Важна тема Таро онлайн III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
    • Ново

Здравейте!Задавала съм въпроси в този форум и времето е показало, че съм получила точни отговори за ситуацията.И сега ще помоля някой да погледне дали ще срещна скоро подходящ човек.Благодаря предварително!
      <3 <3 <3
    • Ново

eur написа:

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
      Май прочетох, че имаш карти?! Изтегли, пиши в Таро Комбинации или Зачатие и бременност, напиши твоето тълкуване на комбинацията и който желае ще изкаже мнение. Ако не- в нета е пълно с подобни сайтове- orakul.eu/, забавлявай се.
    • Ново

alissa написа:

eur написа:

Май прочетох, че имаш карти?! Изтегли, пиши в Таро Комбинации или Зачатие и бременност, напиши твоето тълкуване на комбинацията и който желае ще изкаже мнение. Ако не- в нета е пълно с подобни сайтове- orakul.eu/, забавлявай се.
      Благодаря за отговора! След като преди няколко дни изтеглих само обърнати карти, които не можах да разтълкувам, реших да помоля някого от форума :)
    • Ново

Изправи всички карти, формулирай си ясно въпроса и размеси добре картите. Задай въпроса на глас, прецепи и изтегли 3 карти. Опитай да разтълкуваш значението им, както по отделно, така и в комбинация. Публикувай мнението и комбинацията в подходяща тема и ние ще ти помагаме.
    • Ново

eur написа:

Здравей, eur!
      Моето мнение е, че просто трябва да спреш да гледаш назад и да дадеш шанс на твоето си щастие. Няма никакво значение дали въпросната жена е бременна, ще забременее или каквото и да е там. Цялата работа е,че въпросният "близък" не ти е точно близък. Имаш чувства към него и очакваш нереални неща. Според мен даже от скоро сте разделени.
      Не мисля,че е нужно да влизам в подробности, нито пък да публикувам карти. Просто се усмихни и погледни напред :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.