Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• alessandra wrote:

Armid wrote:

alessandra wrote:

Здравейте,
      За първи път се допитвам до Таро.
      Моля, ако някой има време да погледне на въпроса как ще се развият отношенията между А (жена) и В и имат ли бъдеще заедно?
      Познаваме се от много, много години, но досега животът ни все тръгваше в различни посоки. Питам се и този път ли ще е така? Ако е необходима още някаква информация, моля кажете ми.
      Много съм объркана.
      Благодаря Ви предварително и обещавам да дам обрат на връзка.
      7 меча - Кралица чаши - 9 чашиСпоред мен градиш един химерен образ на връзка в твоя вътрешен свят, опитваш се да "четеш" някакви знаци дето ги няма и си готова да повярваш в тях в името на щастието. Връзка аз не виждам, даже и взаимност не виждам.
      Благодаря, Armid. Връзка има за пореден път, като последната е от една година и още продължава. Разделите досега са били за доброто или на единия, или другия. Никога не е имало караници или негативни емоции. Ситуацията в момента е усложнена, поради наличието на трети и четвърти страни. При това уточнение, интерпретацията на картите, същата ли остава? Още веднъж благодаря.
      Очакванията на единия и на другия са различни и в това гледане отсрещната страна я няма, т.е. интерпретацията на картите си е същата. Няма как Кралица чаши с 9 чаши да ти показва любов и взаимност. Знам, че всеки иска да чуе хубави неща за връзката си, обаче това е такъв блудкаж, че няма на къде.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте, бих искала да задам въпрос към картите и вас. Свързан е с раздяла. Банално, зная. Въпросът е кога ще приключи тази моя агония/ фиксация/тъга? Ако не е правилно формулиран, ще го променя. Благодаря предварително!

The post was edited 2 times, last by Carina ().

• Здравейте, бих искала да задам въпрос към Вас и картите.
      Ще останем ли заедно с моя приятел или ще се разделем този път окончателно, в доста голяма криза сме и също така да попитам дали той има някакви взаимотношения с друго момиче сега, имам някакво вътрешно усещане, че нещо се случва с него, но и да питам ще отрече естествено. Аз съм В, той е М.
      Благодаря предварително. :)
    • Здравейте,

Може ли да задам въпроси към картите?

Единият е след дълга връзка, която приключих дали ще намеря скоро любов?
      Има две възможности за моята кариера, да остнаа на същото място, но нова позиция или да предпочета новото място, кое ще бъде по-добре за мен?
      Може ли да се изчисли кое е късметлийското ми число?

Поздрави,
    • Carina wrote:

Здравейте, бих искала да задам въпрос към картите и вас. Свързан е с раздяла. Банално, зная. Въпросът е кога ще приключи тази моя агония/ фиксация/тъга? Ако не е правилно формулиран, ще го променя. Благодаря предварително!
      На 17 септември 2019... майтапя се. Нали разбираш, че няма как някой да ти каже КОГА.
      Все пак зададох въпроса както си го питала. 7 чаши - 9 меча - 6 пентакли
      И понеже съм болезнено откровена ще ти кажа - първо трябва да затвориш фабриката за илюзии, ама наистина да я затвориш и да хвърлиш ключа. това те държи в капана на страховте и терзанията. Светлина в тунела има, само трябва да си позволим да я видим. Трябва да се научим да даваме, ама не това, което си мислим, че на другия му трябва, а това, което наистина му трябва. и ако му трябва свобода, му я даваме, защото искаме свобода и за себе си! " С каквато мярка мерите, с такава ще ви се отмерва" (Лука)
      La vie en rose
    • Elia13 wrote:

