Pinned Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dianagocheva1 wrote:

Dianagocheva1 wrote:

Здравейте нова съм в форума . Бих искала да задам въпрос,но незнам дали ще го формулирам правилно...та въпроса ми е: (понеже съм осиновена) Има ли смисъл да търся биологичен пройзход? И вижда ли се скорощна среща с биологични родители? Благодаря предварително. Дано съм задала правилно въпросите.
      Надявам се да ми отговорите найстина имам спешна нужда от вашето мнение.
      Здравей, на този въпрос, Таро няма как да отговори. Дори и да може, това няма да се обяви тук. Никога.
      Не разчитай на картите Таро да вземат решения, които зависят изцяло от теб.

Този сайт е отговорен спрямо личните решения/отговори и лично аз няма да позволя да се говорят небивалици, само защото някой потребител е пожелал нещо да чуе.
      Нито една от дамите, които помагат в Таро онлайн, няма да се ангажира с такъв въпрос, защото нито една от тях не е безразсъдна да поеме чужди решения на гърба си.

Съветвам те, да подходиш рационално и ако искаш да разбереш какъв е произхода ти, да го направиш чрез официалните власти, не чрез гадателски науки.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • krem12 wrote:

Здравейте.Бидчх искала да попитам да дам ли отново шанс на приятеля ми и ще се получи нещо между нас или той ще продължава постарому.
      Рискувам да се превърна в "искрено и лично", но мило момиче - на 21 си, някакъв не се държи добре с теб и питаш да му дадеш ли втори шанс? на 21!!! Има много риби в морето. Попътувайте, вижте свят, вижте други хора, култури, намерете себе си, изгубете се... животът не се свежда до някакъв мъж, който е бил наблизо в даден момент.
      Иначе момчето иска точно това - да опита от всичко и да се радва на нещата, които му се случват. Ужасява се от връзка.
      Картите са - 6 пентакли - 5 жезли - 9 жезли
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте! Може ли някой да погледне за мен„ще срещна ли скоро правилния човек?” И моля, не гледайте на този въпрос като на глупав! Аз съм жена на 42,имам дете, добра професия , но това да срещнеш половинката си е също една важна част от живота.Много благодаря на този, който се отзове!
      <3 <3 <3
    • Здравейте,
      Нуждая се от малко помощ и съвет. Нямам собствена колода таро затова ползвам онлайн карти, които се опитвам да тълкувам като понякога успявам а друг път ми е невъзможно, защото съм лаик, а и нямам познати към които да се обърна.
      Сменям работа. Вече подписах договор и се чувствах добре.Чаках да почна преди да уведомя повече хора, но някак си всички знаят. На всичко отгоре узнавам от трета страна, че на новото място работи и бившия с настоящата си и .....като цяло още подобни, които ми се щеше да знам преди това. Днес за дневна ми се падна Кулата и удари в десетката. Въпросът ми е
      Как ще се развият нещата на новото работно място?
      От нета изтеглих
      Колелото Кралица Чаши и Кралица Жезли.
      Не мога да разбера-или ще съчувствам или ще съм над нещата.
      Ако някой може да ми помогне ще съм безкрайно благодарна.
      Благодаря на всички, отделили време да прочетат огромния пост.
    • Здравейте! Имам въпрос относно следните комбинации:
      Мисли ли мъжХ за жена У?:
      Кралица Меч-Обесен-Асо Меч

Какво чувства към нея?:
      Кралица Пентакли-4ч- Паж Жезли

Моето тълкувание е, че той най-вероятно в момента е в друга връзка (КрП+Обесен), от която може и да е леко отегчен и му се иска някакво ново преживяване, дори и на ниво лек флирт.Тоест мислите му свързани с нея са по-скоро във връзка с това, че не е съвсем доволен от сегашното положение.
      От друга страна, се колебая, защото е възможно двете кралици да представят питащата. Тя мисли, зациклила и е въпрос на време и настройка да прекъсне този процес (АМ+Обесен).
      В другата комбинация ПЖ да отразява нейното желание за комуникация. И тя да е КП с 4 чаши, което също не е готино :) Ще съм благодарна да разбера какво мислите по въпроса !
    • Dee wrote:

