Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте,

Молбата ми е за съвет/ теглене на карти относно личния ми живот. От доста време съм необвързана и нямам успех в намирането на партньор. Имам интерес към един човек, но явно е едностранно. Можете ли да ми кажете какви са ми шансовете с него и ако няма такива, дали ще има някакво развитие или промяна за мен в близко бъдеще? Благодаря ви предаврително!
    • Vick wrote:

Здравейте,

Молбата ми е за съвет/ теглене на карти относно личния ми живот. От доста време съм необвързана и нямам успех в намирането на партньор. Имам интерес към един човек, но явно е едностранно. Можете ли да ми кажете какви са ми шансовете с него и ако няма такива, дали ще има някакво развитие или промяна за мен в близко бъдеще? Благодаря ви предаврително!
      Честно казано, от картите, които ти изтеглих, не виждам да си се тръшнала и обляна в сълзи. Не съм ти гледала за този мъж конкретно, защото не виждам смисъл. Гледах ти до края на годината дали ще срещнеш някого за по-сериозно връзка. Такава обаче не се появява на хоризонта.
      Влюбените, 7 жезли, 10 чаши

Колкото до това какъв съвет от Таро би могла да получиш, той е следният: насочи усилията си в реалистична посока. т.е. не дълбай в празно канче, пресъхнал извор или не блъскай в оловни стени с дървен чук. Картите са категорични - ситуацията на избор, каквато е видна по Влюбените е твой въображаем сюжет, в който си представяш, че си от едната страна, т.е. имаш роля и трябва да се бориш, да отстояваш или да пазиш/защитаваш позиции по 7 жезли... Накрая обаче, всичко се пуква като балон по 10 чаши. Т.е. пилееш енергията си.

In total, отделяй внимание и енергия само там, където това ще бъде оценено.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Привет,
      Бих помолила да ми изтеглите карти за 1 конкретен мъж Х. Много объркана стана ситуацията с него и не зная какво да правя, какво усеща този господин към мен, има ли някакъв шанс за развитие?
      И аз, като дамата отгоре, не съм срещнала половинка и все са ми неуспешни връзките.
      Господинът Х. е много специален за мен и все се надявах, че ще се получи нещо, но той сменя мнението си постоянно и имам нужда от насока.
      Благодаря предварително!
    • Здравейте, имам нужда от съвет, ужасно съм объркана. Бяхме заедно с едно момче, говореше ми за семейство, годежи, сватби и деца и изведнъж си събра багажа и си тръгна. Сега казва, че може да говорим, но аз някак си не вярвам че, ще е искрен, та питам има ли смисъл да говориме( ще бъде ли искрен с мен?) Има ли бъдеще връзката ни?
      Благодаря предварително! Аз съм с буквата Б. Той е с буквата А.
    • Здравейте! Бихте ли наредили карти, дали ще имам партньор в живота! След 8г. самота срещнах човека, но след 2г. се загубихме един друг и вече 8 мес. сме разделени. Тая надежди и може би ми пречат за бъдеще. На 41г. съм, не се интересувам от мимолетни изживявания и лековати отношения, та сама ли ще остана? Благодаря предварително!
    • Nika wrote:

Здравейте! Бихте ли наредили карти, дали ще имам партньор в живота! След 8г. самота срещнах човека, но след 2г. се загубихме един друг и вече 8 мес. сме разделени. Тая надежди и може би ми пречат за бъдеще. На 41г. съм, не се интересувам от мимолетни изживявания и лековати отношения, та сама ли ще остана? Благодаря предварително!
      3 чаши обърната - Сила - Крал меч

В момента картите ми не са обърнати, 3 чаши се е обърнала по някакъв начин. Явно Таро иска да наблгне на този факт, че май повече говориш ей така, "на ангро" или се оплакваш в повече. Вижда се, че не ти е хубаво, смяташ, че си в някаква безизходна ситуация. Самият въпрос ми беше дали в близките 6 месеца ще срещнеш човек за сериозна връзка, но с тези карти аз не виждам такава. По-скоро трябва да преодолееш себе си и да вземеш хубавото от тази ситуация. Успех!
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • blaga_vest wrote:

Здравейте, имам нужда от съвет, ужасно съм объркана. Бяхме заедно с едно момче, говореше ми за семейство, годежи, сватби и деца и изведнъж си събра багажа и си тръгна. Сега казва, че може да говорим, но аз някак си не вярвам че, ще е искрен, та питам има ли смисъл да говориме( ще бъде ли искрен с мен?) Има ли бъдеще връзката ни?
      Благодаря предварително! Аз съм с буквата Б. Той е с буквата А.
      2 пентакли - Паж чаши обърнат - Луна

Искам да ти кажа, че явно това момче е успяло да те заблуди доста добре, никога според мен не е имал никакви сериозни намерения, самия той е незрял. Необходимо е да се освободиш от заблудите си (има ли тук намесена твоя майка или баба в тези отношения?), но с тая Луна според мен отново ще се поддадеш на думите му.
      La vie en rose
    • Малко късно се включвам с отговор, но майка ми и баба ми са починали, от моя страна няма жена която да се меси. При него има една "приятелка", която направо ме докарва до лудост.
    • Здравейте. Би ли било удобно да наредите карти и за мен. Искам да питам 2 неща: 1- Дали има шанс да съм бременна? И ако има такъв шанс: 2- Ще успея ли този път да износя бебето си до край? Благодаря Ви предварително и бъдете живи и здрави.
    • Здравейте,
      харесвам много един човек.
      Има ли шанс да имам по емоционални отношения с него и той наясно ли е с това? / че го харесвам /
      Имам карти в нас / нищо не разбирам/ и изтеглих тези:
      Съдът
      Четворка чаши
      И дръпнах Влюбените обърната заедно с Магьосника.
      Ако не съм направила нещо както трябва, моля изтеглете вместо мен.
      Благодаря.

