Tarot & Love IV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Не мисля, че са спали заедно, но са си рекарали добре. не е изключено да имат нещо общо в миналото, да са от един град или да са открили общи познати, което да ги е сближило.
      Не знам какво си задала на втория въпрос, но като цяло отношенията ви, връзката ви не е много стабилна май.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Много ти благодаря. Моите чувства към него не са вече стабилни, много ме е огорчавал.
      Попитах дали още иска да е с мен: паднаха ми се 7 пентакли - 6 чаши - крал мечове.
      Май не, май аз съм се вкопчила в него.
    • New

Какво ще бъде развитието в любовен план на мъж и жена?

1. 7 Пентакли 2.Рицар Меч 3.8 Пентакли / изпада Асо Жезли

Backstory - става въпрос за братовчедка ми и приятеля й. Имаха проблеми /мисля,че съм споделяла и в предишни постове/ и сега вече дойдоха конфронтациите.

По картите- Смятам,че с търпението вече се е приключило /7П/, мина му времето на бавното действие и с този Рицар по средата ,смятам че ще има промяна.Някой от тях двамата ,без да му мисли много,много, ще си каже каквото му е на ума.Вярвам,че с 8 Пентакли ,обаче ще се решат да поработят над тази връзка.Каквито и да са им несъгласията според мен няма да се откажат ами ще продължат да градят.

Тъй като в момента не са в контакт попитах Таро:

Ще бъдат ли в контакт до 3 месеца?

1.Обърнат Обесен 2.Паж Меча 3.8 Жезли
      За мен картите дават положителен отговор - Временното прекъсване (Об.Обесен), ще бъде прекратено (Паж Меча) и ще има бързо развитие по 8 жезли.
    • New

На мен по-скоро не ми се струват добри като прогноза. По първата комбинация си мисля дали 8 пентакли не може да се разглеждат буквално като нещо ново, зараждащо се, т.е. някой от двамата има забежка и напрежението избива в скандал. Мисля, че дълго време е имало застой в отношенията им и новото, което идва, ги дестабилизира. Рицар меч по средата сякаш прерязва веригата между двата пентакъла, аз си мисля дали това не показва нежелание да продължиш нататък, пък и напрежението, дето се е трупало в миналото, дава натиск. По-скоро си мисля, че всеки ще продължи сам за себе си.
      И втората комбинация е също показателна - чувството, че си предаден, че са те излъгали е много силно, обидата не се забравя, фиксираш се в момента, който ти е донесъл разочарование. Доверието се е изпарило с тези 8 жезли накрая, дори да има някакъв контакт, той повече ще задълбава съмненията, отколкото да ги разпръсва, нежелание да простиш.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • New

Sani wrote:

Мисля, че дълго време е имало застой в отношенията им и новото, което идва, ги дестабилизира.
      Тук си напълно права!

Sani wrote:

По-скоро си мисля, че всеки ще продължи сам за себе си.
      Обещавам да дам обратна връзка за да проверим дали сме разтълкували правилно картите.

Sani wrote:

И втората комбинация е също показателна - чувството, че си предаден, че са те излъгали е много силно, обидата не се забравя, фиксираш се в момента, който ти е донесъл разочарование. Доверието се е изпарило с тези 8 жезли накрая, дори да има някакъв контакт, той повече ще задълбава съмненията, отколкото да ги разпръсва, нежелание да простиш.
      Тук има разминаване. Няма обида , по-скоро разочарование,че така се стекоха обстоятелствата. Може би трябва да раздробим комбинацията на : Обърнат Обесен / Паж Меч+8 Жезли , където може би картите предупреждават,че липсва достатъчно информация за да има бързо развитие, или в слествие от насилствено /инато/ лично избиране (това по Об.Обесен) то ще се стигне до изригване..."крайният конфликт".
      Друго,което ми идва наум ... с 8Ж накрая остава малко неясно дали ще има развитие/контакт.
      Нямам наблюдения за обърнат Обесен ,тъй като до сега не ми е излизал...чудя се какво ли индикира и дали тук на първа позиция говори за калциран ГА?