Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте!Задавала съм въпроси в този форум и времето е показало, че съм получила точни отговори за ситуацията.И сега ще помоля някой да погледне дали ще срещна скоро подходящ човек.Благодаря предварително!
      <3 <3 <3
    • eur wrote:

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
      Май прочетох, че имаш карти?! Изтегли, пиши в Таро Комбинации или Зачатие и бременност, напиши твоето тълкуване на комбинацията и който желае ще изкаже мнение. Ако не- в нета е пълно с подобни сайтове- orakul.eu/, забавлявай се.
    • alissa wrote:

eur wrote:

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
      Май прочетох, че имаш карти?! Изтегли, пиши в Таро Комбинации или Зачатие и бременност, напиши твоето тълкуване на комбинацията и който желае ще изкаже мнение. Ако не- в нета е пълно с подобни сайтове- orakul.eu/, забавлявай се.
      Благодаря за отговора! След като преди няколко дни изтеглих само обърнати карти, които не можах да разтълкувам, реших да помоля някого от форума :)
    • Изправи всички карти, формулирай си ясно въпроса и размеси добре картите. Задай въпроса на глас, прецепи и изтегли 3 карти. Опитай да разтълкуваш значението им, както по отделно, така и в комбинация. Публикувай мнението и комбинацията в подходяща тема и ние ще ти помагаме.
    • eur wrote:

Здравей, eur!
      Моето мнение е, че просто трябва да спреш да гледаш назад и да дадеш шанс на твоето си щастие. Няма никакво значение дали въпросната жена е бременна, ще забременее или каквото и да е там. Цялата работа е,че въпросният "близък" не ти е точно близък. Имаш чувства към него и очакваш нереални неща. Според мен даже от скоро сте разделени.
      Не мисля,че е нужно да влизам в подробности, нито пък да публикувам карти. Просто се усмихни и погледни напред :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Armid wrote:

Isis wrote:

Здравейте! Ще се радвам ако някой ми отговори на въпрос, който за мен е доста сериозен и си мисля, че влияя на картите си. На стария адрес, на който не живея от около 6-7 години ми се обадиха /комшии/, че са ми залепила призовка от райония съд. Отидох да я потърся, но вече я няма. Вероятно някой я е взел. Въпросът ми е за какво ме търсят? Нямам задължения и никога не съм имала проблеми с някого или пък с властите. Благодаря предварително! Веднага след като разбера причините, аз също ще пиша. Мисля, че случая е интересен :)
      Без карти мога да предположа, че те търсят за свидетел.Иначе картите са: Колелото - 5 жезли - Страшния съд
      Нещо, което не е много ново като събитие, ще има е други свидетели. Даже си мисля, че това не е първата призовка, може да са те търсили и преди. Няма как да не отидеш, със Страшния съд ще се срещнеш лице в лице с "проблема".
      Много ти благодаря, Армид! При мен нещата също излязоха като свидетелски показания и понеже ползвам и Ленорман, там ми показа, че делото ще е свързано със спор, касаещ договор със Здравната каса. Ако ме призоват все пак редовно ще кажа какво е станало. Картите може би ти показват, че са ме търсили отново, защото съм адвокат. Благодаря ти много за отделеното време и енергия! Хубав ден!
    • Здравейте, бих се радвала ако отговорите на въпросите ми.В голяма дупка съм в момента и не знам как да изляза от нея.
      Ето и моите въпроси:

Казвам се Й.
      - как ще се развият в бъдеще отношенията ми с В.
      -Ще ме потърси ли отново - ако да - в какви срокове?
      - как ще се развият в бъдеще отношенията ми с Р.
      - ще си сменя ли работата през тази година? ако да - в какви срокове и каква сфера?
      - с кой от двамата ще живея в бъдеще?
      - в каква насока ще се развият нещата при мен през тази година?
      Благодаря предварително.
    • wildchild wrote:

Здравейте, бих се радвала ако отговорите на въпросите ми.В голяма дупка съм в момента и не знам как да изляза от нея.
      Ето и моите въпроси:

Казвам се Й.
      - ще си сменя ли работата през тази година? ако да - в какви срокове и каква сфера?
      Благодаря предварително.
      Здравей,
      Въпросите ти са много и сама разбираш, че няма как да ти предначертаем годината в срокове и нюанси. Животът предстои!
      Аз ти гледах за работата и дали ще я смениш до края на тази година ( с едно наум, че това не е малък срок за Таро).
      7 жезли - Крал меч - 6 меча

Явно работата ти в момента е напрегната, интензивна, натоварена. На предела си и поради една или друга причина обмисляш да напуснеш, сякаш още малко трябва чашата да прелее. Смятам, че ще ти се отдаде да я смениш, да намериш ново поле за изява, макар че това ще става с малки стъпки в началото.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

wildchild wrote:

Здравейте, бих се радвала ако отговорите на въпросите ми.В голяма дупка съм в момента и не знам как да изляза от нея.
      Ето и моите въпроси:

Казвам се Й.
      Благодаря предварително.
      Здравей,Въпросите ти са много и сама разбираш, че няма как да ти предначертаем годината в срокове и нюанси. Животът предстои!
      Аз ти гледах за работата и дали ще я смениш до края на тази година ( с едно наум, че това не е малък срок за Таро).
      7 жезли - Крал меч - 6 меча

Явно работата ти в момента е напрегната, интензивна, натоварена. На предела си и поради една или друга причина обмисляш да напуснеш, сякаш още малко трябва чашата да прелее. Смятам, че ще ти се отдаде да я смениш, да намериш ново поле за изява, макар че това ще става с малки стъпки в началото.
      Благодаря, а по отношение на двамата мъже дали нещо може да ми кажете?
    • Ceca wrote:

eur wrote:

Здравей, eur!Моето мнение е, че просто трябва да спреш да гледаш назад и да дадеш шанс на твоето си щастие. Няма никакво значение дали въпросната жена е бременна, ще забременее или каквото и да е там. Цялата работа е,че въпросният "близък" не ти е точно близък. Имаш чувства към него и очакваш нереални неща. Според мен даже от скоро сте разделени.
      Не мисля,че е нужно да влизам в подробности, нито пък да публикувам карти. Просто се усмихни и погледни напред :)
      Не знам, как стигна до това заключение, но честно казано съм на път да се откажа от този форум. Каквото и да попитам, или ме подминавате без отговор, или ме съветвате да пиша в друга тема, или да не се занимавам... Ако помоля някой да изтегли карти – имаш карти, изтегли сама, ние ще помагаме. Като изтегля – получавам всякакви съвети и лични мнения, но не и помощ за тълкуване.
    • Здравейте нова съм в форума . Бих искала да задам въпрос,но незнам дали ще го формулирам правилно...та въпроса ми е: (понеже съм осиновена) Има ли смисъл да търся биологичен пройзход? И вижда ли се скорощна среща с биологични родители? Благодаря предварително. Дано съм задала правилно въпросите.

The post was edited 1 time, last by Dianagocheva1 ().

• Здравейте, много полезен форум. Нова съм тепърва ще го изучавам, бих искала да ви помоля за отговор по един мой наболял проблем от доста време насам. Не се разбира със съпруга ми от доста време. Къде е проблема? Ще се оправят ли нещата или по скоро ще се разведем.Неговото име започва с И.
      Благодаря ви много предварително!
    • Daniela wrote:

Здравейте, много полезен форум. Нова съм тепърва ще го изучавам, бих искала да ви помоля за отговор по един мой наболял проблем от доста време насам. Не се разбира със съпруга ми от доста време. Къде е проблема? Ще се оправят ли нещата или по скоро ще се разведем.Неговото име започва с И.
      Благодаря ви много предварително!
      Не се разбирате, защото имате разминаване в целите, във вижданията си за нещата. Той отдавна вече не е в тази връзка. Не казвам, че изневерява, не. Просто не иска да участва, не се вижда в нея. Ти продължаваш да се самозаблуждаваш, че нещо може да излезе.
      Картите са: 10 чаши - 6 пентакли - 8 меча
      и Светът - Колелото - 5 пентакли
      La vie en rose
    • Здравейте!Имам нужда от съвет.Имам връзка от четири години,която е на приливи и отливи.На моменти всичко е прекрасно ,усещам че ме обича.И в следващия момент се отдръпва и се дистанцира.Зная ,че изпитва чувства към мен,но не мога да разбера защо се отдръпва.Искам да попитам как ще се развие връзката ни.Той е с и ициали Н.Б. на 47г.
    • Iona wrote:

Здравейте!Имам нужда от съвет.Не зная как точно да формулирам въпроса си,затова ще опиша накратко ситуацията.Уморих се от ината на мъжа ми,отдавна нещата не вървят и за себе си съм взела решение да се разделя . Притесненията ми са дали ще се справям финансово сама ,защото имам и двама сина.И ще срещна ли човек на когото мога да разчитам.

Iona wrote:

Здравейте!Имам нужда от съвет.Не зная как точно да формулирам въпроса си,затова ще опиша накратко ситуацията.Уморих се от ината на мъжа ми,отдавна нещата не вървят и за себе си съм взела решение да се разделя . Притесненията ми са дали ще се справям финансово сама ,защото имам и двама сина.И ще срещна ли човек на когото мога да разчитам.

Iona wrote:

Здравейте!Имам нужда от съвет.Имам връзка от четири години,която е на приливи и отливи.На моменти всичко е прекрасно ,усещам че ме обича.И в следващия момент се отдръпва и се дистанцира.Зная ,че изпитва чувства към мен,но не мога да разбера защо се отдръпва.Искам да попитам как ще се развие връзката ни.Той е с и ициали Н.Б. на 47г.
      Здравейте IONA,
      на питахте ли наскоро нещо подобно?
      La vie en rose
    • Да питах за отношенията си със съпруга ми,но от неудобство не споменах за връзката си.Просто с мъжа ми нещата не са съвсем наред от много време.Срещнах и мъжа за когото питах сега ,но и с него нещата са на приливи и отливи.Незная на къде да поема всъщност.
    • Здравейте, много съм отчаяна, моля да погледнете за моите взаимоотношения с В -45 г. Аз съм Й-43. Ще ме потърси ли отново? Как ще се развият отношенията ми с Р-45.Благодаря предварително.
    • Честно, не мога да ви разбера. Излизате с двама мъже, не сте коректни в отношенията си с нито един (едва ли единия знае за другия и обратно) и очаквате от тях да ви обичат и уважават. Замисляли ли сте се какво предлагате вие и какво очаквате от отсрещната страна? Знам, че не познавам нито една от двете дами. Но този форум не е сълзлив роман и тук си казваме нещата както ги мислим. Ако някой пише тук и иска мнение, трябва да е готов да го посрещне, а не да вика "ама що ме нападаш" и да се прави на ощипана булка.
      Няма как да сте отчаяна, wildchild, защото някой не ви се обажда, а да държите Р. за резерва. - да картите са 10 чаши - Сила - Маг - няма любов тука; "връзката" е в застой (ако изобщо имате връзка) от известно време и се опитвате да го действате.
      ИОНА, вие какво очаквате да ви се случи? Неуверена сте, хем искате да се разведете, но едва ли не само при положение, че имате финансова осигуреност. Кое ви е важно? Казвате "Не зная на къде да поема." - Ами поемете към себе си. Никой не е придатък на някой друг.
      Знаете ли, във предприемаческото обучение има един постулат, който отлично се съчетава и тук - за да стане един човек предприемач, трябва да е готов да загуби много пари. Трябва да направи избор между Сигурност или Свобода. И ако избере нещата с опция Сигурност, губи и двете.
      Сериозно, това не е критика, напротив. Дошли сте тук за помощ, за да види някой страничен човек нещата от страни. Помощта обаче не е да раздаваме упойващи думи на килограм и да ви лъжем как любовта чака ей там.
      La vie en rose
    • Dianagocheva1 wrote:

Здравейте нова съм в форума . Бих искала да задам въпрос,но незнам дали ще го формулирам правилно...та въпроса ми е: (понеже съм осиновена) Има ли смисъл да търся биологичен пройзход? И вижда ли се скорощна среща с биологични родители? Благодаря предварително. Дано съм задала правилно въпросите.
      Надявам се да ми отговорите найстина имам спешна нужда от вашето мнение.
    • Здравейте, бих искала и аз да задам въпрос, та да чуя какво ще кажат картите. От няколко години насам животът ми е пълен кръговрат, като несгодите са в повече, правя опити за започване на бизнес, но е в пълен застой - ще се случи ли изобщо нещо и ще успея ли отново да подобря финансовото си положение?
      Очаквам и развитие по едно дело - дали ще е в моя полза?
      Също така наскоро разбрах за повишен хормон, който влиае за зачеване - дали в скоро време има възгледи за създаване на поколение?
      Благодаря и се извинявам ако не съм за дала правилно въпросите, но съм нова и все още не ориентирана :)