Здравейте! Имам въпрос относно следните комбинации:
      Мисли ли мъжХ за жена У?:
      Кралица Меч-Обесен-Асо Меч

Какво чувства към нея?:
      Кралица Пентакли-4ч- Паж Жезли

Моето тълкувание е, че той най-вероятно в момента е в друга връзка (КрП+Обесен), от която може и да е леко отегчен и му се иска някакво ново преживяване, дори и на ниво лек флирт.Тоест мислите му свързани с нея са по-скоро във връзка с това, че не е съвсем доволен от сегашното положение.
      От друга страна, се колебая, защото е възможно двете кралици да представят питащата. Тя мисли, зациклила и е въпрос на време и настройка да прекъсне този процес (АМ+Обесен).
      В другата комбинация ПЖ да отразява нейното желание за комуникация. И тя да е КП с 4 чаши, което също не е готино :) Ще съм благодарна да разбера какво мислите по въпроса !
      Темата е Таро онлайн, не е подходяща за вас, вие работите с картите Таро. Тази тема е за хора, които нямат никаква представа от картите.
      Пишете в другите теми.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Здравейте, от известно време с интерес чета постовете във форума. Ще ми е много полезно, ако някой има възможност да изтегли карти по интересуващ ме въпрос (зная мнението на активно пишещите дами за емоционални въпроси, но въпреки това си позволявам да питам).
      От години поддържам връзка с един мъж, и двамата сме женени, но отегчени, отношенията ни са приятелски, не сме любовници, но за мен той никога не е бил просто приятел. Интересува ме какви са чувствата и намеренията му към мен, за да знам дали мога да разчитам, че някой ден няма да сме само приятели.
    • Polya wrote:

Здравейте, от известно време с интерес чета постовете във форума. Ще ми е много полезно, ако някой има възможност да изтегли карти по интересуващ ме въпрос (зная мнението на активно пишещите дами за емоционални въпроси, но въпреки това си позволявам да питам).
      От години поддържам връзка с един мъж, и двамата сме женени, но отегчени, отношенията ни са приятелски, не сме любовници, но за мен той никога не е бил просто приятел. Интересува ме какви са чувствата и намеренията му към мен, за да знам дали мога да разчитам, че някой ден няма да сме само приятели.
      Здравей, изтеглих ти карти- Крал жезли-10 меча- императрицата. Според мен, този мъж е в ситуация, която е много наболяла и трябва да действа. Вижда се, че е семеен, но нещо не е ок в това семейство. Императрицата на трета позиция ми е интересна- хем не си му безразлична май, хем не предполага действие. Ако иска и друг да коментира, аз ако трябва да обобщя- има интерес, но няма да предприеме нищо.
    • Здравейте! Моля за помощ, относно две възможности за работа. Колебая се, а времето накъсва! Ако има желаещи, нека ми изтеглят. Имам моя колода, но съм емоционално пренавита и не мога да мисля. Благодаря от сърце!!!

1) Как ще се развият нещата, ако избера В.?

2)Как ще се развият нещата, ако избера А.?
    • Здравейте, преди време зададох въпрос относно отношенията ми с господин с буквата М. 9 месеца по-късно въпроса е все така актуален. Не можем и не можем да прекъснем енергийната връзка по между ни. Неколкоратно прекратявахме контакти и все някой се появяваше в живота на другия. Към днешна дата отново сме във контакт и се виждаме и чуваме. Не мога да определя дали е партньорство или приятелство. Та въпросите са ми:
      Какво изпитва М. Към мен?
      Как ще се развият тези отношения в бъдеще време?
      Моето име е с буквата Б.
      Благодаря Ви от сърце! (предварително)
    • blaga_vest wrote:

