Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Carina wrote:

Не съм ги теглила аз. Помолих да ги изтеглят за мен. По тази причина питам в тази тема.
      А каква е идеята някой да ти тегли, без да ги разтълкува ?? Или си теглила онлайн някъде... Или пък не ти е харесало как са ги разтълкували ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Никак не е приятно да поставяш под съмнение човека, който се е потрудил да ти изтегли и разтълкува карти - безпристрастен или не, само защото отговорът не ти е допаднал. На негово място никога не бих ти изтеглила пак. И не, няма да стане, сори. Глупакът говори достатъчно ясно за нещата, а Кралят Пентакли си има други цели.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Нееее, напротив. Изобщо не става въпрос за това, че не ми харесва коментарът към подредбата. Напротив. Мисля, че е прекалено оптимистичен заради желанието на този, който го тълкува да бъде такъв или защото не желае да ме разочарова.
    • Ясно. Трябваше да го публикуваш в Комбинациите тогава и да го обсъдим там, ето че усещаш какво става по картите.
    • Бих го публикувала, но май няма какво да се обсъжда по комбинацията повече. Тя е отпреди месец и не се прояви както беше разтълкувана. По тази причина потърсих второ мнение. Не зная как се тълкува асо чаши в случая, но четох пост на Мона, че глупакът не се проявява в компанията на аса. А идеята беше да се прояви този глупак :)
    • Не те разбрах. Но Глупакът може да се тълкува и в буквален смисъл понякога. За нищо минало не съжалявай, по-добре, че е минало. Асото Чаши пък е на трета позиция - нищо съществено не може да се очаква, освен думи и емоции на вятъра.
    • Roxelane, ще си позволя и аз да бъда директна. Като, че ли винаги подхождаш негативно към зададените въпроси. Не всеки човек използва картите със зла умисъл. Доста често(както и при мен) Таро дава коренно различен отговор от действителността, която е представена в обществото....затова често се търси второ мнение. Винаги е любопитно да чуеш някой безпристрастен.Не се засягай, просто реших да споделя мнението си.
    • Няма как да се засегна от непознат, а и колко точно опит имаш с картите ?? Защото когато ти се случи да отделиш цял следобед от времето си за някого например, да отговориш подробно и любезно на всичките му въпроси с желание да помогнеш, а в отговор получиш - "ама аз си изтеглих пак тук онлайн, айде да ми ги разтълкуваш сега" - понеже не му е харесало какво си казал или че трябва да си размърда задните части ако иска резултат за нещо - тогава можем да говорим. За другите неща в които ме намираш "негативна", явно не виждаш каквото аз виждам в картите. Което не е мой проблем.
    • Защото специално за твоя въпрос истината е, че избегнах да влизам в подробности.
    • Не се засягам а обяснявам за да ме разбереш. Не съм казала нищо без причина, и да се разбере етиката е част от процеса на изучаване на Таро, иначе си губим времето, вместо да го оползотворим. И ще си стоим с широко затворени очи. Чудесно е, че сайтът ти харесва, всички сме научили много тук, и още учим.
    • Здравейте. Дори не помня откога не съм теглила карти, а сега честно казано изпитвам нужда да ги питам: Как ще се развие дадена ситуация. Но нямам карти у себе си, а и скоро няма да имам. Моля ви, ако някоя има желание, да изтегли. Ситуацията е свързана с мъжа до мен, нещата се объркаха много, нямаме проблем помежду си, но обстоятелствата ни притиснаха и най-нормалното е да сме нервни и двамата. Знам че нещата ще се нормализират все някога, оптимист съм, но напоследък губя почва под краката си. Ще съм благодарна, ако някоя реши да тегли карти. :)
    • ljubavi wrote:

Здравейте. Дори не помня откога не съм теглила карти, а сега честно казано изпитвам нужда да ги питам: Как ще се развие дадена ситуация. Но нямам карти у себе си, а и скоро няма да имам. Моля ви, ако някоя има желание, да изтегли. Ситуацията е свързана с мъжа до мен, нещата се объркаха много, нямаме проблем помежду си, но обстоятелствата ни притиснаха и най-нормалното е да сме нервни и двамата. Знам че нещата ще се нормализират все някога, оптимист съм, но напоследък губя почва под краката си. Ще съм благодарна, ако някоя реши да тегли карти. :)
      Къде са ти картите?
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Здравейте!. Моят въпрос е
      Понеже съм студентка в големия град, но съм родена в малък град.
      Искам да ви попитам ще остана ли да живея в големия град или ще се върна да живея в родния ми град
    • stefi177 wrote:

Здравейте!. Моят въпрос е
      Понеже съм студентка в големия град, но съм родена в малък град.
      Искам да ви попитам ще остана ли да живея в големия град или ще се върна да живея в родния ми град
      Нямам идея как ви хрумва да питате Таро подобни въпроси :)

Папата - Кралица жезли - Ас пентакли

Виждам, че проблемът не е толкова финансов, колкото факта, че искаш да постъпиш както е редно спрямо семейството си, майка си може би най-вече. Просто ще се съобразиш с нейното мнение и всичко, което се смята за редно в едно по-затворено общество.
      Специално в този град, в който си в момента според мен няма да останеш, което не е чак толкова лошо, колкото ти се струва.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте отново. Имам нужда от помощ. Моля някой да изтегли карти за
      Как ще се развият нещата на новата ми работа?
      Ако на някой му е интересно: почнох нова работа. оказа се, че настоящата прителка на моя бивш /знаем се от 1995, заедно бяхме 16 год, разделени от 3 год/ работи там. Не съм питала коя е и как е, за да не се вкарвам в сериали, ама както става се засичаш. Сега женичката ми прави криви физиономии и съска, той взе ми звъни тайно и на работа не е ок, въпреки, че работата ми трябва. Искам те да са щастливи заедно без да ме замесват в отношенията си, ама очевидно и двамата не могат. Вече сериозно се замислям дали да напусна. Моля за съвет.