Здравейте, бих искала да задам въпрос към Вас и картите.
      Ще останем ли заедно с моя приятел или ще се разделем този път окончателно, в доста голяма криза сме и също така да попитам дали той има някакви взаимотношения с друго момиче сега, имам някакво вътрешно усещане, че нещо се случва с него, но и да питам ще отрече естествено. Аз съм В, той е М.
      Благодаря предварително. :)
      " buy buy love, buy buy happiness, hello loneliness, I think I'm gonna die"... знаете тази песен, нали
      10 чаши - Звездата - 7 пентакли
      При тия карти не знам каква умност да напиша, нито ми идва някаква успокоителна мисъл. Пък и няма да свърши бързо.
      За да няма двусмислие - не контролирате нещата, а и няма как, освен да си вземете една вуду-кукла на мъжа и да го бучкате в сърцето. "ах, какви прекрасни моменти имахме" не върши работа. пиесата е свършила, виното е изпито и живота продължава. Картите показват, че процеса няма да е лесен, но пък след време ще гледате назад с удовлетворение от промените.
      La vie en rose
    • pafkos wrote:

Здравейте,

Има две възможности за моята кариера, да остнаа на същото място, но нова позиция или да предпочета новото място, кое ще бъде по-добре за мен?

Поздрави,
      Що така бе, моме, си я докарала с тая работа? Не знам какво си представяш, че ще е новата... едно голямо нищо -
      Колесница - Ас чаши, Ас жезли... ми ти май си го решила да се местиш, някой ти е дал големи обещания за там, или ти сама си си наумила, че там е супер... не знам.
      На старата (или досегашната) положението е критично, има неразрешени проблеми, напрежение, но ми се струва, че прекалено розово гледаш на новата алтернатива, защото искаш да излезеш от задънената улица, ама гледай да не попаднеш в нова такава. 9 жезли - 2 меча - 10 чаши
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Carina wrote:

Здравейте, бих искала да задам въпрос към картите и вас. Свързан е с раздяла. Банално, зная. Въпросът е кога ще приключи тази моя агония/ фиксация/тъга? Ако не е правилно формулиран, ще го променя. Благодаря предварително!
      На 17 септември 2019... майтапя се. Нали разбираш, че няма как някой да ти каже КОГА.Все пак зададох въпроса както си го питала. 7 чаши - 9 меча - 6 пентакли
      И понеже съм болезнено откровена ще ти кажа - първо трябва да затвориш фабриката за илюзии, ама наистина да я затвориш и да хвърлиш ключа. това те държи в капана на страховте и терзанията. Светлина в тунела има, само трябва да си позволим да я видим. Трябва да се научим да даваме, ама не това, което си мислим, че на другия му трябва, а това, което наистина му трябва. и ако му трябва свобода, му я даваме, защото искаме свобода и за себе си! " С каквато мярка мерите, с такава ще ви се отмерва" (Лука)

Благодаря, Armid. Точно така е, аз го зная. Опитвам се, наистина да приключа с илюзиите и очакването. Но не успявам вече прекалено дълго време.Чувствата някак успявам да приспя, но мислите, анализите, не ме напускат и за миг от денонощието, което е крайно изтощително. Но за даването, дала съм всичко от себе си. Дала съм и свобода. Просто няма как аз да съм тази, която трябва да се учи на даване в тази ситуация.

The post was edited 3 times, last by Carina ().

• Здравей,

Изтеглих ти карти Крал чаши - Колесница - 6 жезли

Не бих те посъветвала да взимаш пари назаем, има голям риск да те измамят или да не успееш да върнеш парите навреме.
      6 жезли е силно пожелателна, когато не е подкрепена със сериозни карти.
      La vie en rose
      Здравейте отново,
      Давам обратна връзка, дори и малко късно.
      Добре, че послушах картите. Скоро след като писах тук, намерих подходящо за мен помещение, за което не ми се наложи да взема заем. Цената беше доста по-ниска, а местоположението му е доста добро.
      Още веднъж Ви Благодаря!
    • Armid wrote:

pafkos wrote:

Здравейте,

Поздрави,
      Що така бе, моме, си я докарала с тая работа? Не знам какво си представяш, че ще е новата... едно голямо нищо -Колесница - Ас чаши, Ас жезли... ми ти май си го решила да се местиш, някой ти е дал големи обещания за там, или ти сама си си наумила, че там е супер... не знам.
      На старата (или досегашната) положението е критично, има неразрешени проблеми, напрежение, но ми се струва, че прекалено розово гледаш на новата алтернатива, защото искаш да излезеш от задънената улица, ама гледай да не попаднеш в нова такава. 9 жезли - 2 меча - 10 чаши
      Здравейте,

Ами аз първо съм мъж ;)) Второ, на работата няма напрежение или положението не е критично, даже добре се развива, просто се чудя за друга опция, с промяна на позицията, която би ми била интересна. Няма обещания, просто се чудя кое ще бъде по-добре за мен.

