Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Armid wrote:

Ani91 wrote:

Здравейте,отново!
      Предстой ми да взема много важно решение - завръщане в България и започване на нов бизнес.
      Ще ми потръгне ли и това дали ще е добър избор за мен? :)
      За завръщане в Бг - Крал чаши - 4 меча обърнати - 7 жезли обърнатиДа питам някой опитва ли се да те убеди за връщане в Бг? Как решаваш дали да се върнеш или не?
      Напротив опитват се да ме убедят да си остана в Англия и се чудя дали някога изобщо ще се завърна на родното си място.
      Ще започвам догодина обучения в България с цел завръщане там.Но от 10на години с каквото и да се захванем и да опитваме все нещо става и се проваля всичко.
    • Ясно, мисля, че този крал чаши ясно изобразява изобщо настроенията на околните, опита да те приспят с хубави приказки.
      Въпреки нещата които чуваш обаче, ще се върнеш и ще се бориш, така да се каже, просто си го решила, сякаш си решила че нямаш време вече да отлагаш. Нямаш друга опция за себе си.
      Сега дали ще успееш с някакъв бизнес ... мисля че ако по-конкретно се пита за нещо, ще има и по-конкретен отговор. Иначе по тези карти виждам само решимостта ти да се върнеш.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте имам нужда от насоки.В момента живота ми е пълна каша и не знам на къде да хвана.Нещата между мен и мъжа с когото живея не вървят от доста време.Имам сезона работа,но след 2-3 месеца ще отварят вероятно фабрика за преработка на миди.Имам и връзка с друг мъж от известно време,но преди седмица се скарахме и ме отбягва.Въпросите ми са:Ще започна ли работа във фабриката и как ще се развият нещата с мъжа с когото се срещам,в смисъл ще се сдобрим ли или всичко е приключило?
    • Armid wrote:

Ясно, мисля, че този крал чаши ясно изобразява изобщо настроенията на околните, опита да те приспят с хубави приказки.
      Въпреки нещата които чуваш обаче, ще се върнеш и ще се бориш, така да се каже, просто си го решила, сякаш си решила че нямаш време вече да отлагаш. Нямаш друга опция за себе си.
      Сега дали ще успееш с някакъв бизнес ... мисля че ако по-конкретно се пита за нещо, ще има и по-конкретен отговор. Иначе по тези карти виждам само решимостта ти да се върнеш.
      много ясно и точно казано!Супер си благодаря ти и още последни 3 въпроса :
      Ще потръгне ли салона за красота,койтообмислям да отварям?
      Съпругът ми ще си намери ли работа?
      Скоро ще си купим ли собствин дом(къща,апартамент) ?
      Благодаря !
    • Здравейте отново,с Р не се виждаме от 1 мес,както вие ми бяхте писали омръзна ми,от такова отношение към мен.Не си гоорим като се видим,но разбирам,че той тайно ме ,,следи,,и наблюдава и не разбирам защо,след като и той не желае да е с мен.Какви са намеренията на Р,към мен?