Гадатели, магове и врачки

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Не знам как успяваш, Мона, но почти винаги успяваш да ме целнеш със стрела. Ето сега - мога ли да дам конкретен отговор "защо се занимавам с Таро". Няма да говоря за любопитството в началото и експериментите, добре че Таро ме е изтърпяло. Като се замисля, може би има няколко етапа или просто на различен етап мотивите са различни.
      В момента аз съм във фазата "широко отворени очи". Намирам в Таро информация, точно от оная, от паралелния свят, за която споменаваш в един друг пост. Таро ми показва неща, които са отвъд погледа ми, отвъд очевидното. Много неща не разбирам още. Продължавам да се изумявам на безпристрастното отношение на картите, как не взимат страна , а са напълно индеферентни към емоциите, страстите, те са хладнокръвни. А към хладнокръвие съм се стремяла винаги. Това е моят отговор на този етап - уча се да съм безпристрастна, да приемам всичко без емоция.
      Малка вметка - чувала съм, чела съм, че за да има човек успех в нещо, трябва да гори в него, това да е най голямата му страст и само така може да го покори. Не мога да възприема тази теория и това си е. Не мога да си представя, че под влияние на каквато и да било страст, човек може да вземе адекватно решение.
      Май доста отвлечено стана. И доста офф. Спирам :)
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • На етап си, когато очите трябва да са широко отворени, но Сърцето - затворено.
      Това е първият ключ към познанието за Таро.
      Ето така ще ти отговоря.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Попаднах на една тема в бг мама, става дума за баба Юлия от село Крибул. За нея цели две предавания направи Мартин Карбовски и който е гледал, знае за какво иде реч.
      Нямам претенции относно способностите на жената - прави това, което разбира и както го разбира. Много болни хора отиват при нея да обикалят скалата и да им лее куршум. Дотук добре.

Значи, от прочетенето в темата на бг мама, стигам до извода, че хората са неимоверно нагли, като някакви войнстващи говеда са се втурнали към горката жена да им лекува болестите и т.н. Страшното е, че никой не предлага лекуване на липса на мозък. Тръгват с целите си семейства ...
      Отвратена съм, погнусена съм.

ГОРКАТА, ГОРКАТА ВЪЗРАСТНА ЖЕНА!
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Маг Рени обича да убива надежди :D

Много смешно ми стана, ама и някак тъпо за хората. Тя тази все пак на 100% е измамница :D
      This is who I am!
    • И доволна, ебати гадта...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Трима пребиха незряща гадателка в дома й, докато спи :) Не подействали методиките й и те решили да я пребият. Кой е по-прост и примитивен, не знам.

Прочети още на: dnes.bg/crime/2017/08/09/trima…-doma-i-dokato-spi.349792