Здравейте, преди време зададох въпрос относно отношенията ми с господин с буквата М. 9 месеца по-късно въпроса е все така актуален. Не можем и не можем да прекъснем енергийната връзка по между ни. Неколкоратно прекратявахме контакти и все някой се появяваше в живота на другия. Към днешна дата отново сме във контакт и се виждаме и чуваме. Не мога да определя дали е партньорство или приятелство. Та въпросите са ми:
      Моето име е с буквата Б.
      Аз мисля, че сама трябва да си дадеш отговор на тези въпроси. Първо ти какво изпитваш към него. Очакваш от Таро какво? Ако Таро ти каже, че той те обича ти какво ще направиш - ще прекъснеш настоящата си връзка? (мисля, че това беше дилемата) Ако е така, защо направо не го попиташ? - "Пич, виждам, че между нас има искри, дай да решим какво ще правим - ще се взимаме ли или само ще си точим лигите един по друг".
      Ясно, че нещата не са само черни и бели. Но не мисля, че в случая Таро може да ти каже какво да правиш, защото подтекста на твоите въпроси е точно такъв.
      8 пентакли - Кралица чаши - 9 пентакли
      ами опипвате почвата, пускате си фитили, един друг се заблуждавате и не знаете какво искате. може и никога да не стигнете до никъде... не знам..помисли пак ти какво искаш.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

blaga_vest wrote:

Здравейте, преди време зададох въпрос относно отношенията ми с господин с буквата М. 9 месеца по-късно въпроса е все така актуален. Не можем и не можем да прекъснем енергийната връзка по между ни. Неколкоратно прекратявахме контакти и все някой се появяваше в живота на другия. Към днешна дата отново сме във контакт и се виждаме и чуваме. Не мога да определя дали е партньорство или приятелство. Та въпросите са ми:
      Моето име е с буквата Б.
      Аз мисля, че сама трябва да си дадеш отговор на тези въпроси. Първо ти какво изпитваш към него. Очакваш от Таро какво? Ако Таро ти каже, че той те обича ти какво ще направиш - ще прекъснеш настоящата си връзка? (мисля, че това беше дилемата) Ако е така, защо направо не го попиташ? - "Пич, виждам, че между нас има искри, дай да решим какво ще правим - ще се взимаме ли или само ще си точим лигите един по друг".Ясно, че нещата не са само черни и бели. Но не мисля, че в случая Таро може да ти каже какво да правиш, защото подтекста на твоите въпроси е точно такъв.
      8 пентакли - Кралица чаши - 9 пентакли
      ами опипвате почвата, пускате си фитили, един друг се заблуждавате и не знаете какво искате. може и никога да не стигнете до никъде... не знам..помисли пак ти какво искаш.
      Благодаря за отговора ! Точно в това е въпроса, че се искаме, а не стигаме до никъде. Когато аз му кажа излез от живота ми той казва ''ОКЕЙ'' и след седмица примерно аз го търся, защото ми липсва или той ме търси, защото му липсвам и не може без мен. Или той казва'' не искам да те виждам повече'', аз - ''ОКЕЙ'' и след седмица той ''Ами аз такова съжалявам, искам да се видим липсваш ми''! .. И така продължаваме вече 9 месеца. Аз знам какво изпитвам към него, уж знам и той какво изпитва (по негови думи), не нещо не можем да се ''вземем''
    • Виж, истинските неща просто се случват. Всичко друго е игра на шикалки. Няма такова нещо като "искаме се, ама...". Ми не, не се искате чак толкова. Има други неща явно пред теб, на които трябва да обърнеш по-сериозно внимание.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • New

Здравейте. Искам да помоля за гледане. Снощи се видях с човек , с който не се бяхме виждали последните 6 години. Въпросът ми е :
      С какви впечатления остана той от мен, след снощната среща?
      Благодаря!
    • New

Здравейте, и аз бих искала да помоля за отговор на един въпрос.

Въпросът ми е приключени ли са завинаги отношенията ми с Радослав?

Благодаря предварително на човека, който ще отдели от времето си за мен!