Повтарящи се карти и комбинации при Таро

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Повтарящи се карти и комбинации при Таро

Отварям тема свързана с карти, които често Ви "изкачат" при различни въпроси.
      Тези дни ме преследва 5 чаши.
      Появи се с Паж Пентакли Смъртта и 5 чаши последна на въпрос Защо не ми пише, не се свързва с мен?

Преди няколко дни
      1. Кралица Чаши
      2. ЖРИЦАТА
      3. 5 ЧАШИ

Може ли обобщено да заключа , че с тези 5чаши натрета позиции,човек страда по нещо, което не може да има.Мъка, мъка и пак мъка... :bog:
    • Fify wrote:

Отварям тема свързана с карти, които често Ви "изкачат" при различни въпроси.
      Тези дни ме преследва 5 чаши.
      Появи се с Паж Пентакли Смъртта и 5 чаши последна на въпрос Защо не ми пише, не се свързва с мен?

Преди няколко дни
      1. Кралица Чаши
      2. ЖРИЦАТА
      3. 5 ЧАШИ

Може ли обобщено да заключа , че с тези 5чаши натрета позиции,човек страда по нещо, което не може да има.Мъка, мъка и пак мъка... :bog:
      Аз виждам това - възложила си големи надежди и мечти върху човек и ситуация, които изобщо не са такива, каквито очакваш и се надяваш. Надценила си и надценяваш човека, той самият е незрял и неориентиран, а ти живееш в свой емоционален свят на големи желания, които в реалността не виреят. И така се стига до 5 чаши- огромно разочарование, болка и горчилка. Виновен няма, проблемът са нереалистичните емоционални преценки (и очаквания). И това ще мине.

The post was edited 1 time, last by Moon ().