The post was edited 1 time, last by Yo_Yo ().

• Yo_Yo wrote:

Здравейте,
      харесвам много един човек.
      Има ли шанс да имам по емоционални отношения с него и той наясно ли е с това? / че го харесвам /
      Имам карти в нас / нищо не разбирам/ и изтеглих тези:
      Съдът
      Четворка чаши
      И дръпнах Влюбените обърната заедно с Магьосника.
      Ако не съм направила нещо както трябва, моля изтеглете вместо мен.
      Благодаря.
      Имаш 2 варианта - теглиш, казваш своето мнение за картите и пишеш в Таро комбинации
      или питаш, без да теглиш тук, в Таро онлайн и чакаш някой да ти отговори.
      La vie en rose
    • Значи чакам някой да ми отговори на въпроса .
      Въпроса си остава същия :
      Харесвам много един човек.
      Благодаря :rolleyes:
    • Yo_Yo wrote:

Значи чакам някой да ми отговори на въпроса .
      Въпроса си остава същия :
      Харесвам много един човек.
      Благодаря :rolleyes:
      Паж пентакли - Рицар пентакли - Кралица пентакли
      :S

Сега, почти го харесах този момък. Стабилен, сериозен, отговорен... Ако се вземете има голям шанс да ти играе по свирката. Тук страст обаче не виждам аз, а едно прохождащо любовно чувство би трябвало да има повече страст. Приличате ми на добри приятели. Кралицата, т.е. ти си в повече изискваща, настояваш да става на твоето и той би ти угаждал до някое време (докато Пажа не стане Крал и тогава.... ще има гръм и трясък). Тъй като боята е само една, един вид картите си хармонират, смятам, че той усеща че имаш симпатии към него, но пак по същата причина дават и една стагнираща ситуация и на този етап той не би предприел действие да речем в близкия месец-два.
      La vie en rose
    • Благодаря за бързия и подробен отговор.
      Много точно описание на момъка и на моето отношение към него.
      Опитвам се хем да скрия личния си интерес към него през служебни въпроси хем изисквам той непременно да се сети че имам нещо към него и да поеме някаква инициатива. През последните дни дори прекалих и мисля, че това започва да го изнервя. Непрекъснато обръщам нещата от лични в служебни, защото много ме е страх да не мина границата и да прекаля. Изобщо много нестабилност от моя страна, за която си давам сметка явно. Може би от страх да не объркам нещо. Не искам да ставам нахална, но ще помоля за отговор на последен въпрос и млъквам.
      Въпросния човек има ли в момента някакви отношения с жена, защото не съм много наясно с това.
      Благодаря много. :rolleyes:
    • Здравейте, момичета! Искам да поставя въпрос (здравен), ако някой от вас има желание да погледне с картите си:
      Дали жена ще се оправи? Която жена към момента е в интензивното от известно време.
      И дали е станала лекарска грешка, понеже състоянието на жената е влошено рязко - ключови органи са отказали един след друг.
      Като предиспозиция знам, че жената е имала червен вятър, но не знам доколко отговаря на истината. Възрастна е.
    • New

Здравейте, имам нужда от съвет и насока в личен план,ще помоля да изтеглите карти за мен,опитвам се да се разделя мирно с дългогодишния ми партньор,но той създава проблеми и въпросът ми е:Ще успея ли да се разделя мирно с К?Благодаря
    • New

Bobo wrote:

Здравейте, имам нужда от съвет и насока в личен план,ще помоля да изтеглите карти за мен,опитвам се да се разделя мирно с дългогодишния ми партньор,но той създава проблеми и въпросът ми е:Ще успея ли да се разделя мирно с К?Благодаря
      Малко перефразирах въпроса - как ще реагира приятеля, когато му заявиш желанието си? 6 чаши - 6 жезли - 7 меча
      ами тук не виждам някакви грандиозни проблеми, по-скоро като чели ще се опита да те върне назад във времето, когато сте били щастливи, ще те моли да останете заедно, както и може да търси съдействие от общи познати да те "вразумят".
      La vie en rose
    • New

Благодаря за помощта и бързия отговор:)Етапът със заявяване на желание за раздяла вече го преминах и съм подложена на голям психически натиск.Положението при мен е доста сериозно,защото имаме дете,и затова въпросът ми е: Ще се разделя ли мирно с К?
    • New

Здравейте,
      В командировка съм в далечна страна (нямам карти), до която се стига със смяна на самолет. Пътувам с колеги. При качването във втория самолет, забелязах, че един мъж се е втренчил в мен. Загледах се и изведнъж осъзнах, че е несбъднатата ми студентска любов. Той емигрира отдавна и нямах никакъв контакт с него. Пътуваше с млада жена и малко дете. Не спря да ме зяпа крадешком през целия полет, но и не направи никакъв опит за контакт. Не мога да спра да мисля за него. Въпросът ми е: "Ще ме потърси ли?"