За другите две неща?
    • :) ами чудесно, че има и по някой мъж за цвят.

Въпреки поясненията, които направи, не бих дала друг коментар, освен че това "само се чудя", може би е показателно за картите от първата комбинация "колесница - ас чаши -аз жезли" . колесницата трябва някой да я подкара, нали, пък тия Аса са просто идеи без действие.

ПС. И какво е това късметлийско число и как трябва да го разгадаем на Таро?
      La vie en rose
    • Здравейте! Тъй като нямам карти в себе си и скоро няма да имам бих искала да помоля някоя от вас да хвърли карти на въпрос :Коя е жената, с която брат ми видя П и какви са им отношенията? Ще съм благодарна!
    • В темата за Таро "Система в работата", прочетох, че има определени комбинации, които сочат, че въпросът не бива да се задава отново и трябва да се изчака, единият от примерите беше с Асо на първа и трета позиция. Затова се учудих как да тълкувам Асо пентакли - Страшния съд - Асо жезли на въпрос за настояща работа (промени). За първи път го задавам.

На мен ми изглежда като трансформация, но не градивна, а по-скоро че натрупаният ресурс (Асо пентакли) се превръща на пух и прах (Асо жезли), пропиляване на изграденото досега. Ще ме насочите ли дали мисля правилно?

The post was edited 2 times, last by Sani ().

• Sani wrote:

В темата за Таро "Система в работата", прочетох, че има определени комбинации, които сочат, че въпросът не бива да се задава отново и трябва да се изчака, единият от примерите беше с Асо на първа и трета позиция. Затова се учудих как да тълкувам Асо пентакли - Страшния съд - Асо жезли на въпрос за настоящата ми работа (промени). За първи път го задавам.

На мен ми изглежда като трансформация, но не градивна, а по-скоро че натрупаният ресурс (Асо пентакли) се превръща на пух и прах (Асо жезли), пропиляване на изграденото досега. Ще ме насочите ли дали мисля правилно?
      Мнението ти не е за тази тема, пиши в
      Таро и Работа
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • New

Здравейте, как бихте коментирали изтеглените карти Крал пентакли- Глупакът- Асо чаши при въпрос дали ще се подновят отношенията между мъж и жена? Благодаря предварително!
    • New

Carina wrote:

Здравейте, как бихте коментирали изтеглените карти Крал пентакли- Глупакът- Асо чаши при въпрос дали ще се подновят отношенията между мъж и жена? Благодаря предварително!
      Ориентирайте се правилно в темите, моля. Таро Онлайн е за хора, които не разполагат със свое Таро. Вече изтеглена комбинация можем да анализираме и коментираме тук, като най-напред дадеш своето мнение за картите :

Tarot Card Combinations VII
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • New

Здравейте, преди известно време се запознах с един човек. Зараждат се някакви отношения между нас. Ако някой има възможност да изтегли карти на въпроса как ще се развият отношенията между А и С? Много ви благодаря.
    • New

alessandra wrote:

Здравейте, преди известно време се запознах с един човек. Зараждат се някакви отношения между нас. Ако някой има възможност да изтегли карти на въпроса как ще се развият отношенията между А и С? Много ви благодаря.

Изтеглих ти Ас Пентакли - Обърнат Отшелник - 4 Чаши

Ясно е, че много ти се иска да се получи нещо, буквално сякаш си се фиксирала в тази идея. Обаче аз тук не виждам взаимност. Отшелникът, във въпроси за връзка, винаги ми говори за дълъг период на невъзможност да се прекъснат някакви стари отношения. Може и да стагнират, но ги има. Поне на този етап, не виждам другият човек да е въодушевен от идеята да започне връзка с теб.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."