Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Armid wrote:

mimi1977 wrote:

Armid wrote:

mimi1977 wrote:

Здравейте,много ви моля да погледнете за приятеля ми Р,на 25 септември ще има дългоочакваното за него дело,дали ще е в негова полза ? Тези проблеми много му се отразяват зле и това се отразява на нас :(
      За наследство ли става въпрос, делби на имоти?Не за попечителство :)

За съжаление мисля, че изхода от делото за приятеля ти няма да е добър, страховете му са основателни.
      Той няма страхове,че ще загуби,мисли ,че ще спечели,но аз съм на друго мнение :(
    • mimi1977 wrote:

Armid wrote:

mimi1977 wrote:

Armid wrote:

mimi1977 wrote:

Здравейте,много ви моля да погледнете за приятеля ми Р,на 25 септември ще има дългоочакваното за него дело,дали ще е в негова полза ? Тези проблеми много му се отразяват зле и това се отразява на нас :(
      За наследство ли става въпрос, делби на имоти?Не за попечителство :)

За съжаление мисля, че изхода от делото за приятеля ти няма да е добър, страховете му са основателни.
      Той няма страхове,че ще загуби,мисли ,че ще спечели,но аз съм на друго мнение :(
      Това е черно подчертаното ти си го писала, а сега - не се бил притеснявал...
      Определено има своите страхове, напрежение и не само, не са му ясни много ходове. Както и да е, днес е деня, явно.
      Картите са 9 жезли - 8 чаши - Слънцето
      10 пентакли - 8 меча - 2 меча
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose

The post was edited 1 time, last by Armid ().

• Има друга дата на делото,за следващия месец е дадена.Той твърди,че е спокоен ,но твърди,че и иска да е сам ,което се случва доста често,аз поне се надявам делото да е причината,затова го написах така :(
    • Didi wrote:

Момичета, имам въпрос:
      Ще пристигне ли едно писмо?
      По график закъснява със седмица вече и се чудя дали изобщо ще дойде, тъй като няма проследяващ номер.
      6 жезли - Луна обърната - 2 жезли
      Честно казано, не мисля, че ще го получиш...
      La vie en rose
    • Bobo, кажи нещо по-конкретно за проблема си, за да може да се зададе ясен въпрос.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • stefi177 wrote:

Моят въпрос е:
      Ще си намеря ли приятел
      Здравей, Стефи! На твоя въпрос ти изтеглих О10Ч, 4М, Любовниците. Като че ли си в доста подтисната и сама не вярваш, че ще постигнеш пълноценно и щастливо партньорство, което да те удовлетвори. Вероятно в миналото си оставила такова, което ти е донесло горчив опит, но смятам че в бъдеще ще имаш възможност да изградиш ново и да си намериш приятел. Друг е въпроса , доколко това ще те удовлетвори. Успех!
    • Здравейте ! Нова съм във форума и днес си теглих карти.Ще се радвам да се включите,защото имам нужда от помощ.
      Искам да направя една инвестиция в недвижимо имущество. Не става дума за конкретен имот,просто за намерението да го направя.Затруднявам се все още с тълкуването,вероятно дори е смехотворно.

1. Добре ли е за мен да закупя имот до края на годината ?

Смъртта - 10 меча - Слънцето

Явно съм взела решение за посоката ,в която ще действам ( Смъртта _ 10 меча) ,изживян е тежък период на трансформация и осъзнавам ,че имам сили да продължа . Обаче Слънцето категорично идва да каже,че яко ще се надценя и ако направя инвестицията в зададения период,ще е равносилно на харакири.

2. Какво е необходимо да направя,за да осъществя намеренията си?

4 пентакли - 9 жезли - Императорът

Ох,леле...Проява на огромен егоизъм от моя страна и потайност ( 4 пентакли + 9 жезли) и да избягвам сблъсъци с хората от обкръжението ми. Да,не искам никой да знае за плановете ми ,има единствен човек,който знае за тях . Императорът тук ме затруднява доста - да се съобразя с установеното статукво ,да потуша чувства и емоции и да остана рационална ? Или означава стопиране на процеса. Затруднявам се :)

The post was edited 1 time, last by Linke: Извинявам се,сгрешила съм темата.Ще преместя въпроса си :) ().

