара да се чуства леко неуверена, но с желание да се докаже (паж пентакли).

Втората комбинация, за мен е само потвърждение на първата: Заявила е желанието си за връзка, но то е останало във въздуха (4 жезли), защото идеята на това минава на заден план, намеренията се променят (приоритетите), защото започват да я вълнуват други неща (об.9 пентакли+ колесница).
      Мисля, че конкретен отговор на въпроса няма в комбинациите.
    • Здравейте ,начинаеща съм и във форума,и в Таро :)
      Гледах на своя приятелка ,предстои й дълга почивка със семейството.Отношенията между нея и мъжа й не са блестящи и искаше да знае как ще мине почивката й :

Императрицата - 5 жезли -6 пентакли ( допълнителна 10 жезли )

Тази комбинация ме затруднява .

Аз си позволих да изтегля и карти как ще се развият отношенията им след почивката.Картите не са обнадеждаващи :

4 чаши - Справедливостта - 5 меча ( допълнителна 6 пентакли )
      Криза в отношенията ,усещане за безперспективност на връзката ,изчерпаност ,заклещени са във връзка,но не прекъсват отношения,заради чувството на защитеност и сигурност ,която тя им дава.Неизяснени неща от миналото,сами са се вкарали в тази ситуация ( Справедливостта) . Огромно озлобление на един от партньорите ,неспособен е да преглътне обида.

Какво мислите по комбинациите ?
    • Имам нужда от едно рамо
      Какво ще ( в края на крайщата) направи/реши Х спрямо У
      излязоха Обесеният, Слънцето и Справедливостта

На въпрос, за какво се отнася тази справедливост оаднаха Влюбените.

В случая имам вътрешна съпротива да се вслушам в картите такива каквото са, а не такива каквито ми се ще да са.
    • Levachko wrote:

Имам нужда от едно рамо
      Какво ще ( в края на крайщата) направи/реши Х спрямо У
      излязоха Обесеният, Слънцето и Справедливостта

На въпрос, за какво се отнася тази справедливост оаднаха Влюбените.

В случая имам вътрешна съпротива да се вслушам в картите такива каквото са, а не такива каквито ми се ще да са.

абсолютно нищо
    • Здравейте!
      Това е първия ми пост, но надали ще е последния.
      Приятелят ми реши внезапно да се раздели с мен след 3 годишна връзка и...да се събере с бившата си.
      Бях до него през най-тежкия му период на лутане, в който всички го бяха отписали. Чувствам се използвана.
      Имам 3 въпроса:
      1. Имал ли е интимни отношения с бившата си преди нашата раздяла.
      6 мечове, императорът, обесеният
      Аз тълкувам картите така, че ме е напуснал преди официалната ни раздяла и се е чувствал свободен. По-скоро отговорът ми е да.
      2. Щастлив ли е с направения от него избор?
      2 жезли, асо мечове, дяволът
      Нямам мнение, с тоя дявол не знам как да тълкувам комбинацията.
      3. Ще продължи ли да се връща към мен и да ми пише. Неговите съобщения ми пречат да продължа, макар че не им отговарям
      Асо жезли, 7 меча, слънцето

Моето тълкуване е че когато му скимне ще ми пише зад гърба на бившата си-настояща жена. Тук само слънцето не ми се връзва.

Ще се радвам да ми помогнете с тълкуването, напълно начинаеща съм.
    • sleeping.beauty wrote:

Аз тълкувам картите така, че ме е напуснал преди официалната ни раздяла и се е чувствал свободен. По-скоро отговорът ми е да.
      3. Ще продължи ли да се връща към мен и да ми пише. Неговите съобщения ми пречат да продължа, макар че не им отговарям
      Здравей! Според мен (особено по втората комбинация) се вижда, че човекът е много слаб, за да устои на внушения, според мен бившата му приятелка е изиграла много активна роля, за да се върне той при нея, той самият е доста безволев. Дали е щастлив - струва ми се че неговото желание тук не се вижда, пасивен е.
    • Sani wrote:

sleeping.beauty wrote:

Здравей! Според мен (особено по втората комбинация) се вижда, че човекът е много слаб, за да устои на внушения, според мен бившата му приятелка е изиграла много активна роля, за да се върне той при нея, той самият е доста безволев. Дали е щастлив - струва ми се че неговото желание тук не се вижда, пасивен е.
      Благодаря ти за отговора. Още през април усещах, че нещо не е наред. Слаб мъж е той. А по първия и третия въпрос (особено по третия) имаш ли мнение.
      Моето запитване не оповава на надежди, а на разбиране на истината и на помиряване с миналото. В крайна сметка, ако ме е обичал е щял да остане с мен.
    • sleeping.beauty wrote:

Sani wrote:

sleeping.beauty wrote:

Благодаря ти за отговора. Още през април усещах, че нещо не е наред. Слаб мъж е той. А по първия и третия въпрос (особено по третия) имаш ли мнение.Моето запитване не оповава на надежди, а на разбиране на истината и на помиряване с миналото. В крайна сметка, ако ме е обичал е щял да остане с мен.
      по третия въпрос- Слънцето на трета позиция, означава "не" без изключения.
    • moonlover wrote:

Здравейте ,момичета. Преди няколко дни с една приятелка решихме да гледаме на нейна позната за любов. Така се получи,че без да искаме сме гледали и двете по едно и също време и чак после разбрахме за дублирането.

Мое гледане:

Гледане на Д.:

Давам обратна връзка,тъй като имаше бързо развитие.
      Момичето наистина се запозна с мъж,който се оказа наистина нейна пълна противоположност и вече бяха на няколко срещи.Естествено не знам дали ще стигнат до връзка,но реших да споделя ,че наистина е имало развитие.
      П.с. нещо забавно - срещнали са се на път , мисля,че това е искало да покаже Колесницата хаха.

• sleeping.beauty wrote:

Здравейте!
      Можете ли да ми помогнете като ми хвърлите карти.
      Въпросът ми е:
      Ще стигнем ли до интимност с К?
      Благодаря предварително :)
      Има тема Таро Онлайн III, пиши там щом нямаш карти и не гледаш сама.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • New

Привет,
      На въпрос какво ме очаква в Любовен план до края на 2019 се падат :
      1. 10 чаши с поясняваща 5 жезли
      2. КОЛелото на Съдбата с поясняваща Светът( тук се пообърках вече)
      3. ПАЖ МЕч с пояснителни 6 меча и 9 чаши
      Тези 2 Аркана големив средата са промяна, но задобро ли ще е?
      Благодаря
    • New

Fify wrote:

Привет,
      На въпрос какво ме очаква в Любовен план до края на 2019 се падат :
      1. 10 чаши с поясняваща 5 жезли
      2. КОЛелото на Съдбата с поясняваща Светът( тук се пообърках вече)
      3. ПАЖ МЕч с пояснителни 6 меча и 9 чаши
      Тези 2 Аркана големив средата са промяна, но задобро ли ще е?
      Благодаря
      ти остави големите аркани, ами виж 10 чаши като първа... хвърчиш в облаците, фантазираш някакви неща... Е, ще има някакво движение, няма да е сушинка, но да речем, че нещата не са такива, каквито са на повърхността.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose