Важна тема Таро онлайн III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Привет Група!
      В момента съм в труден период във връзката си с И. от началото на годината - бих искала да знам имаме ли бъдеще заедно... дали сме си един за друг правилният човек..защото вече почвам да се чудя какво става
      Благодаря предварително!
    • Здравейте,

Имам малък бизнес, който искам да разширя. За да го направя обаче, се налага да вложа средства, които ще са взети на заем. Страхувам се дали ще успея да разработя новото място. Притеснена съм финансово и с бездействие няма да променя нещата, това което заработвам сега не е достатъчно.

Та, въпросът ми е:
      Да действам ли?

Благодаря предварително!
    • markoni22 написа:

Здравейте,

Имам малък бизнес, който искам да разширя. За да го направя обаче, се налага да вложа средства, които ще са взети на заем. Страхувам се дали ще успея да разработя новото място. Притеснена съм финансово и с бездействие няма да променя нещата, това което заработвам сега не е достатъчно.

Та, въпросът ми е:
      Да действам ли?

Благодаря предварително!
      Здравей,

Изтеглих ти карти Крал чаши - Колесница - 6 жезли

Не бих те посъветвала да взимаш пари назаем, има голям риск да те измамят или да не успееш да върнеш парите навреме.
      6 жезли е силно пожелателна, когато не е подкрепена със сериозни карти.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Flamevm написа:

Привет Група!
      В момента съм в труден период във връзката си с И. от началото на годината - бих искала да знам имаме ли бъдеще заедно... дали сме си един за друг правилният човек..защото вече почвам да се чудя какво става
      Благодаря предварително!
      Здравей

Крал жезли - 2 пентакли - об. 10 меча

По тези карти се вижда, че човекът, въпросният И. , представен от краля жезли, прави сериозен преход към 10 меча, която дава последният акорд на дадена ситуация, ако има раздяла, то тя ще идва от него, и сякаш вече всичко е ясно и дори мисля, че вече сте разделени и точката е поставена. Много ще ми помогнеш ако дадеш обратна връзка.
    • Привет, благодаря! Не сме, напротив - той прави планове за море, запази и капарира бунгала за лятото, купихме самолетни билети за рождения ми ден през Юли.. И е станал по-мил и деен в последната седмица и нещо, не се кара с мен, лигави се като влюбен тийн..
    • И аз благодаря, радвам се в такъв случай за щастливата развръзка, картите за сегашното положения бяха Страшен съд 8 жезли Глупак, видях ги като раздяла и ново начало, но сега след споделеното бих казала, че положението по първата карта за сега е отложено, да се надяваме и преодоляно, и се прави опит за нещо различно, като например ново начало ;)
      Успех и за напред :)
    • И, ако е разрешено, ще задам втори въпрос. Човек, с когото съм приключила веднъж отношения, в момента дава противоречиви сигнали. Какво ще е развитието, какво да очаквам?
      Ако е от значение, отношенията приключиха по моя инициатива и по негова вина.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Tays ().

• Tays написа:

И, ако е разрешено, ще задам втори въпрос. Човек, с когото съм приключила веднъж отношения, в момента дава противоречиви сигнали. Какво ще е развитието, какво да очаквам?
      Ако е от значение, отношенията приключиха по моя инициатива и по негова вина.
      Здравей!
      Да го кажем така: Новото начало с бившия човек няма да го бъде. Съдбата има други планове за теб. За него ти си минало или по-точно не лично ти, а семейството като цяло. Предполагам,че и семейството в което е израстнал също не е било ок и това се е отразило.
      Имаш ли деца? - момиче. Обърни ѝ повече внимание на нея, мисля,че това е по-важно от другото :)

Попитах
      - как ще ви се развият отношенията до три месеца и
      - какви са неговите намерения към теб
      А картите са
      об 8 меча, Паж пентакли, Асо пентакли

10 пентакли, Звезда, 6 чаши
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Здравейте! Ще се радвам ако някой ми отговори на въпрос, който за мен е доста сериозен и си мисля, че влияя на картите си. На стария адрес, на който не живея от около 6-7 години ми се обадиха /комшии/, че са ми залепила призовка от райония съд. Отидох да я потърся, но вече я няма. Вероятно някой я е взел. Въпросът ми е за какво ме търсят? Нямам задължения и никога не съм имала проблеми с някого или пък с властите. Благодаря предварително! Веднага след като разбера причините, аз също ще пиша. Мисля, че случая е интересен :)
    • Здравейте! Моля за помощ с тълкуването. Зададох въпрос, дали двама души, които се скараха и като цяло напоследък отношенията им охладняха, ще се сдобрят и ще подобрят отношенията си (любовни отношения между мъж и жена). Картите, които се паднаха: докато мешах картите изпадна асо мечове; 1. глупакът, 2 асо чаши, 3 дяволът.
      Как аз тълкувам картите: Знам, че глупакът е край и начало, но за мен картата означава също, че връзката е забранена, скрита, оставена встрани. Самото изображение е на човек с кученце - съвпадение или мое внушение, но единия от двамата във връзката има куче (този, за когото според мен връзката е мъчителна и е губещ в тези отношения). Асо чаши според мен потвърждава въпроса - пита се за любовни взаимоотношения. И накрая - дяволът. Тази карта чисто интуитивно ме притесни. Самата картина на нея - двама влюбени, оковани с вериги и над тях - дяволът. За мен картината показва, че връзката е забранена, нередна (което в действителност е точно така). Също така, единият от двамата, за които се пита е нещастен в тази връзка. И картата, която изпадна - асо мечове - двама души, като два остри камъка, твърди и непризнаващи грешките си. Трудно ми е, обаче да отговоря на въпроса с "да" или "не". Струва ми се, че в интерес на питащия е да се сложи край и да започне на чисто живота си, но все пак не мода да направя извод дали ще оправят отношенията си, или не.
      Моля Ви да коментирате подредбата и тълкуването!
    • Isis написа:

Здравейте! Ще се радвам ако някой ми отговори на въпрос, който за мен е доста сериозен и си мисля, че влияя на картите си. На стария адрес, на който не живея от около 6-7 години ми се обадиха /комшии/, че са ми залепила призовка от райония съд. Отидох да я потърся, но вече я няма. Вероятно някой я е взел. Въпросът ми е за какво ме търсят? Нямам задължения и никога не съм имала проблеми с някого или пък с властите. Благодаря предварително! Веднага след като разбера причините, аз също ще пиша. Мисля, че случая е интересен :)
      Без карти мога да предположа, че те търсят за свидетел.
      Иначе картите са: Колелото - 5 жезли - Страшния съд
      Нещо, което не е много ново като събитие, ще има е други свидетели. Даже си мисля, че това не е първата призовка, може да са те търсили и преди. Няма как да не отидеш, със Страшния съд ще се срещнеш лице в лице с "проблема".
      La vie en rose
    • eur написа:

Здравейте! Моля за помощ с тълкуването. Зададох въпрос, дали двама души, които се скараха и като цяло напоследък отношенията им охладняха, ще се сдобрят и ще подобрят отношенията си (любовни отношения между мъж и жена). Картите, които се паднаха: докато мешах картите изпадна асо мечове; 1. глупакът, 2 асо чаши, 3 дяволът.
      Как аз тълкувам картите: Знам, че глупакът е край и начало, но за мен картата означава също, че връзката е забранена, скрита, оставена встрани. Самото изображение е на човек с кученце - съвпадение или мое внушение, но единия от двамата във връзката има куче (този, за когото според мен връзката е мъчителна и е губещ в тези отношения). Асо чаши според мен потвърждава въпроса - пита се за любовни взаимоотношения. И накрая - дяволът. Тази карта чисто интуитивно ме притесни. Самата картина на нея - двама влюбени, оковани с вериги и над тях - дяволът. За мен картината показва, че връзката е забранена, нередна (което в действителност е точно така). Също така, единият от двамата, за които се пита е нещастен в тази връзка. И картата, която изпадна - асо мечове - двама души, като два остри камъка, твърди и непризнаващи грешките си. Трудно ми е, обаче да отговоря на въпроса с "да" или "не". Струва ми се, че в интерес на питащия е да се сложи край и да започне на чисто живота си, но все пак не мода да направя извод дали ще оправят отношенията си, или не.
      Моля Ви да коментирате подредбата и тълкуването!
      Щом имаш карти и си ги тълкувала, можеш да ги публикуваш в Таро и любов
      La vie en rose
    • Имам нужда от съвет.

Здравейте!Имам нужда от съвет.Не зная как точно да формулирам въпроса си,затова ще опиша накратко ситуацията.Уморих се от ината на мъжа ми,отдавна нещата не вървят и за себе си съм взела решение да се разделя . Притесненията ми са дали ще се справям финансово сама ,защото имам и двама сина.И ще срещна ли човек на когото мога да разчитам.
    • Iona написа:

Здравейте!Имам нужда от съвет.Не зная как точно да формулирам въпроса си,затова ще опиша накратко ситуацията.Уморих се от ината на мъжа ми,отдавна нещата не вървят и за себе си съм взела решение да се разделя . Притесненията ми са дали ще се справям финансово сама ,защото имам и двама сина.И ще срещна ли човек на когото мога да разчитам.
      Здравейте, хвърлих карти за ситуцията в момента.

3 мечове, Глупака, Рицар пентакли

Много сте разочарована от партньора си, от отношението му, от поведението му, истината винаги излиза наяве, надявали сте се, че човека до вас ще се промени. В момента, сте много емоционална, а в такива моменти, човек не бива да взема решение. Направете ако трябва списък със "за" и "против", премислете добре всичко.

По въпроса, дали ще се справите сама финансово:

3 мечове, Кралица жезли, Силата

Премисляте някакви варианти, смятате, че можете да се справите, защато знаете какво искате, но всичко ще бъде с много усилия и лишения. Тук отговора според ме е не, не и в близко бъдеще.

По въпроса, дали ще срещнете човек, на когото можете да разчитате:

Крал жезли, Справедливостта, Колелото на съдбата

Тук картите казват, че трябва първо да се изясните с човека до вас, да обмислите много добре, ситуацията в която се намирате в момента, дошло е време за вземане на решение. За това отговора е не.
      :strast:
    • Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?