• Предприех раздяла с Х,но съм обект на заплахи и психически тормоз,ще задам въпроса си по друг начин и ще помоля някой да хвърли карти за мен:
      Какво трябва да направя, за да се разделя окончателно с Х?
    • Bobo, аз зададох два въпроса - ще се разделиш ли с този човек (скоро) и какво те съветва Таро:
      1. 7 чаши -8 чаши - Кралица Меч
      2. Крал Жезли - Умереността - Императрица

Не мисля, че си толкова слаба, колкото се чувстваш. Може да мечтаеш за някакво спокойствие, но няма как хем да получиш свобода, хем това да стане безболезнено. Смятам, че раздяла ще има, заради последната Императрица, но няма да получиш от човека съдействие за това, ще трябва да се съобразиш и с него, в името на крайната си цел, но не и да се разберете за удобен за двамата вариант, Склонна си да се пречупваш и да те манипулират емоционално - 7 чаши и 8 чаши - луташ се, не стигаш до решението, кралицата меч с тези чаши отпред ми изглежда като страх от категоричност. Хем ти се иска, хем те е страх да се случи.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • Благодаря, Sani,много точно ти и картите са описали ситуацията,искам всичко да свърши, но същевременно да е добре за всички, което явно не е възможно.
    • Ani91 wrote:

Здравейте!
      Ло

Моят въпрос е:
      Имаме ли направена магия на мен и съпругът ми и има ли общо това със спонтанния ми аборт?
      В тои сайт не се занимаваме с магии и не вярваме в тях.
      Вярваме, че всеки носи отговорност за собствената си съдба и само той е виновен.
      Ако има други въпроси към Таро, моля да бъдат зададени.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Ani91 wrote:

Здравейте,отново!
      Предстой ми да взема много важно решение - завръщане в България и започване на нов бизнес.

Ще ми потръгне ли и това дали ще е добър избор за мен? :)
      За завръщане в Бг - Крал чаши - 4 меча обърнати - 7 жезли обърнати
      Да питам някой опитва ли се да те убеди за връщане в Бг? Как решаваш дали да се върнеш или не?
      La vie en rose
    • blaga_vest wrote:

Здравейте, въпроса ми е свързан с работата. Ще остана ли на същата длъжност след 1.12.2019г. Или ще бъда освободена?
      Благодаря предварително! :strast:
      Здравей! Изтеглих ти три комбинации:

Ще остане ли Блага_вест на настоящата си длъжност: 4 пентакли - Рицар Жезли - 9 пентакли

По първата комбинация, мисля че отговорът е, че няма да останеш, при това доста красноречив - някаква промяна се задава и то със страшна сила, абсолютно е неизбежна, не зависи от теб, след нея няма да е същото вече. Старият ред (4 пентакли) ще бъде променен (Рицар Ж) при това бързо и така трябва да бъде, дошло му е времето (9 пент).

Затова попитах също:
      Тази промяна какво ще ѝ донесе: Слънце - 8 пентакли - Рицар меч
      Ще има ли друга работа до 3 месеца: 5 меч - 3 чаши - 4 чаши

По втората комбинация ще се почувстваш много наранена, чувството че са ти попарени надеждите ще бъде остро, ще загубиш желание за известно време за каквото и да е. Мисля, че в третата комбинация се вижда склонност да се потапяш в песимизъм малко прекалено, вторачваш се назад, в обидата, трудно се откъсваш от миналото, трудно ти е да приемеш промяната. Страх те е, че няма да се справиш с новото, но трябва да го посрещнеш.

Но всъщност може би няма смисъл да се пита за нова работа още, аз избързах, нещата ще се случват едно по едно и след време ще бъде по-ясен отговорът за това. :)
      Н. Казандзакис